0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar yarın 20 aylık oğlumla beraber 12 saatlik bir yolculuğa çıkacağım allah nasip ederse de gece yolculuğu olacak yani akşam 7 sabah 7 uyumamak için ne yapmam lazım ya bildiğiniz bi yöntem var mı bebeğim kucağımda uyur da ben uyanık kalmam lazım bişey falan olur diye endişe ediyorum çünkü bebeğim kucağımda uyur kalırsam 

7 Cevaplar

0 oy
(6,402 puan) tarafından
Birlikte uyursunuz işte nasıl uyanık kalcanki
(58 puan) tarafından
Ya evet ama ben uyurken bebeğime bişey falan olur diye endişe ediyorum canım
(6,402 puan) tarafından
Oğlumda uyur ama canım zaten otobüste derin uyuymazsinki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Otobus yolculugu mu kendı arabanız mı canım? Cocugun hıysuz bır cocuk degılse zaten 8-9dan sonra gece uykusuna gecer kucagında uyursun sende basını cama yaslarsın, uyumaz dıyorsan enerjı ıcecegı ıc derım ama emzırıyorsan sadece sade kahve olur
(58 puan) tarafından
Yok canım emmiyor artık otobüs yolculuğu olacak allah izin verirse
tarafından
Kuzum al o zaman powerraıd mı nedır adı renklı mavı olan bimlerde var suluk gıbı ıc onu tuvaletın de gelıcek ama :D ınsanı yerınden kaldırıyo valla enerjı verıyor ben kahve bagımlısı oldugum ıcın ne kadar kahve ıcersem ıceyım etkı etmez uykum gelmesın dıye bunu ıcerım
(58 puan) tarafından
Tamam canım alayim o zaman gitmeden
0 oy
(678 puan) tarafından
Ben çok yol gidip geliyorum en azı 14 saat :) sadece turk kahvesi onu da yolda gece filan açık benzinci olmuyor ya da t.kahvesi olmuyor diye evden çıkarken termosa yapıyorum Bi termos Türk kahvesi yol boyu Bi fincan Bi fincan içiyorum hiç uyumuyorum bende aynı endisedeyim çünkü gündüze kalırsa soğuk kahve satılıyor ya o da az da olsa iş goruyo sıcakta içmek için 
(58 puan) tarafından
İyi fikir canım da termos yok bende molalarda alayım o zaman bende
(678 puan) tarafından
Gece olduğu için gece 2 de 3te açık olan yerlerde pek olmuyor Türk kahvesi onun için öyle yaptım ama güzergah da önemli dağın başındaki yerlerden geçtik biz oralar yapmıyordu sadece yakıt için acıktı
0 oy
(119,598 puan) tarafından
60 saat yol yaptik gecen yaz tabi bekledikde bayagi esim uyudu ben uyandim ben uyurken o uyanikdi bi sekil idare ediliyo
0 oy
tarafından
Yanına soğuk kahve filan al. Zaten otobüsler de servis yapıyorlardı en son ama hala devm ediyor mu bilmiyorum. Kafein tüket canım. Bilmiyorum bende çok işe yarıyor ama sende nasıl olur bilemem. Redbull filan içiyorum bir de. 
0 oy
(45 puan) tarafından

34 aylık oğlumla 3 hafta önce 12 saatlik yolculuk yaptım ama benimki yolculuğu çok aşırı seviyor yolları arabaları izlemeyi konuşa konuşa geldik, ona da koltuk aldım emniyet kemerini taktım öyle oturdu dışarıyı izledi, abur cubur birşeyler aldım, ekrandan bişiler açtım felan öyle geldik son 3 saatte akşam olduğu zaman çok bunaldı ben sabah yolculuğu yaptım hatta o koltukta otururken ben yanında uyuyakalmışım:D

(58 puan) tarafından
Benim gideceğim yere gündüz yolculuğu yok canım işte olsa zaten bende gündüzü tercih ederim de sadece gece yolculuğu var
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Soğuk kahve ve oyun oynama veya film dizi izleme anca ama bebek kucağında nasıl yaparsın bilmem 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 285 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde esmaugurlu (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Baranın annesi (1,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 201 göst.