0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Oğlumdan sonra 3 sene korunduk yaklaşık 3 ay oldu korunmayı bırakali ama daha bisey olmadi

19 Cevaplar

0 oy
(8,579 puan) tarafından
Kısırlık yapıyormuş güya uzun sureli korunmak
(467 puan) tarafından
Yok artik
-Reklam-
0 oy
(1,446 puan) tarafından

6sene iğne ile korundum 1sene sonra hamile kaldım:D

0 oy
(315 puan) tarafından
Valla herkesin yapısına göre değişiyor istersen 20 sene korun yumurtaların çok aktifse adam ceketini atsa hamile kalırsın 
(467 puan) tarafından
Ogluma tam 1 sene sonra hamile kalmistim
(315 puan) tarafından
Benim annem çok yumurtaları aktif bir kadin değil zor kalırmış hamile ama ben evlendim 40 gün sonra hamileydim bilemiyorsun işte asko ama sen sabırlı ol inşallah en güzel vakitte tekrardan cocuk sahibi olursun  bu arada hapla iğneyle korunduysan biraz daha sabırlı ol vudutta etkileri uzun süre devam ediyormuş kadın doğum doktoru demişti
(1,782 puan) tarafından
Zelisala yorumunuz ilgimi çekti benimde annem çok kolay hamile kalan bir kadındı ama.anne annem çok zor hamile kalmis ben ona çekmişim aslinda bizim yumurtalar anne anneden geliyorlar annemize hamileyken bizim yumurtalar ondan geliyor bunu okumuştum biyerde sizin anne anneniz hemen kalıyorsa ona çekmiş olabilirsiniz
0 oy
(7,372 puan) tarafından
benim şuan oğlum var tek ona bile zor hamile kaldım alakası yok bence 
0 oy
(3,366 puan) tarafından
6 yıl ara ile birinde de 7 yıl aradan sonra korunmayı bırakıp ertesi ay hamile kaldım kuzum
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Evet bunu dra bizzat sordum dediki kısırlık yapmaz ama yumurtalarda tembellik yapabilir gebelik gecikebilir dedi
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Ablam 5 sene korundu  ve geri cekilerek korunuyor ablam 1 kere korunması hamile kaldı bence kısmet canım 
(1,787 puan) tarafından
Canım kimyasal olarak korunmaktan bahsediliyor bunda yani ilaçla
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Dışardan biseyle değilde kendi aramızda korumduk Ocak gibi korunmayı bıraktık 5 ay sonra hamile kaldim
0 oy
tarafından

İki kardestik 18 yil sonra spiral degistirmek icin cikartmisti tekrar yenisini takilcakti daha takilmadan annem hamile kalmis kucuk kadesimle 19 yas var aramizda:angel:

0 oy
(1,070 puan) tarafından
7 sene ara verince 5. Ayda hamile kalabildim. Öncekiler ilk ayda olmuştu. 3 yıl o kadar da uzun Bi zaman değil de 7 8 sene geçince zorluklar çıkıyor başka sağlık sorunları ortaya çıkabiliyor yaş ta ilerlemiş oluyor. Çevremde var bu sıkıntıları yaşayan 
0 oy
tarafından
2  buçuk sene korunduk istediğimiz zaman oldu daha erken 3 ay belki olur anca 
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Her ilişkide gebelik olacak diye bir şey yok ki hiç korunmasanız bile gebelik olmayabilir. W sene doğum kontrol hapı kullandım. İlk ay kondom kullandık belki hapın etkisi vardır falan diye sonra gebelik
0 oy
tarafından
İki buçuk sene korunduk bırakınca tek seferde hamile kaldım 
(982 puan) tarafından
Neyle korundunuz cnm
tarafından
Geri çekilme ile. Takviminden takip edebilirsin canım yumurtlama günü falan uygulama doğru
0 oy
(762 puan) tarafından
Korunma yöntemi de önemli burda. İlaç vs ise zor kalınıyor. Ama dogalsa çabuk kalınıyor. Biz de bir yıl doğal korunduk korunmayı bıraktığımız ay hamile kaldım. 

3 yıl doğal korunup 2 ay sonra hamile kalan arkadaşım da var. 

Yani nasip tabi bu işler. Rabbim nasip eder inşAllah en kısa zamanda 
0 oy
tarafından
Eltim 6 sene iğne ile korundu yumurtalıklari zarar görmüş tedavi olmadan hamile kalamaz yaşı var tabi 
tarafından
Yaaa kadin olmak ne zor ya korunsan bi dert korunmasan bi dert
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Annem 13 sene korundu ayıptır söylemesi 1 haftalık boşlukta hamile kaldı 18 yaş var aramızda en küçüğüm ile :)
0 oy
(982 puan) tarafından
Neyle korunuyorsunki igneyae eğer bıraktıktan 6ay sonra dedi ebe 
(467 puan) tarafından
Prezervatif
0 oy
tarafından
Kizimdan sonra 5 sene sonra istedik ilk ay hamile kaldim bunye ile alakali
0 oy
(592 puan) tarafından
3 yıldan fazladır korunuyoruz korunmayı bıraktığım gibi hamile kaldım yani yinede her vücut aynı değil uzun süre korunmak belki gebe kalmayı zorlaştırıyor ama bende böyle olmadı. Gebeliğin hızlanmasini sağlamak için ilaçlar var doktora giderseniz belki verir 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 366 göst.
0 oy
16 cevap 187 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hatice2727 (9 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 202 göst.
0 oy
10 cevap 319 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu

378,960 soru