0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Hatırlarsınız belki geçen eşimin yazdığı mesajı atmıştım buraya benim sözümü dinle yanımda dur diye bende annesinin ve kendisinin dediği laflara karşı gitmedim oraya beni görmek istiyorsan buraya gel durdugum yer yabancı bı yer değil dedim gelmedi kendisi ayrı ev tutarsan askerden gelince öyle herşey düzelir dedim oda beni dinlemeyen kadına ev mi tutuym dedi bende dugunde takılan altın kupelerim ve nişan yüzüğüm var onları istedi bende istiosan gel al kendin dedim o sırada kaynanamdan mesaj geldi daha hala oğluma nie yazıyorsun biz seni istemiyorz basının çaresine bak ben oğlumu yeniden evlendirim demiş

Dünde eşim arabada durum atmış altına yorum yapmış elli tanesi kurban olsun herkes kendine yakışanı yapar oğlum diye aramizin bozulmasına en çok oh çeken onlar oldu halbuki daha akıl vermeleri gerekiyor cocugu olucak die onların da en büyük cocuklarinin ailenin ilk torunlari olucak ama gurursuz insanlarmisti ama ***** kocam anlamiyo bunu annesinin eteğinin altında saklanıyor

3 Cevaplar

0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bırak boşver ne ayrı evi böylesiyle bi yola girilmez sen bebeğine odaklan canım kurtulmuşsun sevin yani
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
   İkinizde evlilik nedir  bilmeden evlilik yapmışsınız sende küçük eşinde küçük ve iki çocuğun bebeği olucak  burda ne sana nede eşine kızabılırım tek suçlu aileler yazıkki o doğacak bebege   dıyım   boşver umursamaa  önüme bak  oku elıne meslek al ve bebeğine  iyi bir gelecek sagla çünkü eşin da kendini    koruyamıyor  
0 oy
(12,897 puan) tarafından

Ne kötü bir durum evlen hayaller kur sonra baba evine kwrnında bebekle dön 

Bilmiyorum kaş yaşında ama askere gitmeyen biri ile de nasıl evleniyorsunuz biraz bekleyin yani eni sonu evlilik oluyor zaten 
(847 puan) tarafından
Post nasıl açıyorsunuz güncelleme gelmiş kullanamiyorum

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 1,063 göst.
22 Ocak 2021 Aile kategorisinde MIKASAl (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 296 göst.
+1 oy
9 cevap 534 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy