0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
Bebegimle hastayiz dye post acmistim. Sonra acile gittik atesten dolayi.annem geldi corba felan yapti bakti. Kaynanam gelmez gtmez .bizde ona guvenerek bu mahalleye oturduk.gelirsede misafir gibi. Annem her 2 gune bir gelup temizligimi yapar yemegimi yapar gider. 5 aylik bebegim var onu gormeye gelmiyo telle soruyo. Bizde esimle kirildik 2 hafta oldu gelmiyo qyip dye. Annemde 2 yasliya bakiyo alt katinda dedemlere. Onlara ragmen geliyo. Kaynanami aradi bisey mi var niye gelip gtmiyon derya mi bisey yapti dedi. gelininde torununda hasta yatiyo dedi. Orda tantanaya basladilar. Baktim anneme soyleniyo ben aldim teli herseyi soyledim saydim artik doldum. Bana dyoki oglumu dolduruyon dedi. Ve her aksam kirgin olsakda esime anneni ara bak bnde anneyim bekler ara dyorm kus olsam bile. 

Simdide mesaj atmis guya dusunceli ya. Baban yorulmus ondan gelemiyc3z yazmis. Bnde illa gelin demiyorm o tantanadan sonra dedim. Anneme gidicem dedim.annem temizligi yaptim su boregine kadar yapti. Gelip temoz evde oturcak annemin yaptiklarini yiycek yook yaaa

4 Cevaplar

0 oy
(119,150 puan) tarafından
anne gibisi yok elin karisindan sana hayir gelmez hic bi beklentiye girme 
(373 puan) tarafından
Aynen oyle3 beklemek degilde her ise annem kosturuyo kadindaki rahatlik beni sinir edyo
(119,150 puan) tarafından
iyi kotu toparlan kendi isini kendin gor
(373 puan) tarafından
Aynen daha iyyim oyle yapcam
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kimse kimseye bakmak zorunda değil ama keşke bi arayıp gönül alsaymis kaynanan.
(373 puan) tarafından
Aynen ben ona guvenerek cocuk yapmadim ama kizim buraya gel bakariz ederiz deyip ben tasindiktan sonra r yapti
(1,020 puan) tarafından
Yaşlanınca gelinden medet ummayı bilecek ama
0 oy
tarafından
Gelmezse gelmesin canım çokta lazım değil ya eşin de bunun farkındaysa bırak sen dolduruyosun sansın . Ayrıca kimseye iyilik yaramaz sen eşini arattirsan bile o öyle düşünmez işte . Amaaaan takilma bile gelmesin daha iyi kafan rahat olur .sizde ona göre davranırsiniz
(373 puan) tarafından
Her seferinde bu sozu soyluyirm kimseye iyilik yaramiyo harbiden. Kiz varya bnde onlara neler neler yaptim. Annem guya gorumcemi kiskaniyomus daha neler duyacamm
tarafından
Yaramaz valla canımm. Yapma bundan sonra hiç bı şey herşeyden cek.elini ayağını . Lafını da soyle gitsin yoksa sessiz kalmakta işe yaramıyor.
 Yok artık neyin kafasını yaşıyorlar şaşırmışlar artık .
(373 puan) tarafından
Aynen oyle allah akil fikir versin ne deyim.
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Annenin yerine hiç kimse tutamaz
(373 puan) tarafından
Kurban olsun anneme

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,918 göst.
0 oy
23 cevap 2,222 göst.
4 Şubat 2021 Aile kategorisinde Haticegokoglu (70 puan) tarafından soruldu
0 oy