0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (592 puan) tarafından

18 günlük bebeğim var sütüm yeterli gelmediği için doktor mama önerdi yaklaşık 1 haftadır kullanıyoruz ama kusması başladı mamadan mı acaba bilmiyorum artık emzirsemde kusuyor 5-10 dk sonra :( mama önerisi de yaparsanız çok memnun olurum.

5 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Sma optipro kesinlikle iki oğlumda da kullandım minik oğlumda hala kullanıyorum 
(592 puan) tarafından
Tamam teşekkürler canım ♥️
(7,444 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
-Reklam-
0 oy
(148 puan) tarafından
doktor mama önermedi mi marka olarak? benim bebeğime hipp önerdiği için onu kullanıyorum 
(592 puan) tarafından
Aptamil önerdi oda çocuğun karnını davul gibi yaptı birde kusma başladı işte :/
(148 puan) tarafından
ben de ilk aptamil kullandım sindirimde zorlandı bebegim, sma ya gectim kaka yapmadi, doktora kaka yapmadığını belirtince hipp önerdi
0 oy
(446 puan) tarafından
Sma comfort kullandık biz reflüsü ve gazı olan bebekler icin üretilmis bir mama. Kızıma ilk aptamil kullandık cok kusmuştu doktor bunu önerdi cok faydasını gördük
(592 puan) tarafından
Doktor Aptamil önerdi oda çocuğun karnını davul gibi yaptı birde kusma başladı bugün Bebelac Gold a başladım tavsiye üzerine inşallah şikayetlerimizi biter
(446 puan) tarafından
Henüz cok küçük bağırsakları alışma aşamasında ama aptamil bu dönemde bazı bebeklere ağır geliyor. Benim kızımda öyle olmustu burnundan fıskırarak kusuyordu kabız oldu karnı kocaman oldu acillik olmustuk. Bebelac gold iyi gelmezse sma comfort denemenizi tavsiye ederim. Biraz fiyatı yüksek ama 3 aydan sonra gaz şikayeti azalınca biz bıraktık sma optiproya geçmiştik onunla devam ediyoruz simdi
(592 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin tamam öyle yaparım teşekkürler ♥️
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Sma comfort almıştık biz canım kusuyorsa emzirme araliklarini ac 3 saate bir emzir doktor bize öyle söylemişti benimki de ock kusuyordu
(592 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler ♥️
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Doktorunuza tekrar danisabilirsiniz ama ben ogluma 1 haftaliktan itibaren anne sutu ve mama kullandim. Sma comfort 1 deneyebilirsiniz. 
(592 puan) tarafından
Doktor Aptamil önerdi oda çocuğun karnını davul gibi yaptı birde kusma başladı bugün Bebelac Gold a başladım tavsiye üzerine inşallah faydası olur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 125 göst.
18 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 254 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Meltemmmm (1,022 puan) tarafından soruldu

378,471 soru

11,328,539 cevap

34,785 kullanıcı

...