0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (437 puan) tarafından
Kaynıma kız isteme olacak ama şehirler çok uzak birbirine arada yaklasık 15 saat yol var. Benim de şu an 9 aylık bebeğim var. 1 2 ay sonra gidilecek galiba günü tam belli değil.

Bebekle gidip eziyet çekmek gözümü korkutuyor açıkcası ama kararsızımda siz olsanız gider misiniz. 

Orda kalacak yer yok gidip bir kaç gün kalma olayı olmaz isteyip yüzük takip geri yola çıkarlar çünkü kaynanam bi kaç kez gidip gelemem bosuna masraf olur gittiğim gibi ister yüzük talarım diyor haklı yani. 

6 Cevaplar

+1 oy
(7,768 puan) tarafından
Gitmezdim kimsede gönül koymasın sen ara yada mesj at kıza durumu izah et gerekirse kızın ailesi ile konuş
(437 puan) tarafından
Bende gelemem dedim de gelin hanım gelirsin abla ne olcak diyo
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
sen bilirsin ama saat çok fazla .. tam sıcaklar falan zaten yerde yokmuş diğer herşeyde bulunursun zaten bence gitme 
(437 puan) tarafından
Bencede full sıcak anca perişan olxaz yolda
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Vallahi mecbur gidecegim fakat senin durumunda gitmeye değmiyor Canik 15 saat bebekle git gel can dayanmaz. Kalcak yer olsa gidilir ama kalmayada gerek olmadan dönülecek diyorsun. Çok zor
(437 puan) tarafından
Gitmemek daha mantıklı dimi
(1,737 puan) tarafından
Senin durumuna gitmemek daha mantıklı bir de evladın o yolu çekecek huysuz olacak arkandan eltin eltim geldi bebeği ile istemede huzurumuzu kaçırdı gibi laflar duymazsın en azından o öyle biri midir bilemem tabii ki de tahmin yürütüyorum sadece
(1,737 puan) tarafından
Ama insanlara durumunu açıklaman gerek 9 aylık bebekle O kadar yol çekersem orada çocuk da huzursuz olur size de etkiler
(437 puan) tarafından
Çok haklısın aynen. Öyle bi sey der mi bilmiyorum ben çok fazla tanımıyorum 1 kere oturduk birlikte
(1,737 puan) tarafından
Meraktan elinde bebekle ta nerelerden gelmiş diye duymak istemem ben açıkçası ama kimseyi kırmadan da zorlanacağını onların da güzel gününü etkilememek istediğini anlatabilirsin
0 oy
(7,074 puan) tarafından
Ay benimde öyle olmuştu Nisan'da hamileydim bulanirdim yola dayanamam dedim gitmedim doğurdum kına orda yapılacaktı 4 5 aylıktı oğlum o zaman dedim çocuk çatlar bu sıcakta o kadar saat arabada ne uyutabilirim ne uyanık durabilir oturmak istemez napcam arabada düğün burda ona giderim diyodum Nisan attilar 
(437 puan) tarafından
İyi ki eziyet çekmemişsin :)))
(7,074 puan) tarafından
Valla kizcektigim eziyete üzülürdüm :)
0 oy
(13,190 puan) tarafından
Kardeşim olsa zahmete değer ama bu nisanda olmasamda olur bence 
(437 puan) tarafından
:)) kaynım iyidir hiç öyle aklıma gelmedi de eziyet çok olucak
(13,190 puan) tarafından
Iyi olup olmaması ile ilgili demedim canım boş olsam ya da çocuğum büyük olsa bende gidip bulunmak isterim ama küçücük çocukla eziyeti çekmene değmez kınada düğünde bulunursun hem o zamana kadar bebeğin de büyümüş olur
0 oy
(189 puan) tarafından
Net bir şekilde gitmem 
(437 puan) tarafından
:))) herkes gitme demiş

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 543 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 206 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu