0 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde (876 puan) tarafından
Geçen günlerde oğlumun arkadaşımın çocuğundan dayak yediğine dair post açmıştım bugün bizi çağırdılar bende gelemeyecegimizi söyledim eşim de gidelim sende abartma oğlum gerekirse dayakta yicek dedi sen nasıl bir babasin ya dedim vurdu bana ya oğlan ciddi anlamda dovuyo kafasına oyuncak firlatiyo yüzünü cirmaliyo rahat durmuyor ki 

19 Cevaplar

+3 oy
(13,824 puan) tarafından
Bakın ben kimse çocuğuma vursun istemem herkes gibi benim çocuğum da kimseye vursun istemem de bukdr abartmaya gerek yok yani hiç mi akraba çocuğuyla bir araya gelmiyorsunuz hep olan şeyler bunlar genele bakildiginda biraz daha gözün üzerinde olur orda zaten  on saat kalmicaksin ki yani dadece senin için demiyorum yanlış anlama konuya genel olrk soluyorum yaşları küçük olan çocuklar arasında bu durumlar olabiliyor illaki çocuk bunlar  eşine gelince sana mı vurdu doğrumu anladım yazık ona da dicek söz yok
(876 puan) tarafından
Evet vurdu ama benim muzdarib olduğum konu annesinin oğlum yapma dememesi benim oğlum doverde severde diyo
(13,824 puan) tarafından
İşte öylemi diyor yani gitmemek çözüm.degilki hadi bu onemsemedigin bir insan olur gitmeyi kesersin ama bu akrabada da oluyor yakinimizda oluyor kardeş kardeşe de oluyor öyle dediği zaman söyleyeceksin söylemen gerekeni
(13,824 puan) tarafından
Efulimeeee kalp kalp❤️❤️❤️
(876 puan) tarafından
Diyorum ben kötü oluyorum işte
(13,824 puan) tarafından
Ol kötü gerekiyorsa o zaman mesafe koyarsın bunu diyip de kötü olcaksan ol
-Reklam-
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Yaşları kaç canm çocukların 
(876 puan) tarafından
İkisi de 3 yasinda
0 oy
tarafından
sen de onun cocuguna mudehale et o zaman.. esine ayrica birsey soylicem ama soylemiyorum
(876 puan) tarafından
Ben yapma diyorum kötü ben oluyorum
0 oy
tarafından

Bir baba nasıl dayakta yesin gerekirse der !! 

Bizler elin çocukları dövsün diye mi dünyaya getirdik evlatlarımızı 
(876 puan) tarafından
İşte bende onu diyorum
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kocan mi vurdu sana, aaaa ne ayıp çirkin bir davranış. Ama keşke sen de eşine sormadan olmaz demeseydin. Gidince oynatma çocuğu erken kalkin
(876 puan) tarafından
Ben direk olmaz dedim valla
0 oy
tarafından
Sana vurdu mu??
(876 puan) tarafından
Maalesef:(
tarafından
Öyle zihniyete tükürürler...
Hem eşine el kaldıracak hem oğlum dayak yesin diyecek.
Allah ıslah etsin
0 oy
(427 puan) tarafından
Kaçarak çözüm olmaz konuşursunuz anneler olarak evet gerekirse dayakta yicek kendini savunmasını ogrenecek o bile ona bir sey katacak bende öyle düşünüyorum benimde oglum var kaçmak çözüm değil hayatta karşılarına her türlü insan çıkacak farkli çözüm yolları bulmak lazım canim
(876 puan) tarafından
Ama arkadaşımda oğluna oğlum vurma etme demiyor ki benim oğlum doverde diyor
(427 puan) tarafından
Kadin cocugunu oyle yetistiriyor demekki hosuna gidiyor oglum güçlü havasında demekki karakterinden dolayi gorusmeyebilirsiniz tabiki o zaman
(876 puan) tarafından
Oğlumu asla esirgemem düşecek te okula gidince bir şeyler de yasicak elbet ama benim muzdarib olduğm konu oğlum yapma demiyo işte
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Uyarsın canım annesi de bostan korkuluğu mu orda 
(876 puan) tarafından
Uyarmıyo valla
(1,386 puan) tarafından
O uyarmiyo madem sen uyar yazık günah senin çocuğun ezilmesn bari
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Eşin sana vuruyor evladına vurulmasına göz yumuyor sonra babayım kocayım diye geziyor böyle insanları toplatmak lazım. 
(876 puan) tarafından
Kesinlikle öyle:(
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Çocuk kaç yaşında bilmiyorum ama okula gidince de olacak bunlar o zaman napicaksin okula mi yollamican. Yanında olup dikkat edeceksiniz 
(876 puan) tarafından
Ya o çocuk çok baska oğlumu görür görmez kafasina oyuncak firlatiyo yüzüne saldırıyo annesi de yapma demiyo
(8,980 puan) tarafından
Eğer annesi müdahale etmiyorsa iş başka o zaman gitmezdim ben de
0 oy
(119,156 puan) tarafından
cok abartma sende cocugun eninde sonunda bi ortama girecek nereye kadar evde tutabilirsin dayak yiyosa konusarak yanlis oldunu anlat 
(876 puan) tarafından
Annesi benim oğlum doverde severde diyor hiç oğluna müdahale etmiyor ki tabiki oğlumu ortamlara sokuyorum ama o çocuk çok baska
ama çocuk iste akli erse zaten yapmaz hayat boyu boyle seyler basina gelecek bizde cocukken dayak yedik dayak attik dustuk yaralandik oyle buyuduk gittik
(876 puan) tarafından
Benim oğlum ne zaman onla bir araya gelse çocuğun eli yüzü kaniyo tamam cocuk anlamaz ama annesi de yapma demiyo
bak gecen hafta 1 saatlik okuls goturdum kuzeyi bende esimde sinifs girdik alissin diye 1 saat uzakdan izledik bi cocuk geldi elindeki oyuncagi aldikusey vermek istemedi cekti falan derkeb kuzey pat dustu yere ben hemen hoooopp diyip atladim ogretmen bunun yanlis oldugunu anne baba mudahale etmemesi gerektini soyledi neyse yine bakiyoz benzer bisi baska cocuklar yapti dusen cocuga digeri elini uzatip kaldirdi biz unutmuyoz ama onlar 2 dk snr unutup devam ediyo
0 oy
(912 puan) tarafından
Abartmayın çocuk bunalr 39 yaşındaki adam dovmuyor ki ben tabiki şiddete karşıyım başka yerlere çekmeyin ama bu kadar da gereksiz tepkiler vermeyin ya
(876 puan) tarafından
Sen çocuğunu bile bile canının yanmasını ister misin ben zaten oğlumu ortamlara sokuyorum çocuğunun kafasına biri kocaman itfaye aracı firlatsa peki o anda oğlun beyin kanamasına kadar geçirse yine aynı şeyi söyleyebilecek misin ben mecburen WC ye falan gidiyorum o ara yalnız kalıyorlar annesi yapma etme demiyo
(912 puan) tarafından
Tamm ilerde okulda da aynı sorunla karşılaştığınızda bu defa da okula göndermeyin çocuğunuza bu şekilde hayatı öğretemezsiniz
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Çocuk arası olağan şeyler tabi annesinin engel olması lazım diğer türlü eşin saçma tepki vermiş Allah akıl fikir versin 

(876 puan) tarafından
Annesi demiyo ki yapma oğlum diye
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Allah aşkına ikiside küçücük çocuk hatta bebek tabiki kavga ederler gülerler oynarlar bazı çocuklar sakin bazı çocuklar hırçın olabilir sizde onlar oynarken biraz daha dikkatli olun 
(876 puan) tarafından
Yaa ben WC de oluyorum bakıyorum çığlık çığlığa ses geliyo ne oldu diyorum çocuk dövmüş anneside yapma demiyo
0 oy
(48,530 puan) tarafından
ee babasi sana vuruyoda gerekirse dayak yiyecek diyosa yakindir oğluna vurmasi yazik böyleleri baba olmasin 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bilmiyorum baba da nasıl böyle diyor ... evet abartmamak lazım  onun da annesi uyarsın ama bunlar ise yaramiyorsa huzursuz olacağım yere niye gideyimki
(876 puan) tarafından
Uyarmiyo işte yapma demiyo
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Çocuğun annesi uyarmiyorsa bidaha gitmezdim
(876 puan) tarafından
Uyarmıyo benim oğlum döver de severde dio
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Yani abartmak doğru değil bencede benim arkadaşımın çocuğu da bir ödem hırçındı hala biraz var vuruyodu benimkilerdende küçük halbuki ama mesafe koyup gitmemek çare değil  cocuk bunlar sonuçta bende ne vurulsun isterim ne benim çocuğum vursun benim oglumda kapıyı kapatmak istemişler beraber parmağı sıkıştı arkadaşımın çocuğunun gözünü üstünden ayırma kolla biz oyle yapıyoruz görüşmeye devam ediyorum yoksa delikanlı olana kadar kimseyle görüşememek lazim:)
(2,467 puan) tarafından
Birsey daha ekliyim senin arkadaşın uyarmiyomus yapma demiyosa bu yanlış biz sürekli uyarıyoruz yeri geliyo kızıyoruz bende arkadaşımda hic bizim    çocuğumuz döver vurur diye normallestirmedik tabi cocuk ne kadar olsa yapiyo o  ayrı eşinin sana vurmasını da asla doğru bulmuyorum elleri kırılsın
(876 puan) tarafından
Yaa benim oğlum birine zarar verse tamam evladındir canindir çocuktur ama uyarirsin yani parka gidiyoruz oğlum başka çocuklarının oyuncaklarini almak istiyor hayır oğlum bizim değil o izin işte verirse al diyorum tepkimi oylr gosteriyorum
(2,467 puan) tarafından
Canim doğrusu bu zaten annesiyle konuşmayı dene canim bunlar cocuk olabilir ama uyarmıyorsun üst üste yapiyo benimkide cocuk de anlaşarak halledilebilir
0 oy
(770 puan) tarafından
Eşine Allah akıl fikir versin sana vurup birine gidecek kadar istekli olması neymiş Allah'ım ya 
(876 puan) tarafından
Bide çocugunu da resmen dovsunler istiyo
(770 puan) tarafından
Vala herkesinki çocuk çocuğuna öğret vurmayı o zaman zorla götürse bile ondan önce seninki vursun kadinada mustehak kendi çocuğu vuruyor dye öyle severde döver de demesi kllay seninki dovunce ne dick bakalm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 208 göst.
0 oy
6 cevap 333 göst.
0 oy
47 cevap 1,116 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde Sunakarayell (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu

378,395 soru