0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar... Kaynanam iyi iyide.anlasiriz.aslinda.oglum.var 2 yasinda düşkündür bakar ama.hep.beni.tersler.sanki.ben.ogluma.bisey.ogretmemisim.gibi geçen gün parka.gittik oğlumu duruyordu arabada az kalsın kafasına salıncak çarpıyordu bende anne dikkat et kafasına çarpıyordu sallayan kızda şok geçirdi abla az.kala çarpıyordu dedi kaynanam hala.bisey.olmaz kafasında oğluma zarar gelcek herşeyi yaptırıyor güven gelsin die benimde herşeyi abarttigimi.soyluyor piskolojik baskı uyguluyo 4 gün sonra doğum var burda kimse yok bakacak ona birakcam oğlumu zarar gelmesinden de korkuyorum açıkçası iyi değilim 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,091 puan) tarafından
Sende ona baskı uygula
(997 puan) tarafından
Bu yorumu yapmaya gelmiştim :D
(1,091 puan) tarafından
Bi dahakine artık :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kac yasındasın kayınvalıdenle mı yasıyosun
(120 puan) tarafından
Yok canım ayrı yaşıyoruz 27 yasindayim
tarafından
Kuzum ben senı 20-21 sandım, 27 yasındasın, kocaman kadınsın alıcaksın kayınvalıdenı karsına anne ben doguma gıdıyorum oglumu once Allaha sonra sana emanet edıyorum cok yaramaz bılıyorsun gozunu ustjnden ayırmaman lazım hıc yerınde durmuyor sureklı pesınde ol lutfen falan dıye konus
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Eşin bakamazmi sen doguma giderken
0 oy
(970 puan) tarafından
Canım bazı kişilere laf zor anlatılır eşini araya koy ki rahat olasın böyle böyle diye anlat yada seninde gözün üzerinde olsun de parktaki olayı örnek ver yoksa işin içinden zor çıkılır 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Neden oğlunu kaynanana bırakacaksın ki ben kendim baktım oğlumada kızımada sezeryanlı halimle 2. Doğumum ağır geçti ilki süperdi ama ikinci zordu me bedenim ne başım o kdr kötüydüm ki yinede sabır çektim

Evladını sakın bırakma herşeyi geçtim bebek geldiği için beni gönderdiler sevmiyorlar diye düşüncek ona kendin bak yapabilirsin biz kadınların yapamayacağı şey yok
0 oy
tarafından

Kız kaynanam igrenç diye post açmışsın şimdi diyorsun iyi insandır :) linç mi yedin o postta niye ilkten iyi diye yazdın bu arada büyükler hep öyle benim üvey anne de öyle parkta kızların yanından ayrılamıyorum aman bişi olmaz şöyle böyle Allah korusun çocuk bu işi şansa bırakmamalı 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 252 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 271 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 388 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Zeynepnur 27 (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 950 göst.
3 Şubat 2020 Aile kategorisinde Abdullah'ın annesi❤❤ (68 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...