0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
Kızlar aşırı takıntılıyım kendimi serbest bırakamam bir türlü ya çocugumn halasına karşı bile bir şey bakıyrm kadın aşırı düşkün bebeğime ama ona baktırmak istemiyrm halbuki çok da titiz bakar eşmn ailesi söz konusu olunca böyle oluyorm önceden asla öyle değilm annem ve kız kardeşim Bike şaşırıyordu. Bana hatta derlerdi ki buseyi onlar mı doğurdu sürekli orda bunu kötü niyete değil iyi anlaştgm içn derdi bir elti geldi ben değiştim otomatik valla nie böyle oldum bilmyrm 

7 Cevaplar

+1 oy
(3,162 puan) tarafından
Elti kıskançlığı canım başka bişeyin yok :D 
(132 puan) tarafından
Ben eltimin kıskanmıyorum canım sadece ben onlara o kadar şey yaparken onların bunu görmemesi bu zoruma giden
(3,162 puan) tarafından
Oluyor öyle şeyler canım haklısın. Şaka diyorum ben.  Sen doğru ol da değerin zamanla anlaşılır.
-Reklam-
0 oy
tarafından
psikolojin bozuk mu bilemem ama takıntılı olduğun kesin. Eşinin ailesine ciddi takıntılısın. önce kayınvalide görümceydi şimdi elti kayın. Bence sen herşey seninle alakalı ilgili olsun istiyorsun.
(132 puan) tarafından
Eşim halletti konuyu ve görümceme diyor benden önce o da tepkisini koydu ama bilmyrm bana diyorlar ki sen çok atılgansın her şeyi yaparsın diyorlar onun hakkında o beceremez diyorlar ama ona daha şeyler önceden bana aşırı düşkündüler ben de aşırı heşdye alırdım vs bana böyle yapılınca kestm bende
tarafından
hayatın gerçeği budur. kendini ezik gösteren el üstünde tutulur güçlü olan nasılsa o yapar o altından kalkar denip yalnız bırakılır. Tecrübeyle sabit :)
(132 puan) tarafından
O kadar doğru ki anlatamam
tarafından
ama boşver birileri sana acıdığı için yanında olacaksa olmasınlar ;)
(132 puan) tarafından
Aynen öyle ben tek başıma da güçlüyüm Rabbim annemi babamı ve kardeşlerimi başımdan eksik etmesin ve hepimizin ailesini
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Elti napti ki kötü bişey mi oldu. Annenle eşinin tartismasini hatırlıyorum annenin kızmasın fan yoksa ondan sorna mi sogudun
(1,297 puan) tarafından
Abisiyle kardeşi yalnız gorussunler o zaman daha da kabul etme evjne
(132 puan) tarafından
Canm ben böyle şeylere karşı değilm görüşsnler etsinler ama böyle arkamdan konusmak nedir ya gerçekten bak kıza üzülyrm kızın annesi bırakms gitms üvey annede ama annesinde çocugu hiç olmamış bakmş bunlara eğer o kız bana kardes gbi baksaydı her daim arkasında olurdum ama onu ezikleri kadar beni ezemezler ben biraz dişliym
(1,297 puan) tarafından
Seni sevmek zorunda değil bnmkide bni sevmiyor. Bnde onu sevmiyorum. Yüz vermedikçe daha çok etrafımda dolanmaya çalışıyor istemeyen bnm. Kötü olan o. Sende mesafe köy arana
(132 puan) tarafından
Mesafeliym canm derleştign için teşekkür ederim
(1,297 puan) tarafından
Rica ederim umarım içini rahatlatabilmisimdir
0 oy
tarafından
Ya kıskançsin ya da ciddi takıntılı. Bence bu psikologa görün iyiliğin için diyorum yanlış anlama
(132 puan) tarafından
Kıskanc değilm ama takıntılı oldu mu kabl ediyrm
0 oy
(12,685 puan) tarafından
Araya soğukluk girince oluyor öyle şeyler ben dört ay birlikte kaldım gayette saygılıydım ama doğumda gördüğüm ozensizlik sonrası her şeylerine mesafeli yaklaşıyorum mümkün olduğunca az görüşüyorum 
(132 puan) tarafından
Aynen canm valla öyle
0 oy
(581 puan) tarafından
Bence kıskançlık var oda artık takıntılıga dönüşmüş 
(132 puan) tarafından
Pardon ama kimi kıskancam

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 950 göst.
3 Şubat 2020 Aile kategorisinde Abdullah'ın annesi❤❤ (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 797 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Zeliş fatoş (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,632 göst.
12 Nisan 2020 Aile kategorisinde Deva. (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 562 göst.
8 Eylül 2020 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu

377,898 soru

11,310,930 cevap

34,744 kullanıcı