0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (2,974 puan) tarafından
Kızlar 24 gün oldu doğum yapalı dikişin bir ucunda delik var ve arada kanama oluyor geçen hafta kontrole gittiğimde kaynamış artık bir sıkıntı olmaz dedi başına gelen varmı biraz göbeğim var ondan galiba göbek dikişin üzerine geliyor 

2 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Göbekle ilgisi yok canım kontrole git tekrar kanaması normal değil 
(2,974 puan) tarafından
Tamm canım
-Reklam-
0 oy
(186 puan) tarafından
Ay o gunlerim aklıma geldı psıkolojım bozulduydu resmen benımde oyle oldu dıkıs kaynıyor gercekten ben resmen bı katman altını görüyordum doktora gprundum ıkı uc defa bı sıkıntı yok dedı bıraz enfeksıyon kapmıs olabılır batıkon falan sur bırde madecassol merhem var o hemen kapatıyor ıcın rahat etmezse yıne doktora görün erıyen dıkıs zannedersem cunkü ben ıkı sezeryanı darklı hastanelerde oldum bırıncısımde boyle bısey olmadı hatta ıkıncısınde morardı ıc dıkısşerım ıyışesırken sert sert elıme gelıyordu
(2,974 puan) tarafından
Canım nasıl diyim nokta gibi delik var ordan sarı su gibi kan gibi birşey geliyor bırde kırmızı altı dikişin  benm göbek te üstüne geliyor ondan da oluyor galiba hava almayınca sen nasıl iyilestirdin sende de göbek varmıydi
(186 puan) tarafından
Evet evet ılk bı sezaryan gobegı kaldı bı sure e emzırıyoruz yıyoruzda gıtmıyor ıyılesme bıraz surdu ıkı uc ay cıvarı kaplı kalıyor terlıyor sık sık camasırını degıs cocuk agız mendılın vardır utu bas mıkrop varsa olsun sonra oraya koy dedıgım gıbı batıkon sür ama batıkon enfeksıyon gıderıcı yarayı kapamaz gec ıyılestırır baktın sarı su kan gekmıyor artık surme sonra madecassol sür acayıp hemen kaynatıyor orayı
(2,974 puan) tarafından
Tamm canım benim çok sağol

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 86 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde eminbaby2023 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde eminbaby2023 (24 puan) tarafından soruldu

379,120 soru

11,348,888 cevap

34,813 kullanıcı

...