0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (1,344 puan) tarafından
Kızlar aynı mahallede oturuyoruz ama ablam hep arkadaşlarıyla yada kaynanası eltisiyle gidip geliyor cagriiyor onları aylardır gittiğim yok evine bı kahveye bile demiyor gel çocuğu al kafan dağılsın ben hep diyorum ye ek kahvaltı çay olsun artık mesafe koymak istiyorum kime böyle iyilik yapsam hep nankörlük görüyorum aile bile olsa böyleymiş bu

9 Cevaplar

0 oy
(6,999 puan) tarafından
Bizde de buna benzer bir durum var ama maalesef mesafe koyamıyorsun olmuyor. 
(1,344 puan) tarafından
Nasıl canım koymiyim mesafe bende cagirmiycam artık
(6,999 puan) tarafından
Yakın akraba olunca mesafe koymak zor oluyor ama öbür türlü de kendini enayi  gibi hissediyor insan.
-Reklam-
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Çağırma kuzum ablanda olsa mesafeni koy
0 oy
(195 puan) tarafından
Biz de bir zamanlar ablamla aynı mahallede oturuyorduk ama o hiçbir yere gitmez gelmez evden dışarı çıkmazdı hep benim gitmemi bekliyordu bana gelmişti toplasan bir ikiydi ama eminönü'nde kimse misafirliğe gelmez doğru düzgün icine kapanık ama hiçbir zaman küsmedim tabii senin durumun daha farklı ablan sana sınır koymuş resmen beğendiysen de ona tamamen sınır koyabilirsin
0 oy
(7,709 puan) tarafından
Ablan sonuçta. Sen kendin git gel canım. Sen de demek ki mesafeli duruyorsun istemiyor. Olabilir yani. Sen yüzsüz oluver madem istiyorsun gitmek. Gidip gel 
0 oy
(2,688 puan) tarafından
İstediği ile görüşüp buluşuyor demekki canı senle gorusmek istemiyor ben mesafe koyarım verdiğim değer çöp oluyorsa niye veriyim ki sallarim gitsin sende başkalarıyla görüş et buluş
(1,344 puan) tarafından
Aynen canım bırakcam artık
0 oy
(3,357 puan) tarafından
Ay benle ablam hergun  birbirimizdeyiz  birgun ben gitsem diğer gün o gelir hatta  eşlerimiz  bile bizle gelir  yani memlekette  bir ablam var oda olmasa kafayı yerdim
0 oy
(531 puan) tarafından
İlla davet edecek diye birsey yok ki canım ablan sonuçta abla müsaitsen sana geleyim de ben ablamın beni davet etmesini beklemem ablamda benim davet etmemi beklemez başımın üstünde yeri var 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Vallah benim kardeşlerim gelir ben onlara herşey yaparım yanımda olsunlar yeter . En çok sorun yaşadığım bile gelse dört dörtlük davranırım kapım hepsine açık . Hiç diyemem o beni cagirmiyor o bana yapmıyor . Sadece enayi yerine koyuldugumu hissedersem para konusunda falan orda geri çekiyorum kendimi yapmıyorum ama diğer türlü hep bana gelse sorun yapmam 
(1,344 puan) tarafından
Canım mesele benim evde yenilip içilmesi değil ben yapar götürürüm de insan evden çıkmak istiyor sıkılıyor

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 235 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 545 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 361 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hclkylmz (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 377 göst.