0 oy
81 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Avmye geldik çocuklara kıyafet alışverişi yaptık tediye girdik 1 otobüs için mağazayı inletti şimdide e bebekten çıtçıtlı badi aldım alırken araba için katıldı morardı normalde her istediğinde almazdım ama bugün bana ne olmuşsa ne istiyorlarsa aldım :O Bir günde 2 araba 

8 Cevaplar

0 oy
(12,894 puan) tarafından
Ben gitmeden konuşuyorum bugün sadece kıyafet için gidiyoruz diye 
(2,369 puan) tarafından
Anlıyor mu kiz
tarafından
Kaç aylık anlıyor mu bende anlatıyorum ama dinlemiyor 2 yaşında
(12,894 puan) tarafından
3 yaşında o zamanlar da diyordum anlıyordu Şimdi sıkıntı çekmiyorum şükür
-Reklam-
0 oy
(6,838 puan) tarafından
Benimki 9 10 aylık falandı 2 kere markette oyuncak için ağladı al diye değil elime ver diye verincede geri alamadım kasadan geciremedim paketini okuttuk bi daha oyuncak olan yerlerin önünden geçmedim 
tarafından
Her dışarı çıkmam masraf
0 oy
(7,927 puan) tarafından
Benimki 3 buçuk yaşında ağlamıyor feryat ediyo figan ediyo al diye kendini yerlere atiyo gidip sarılıp bırakmıyor asla ne desemde beni dinlemiyor alıyorum çoğu zmn 
tarafından
İşte bende mecbur kaldım aldım
0 oy
tarafından
Ağlamıyor seranat yapıyor :D
tarafından
:D benimkisi de öyle o gözyaşı ile göl dolar
0 oy
(13,804 puan) tarafından
Hiç oyuncak için ağlamadi ama şeker, dondurma ve çikolata için ağladi. 
tarafından
Bizimkisi herşey için ağlıyor
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Çok beğendikleri oyuncaklari zaten alıyorum ama agladiklari zaman alasım varsa bile almam. Bilirler benim günüm rezil oluyorsa onlara 1 cop bile almam eve gelirim alıştılar birbirimizi idare ediyoruz. Ben çok beğenilerse alıyorum, güzel olmayanları anlatıyorum iyi gidiyoruz:) 

2 ve 3 yaşında benimkiler bu arada 
tarafından
Bravo ben başaramıyorum böyle
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Kızım 2,5 yaşında hayır diyorsam kendini yırtsa da onun alınmayacağını bilir. O yüzden uzatmıyor. Alacaksam 1 tane alma hakkın var diyorum seçiyor alıyorum. Markette de öyledir. Bişey aldıysa diğerini bırakır
tarafından
Ne dersem diyeyim hiç susmadan ağlamak ta değil katıla katıla yırtıyor kendisini
(4,970 puan) tarafından
Diyorum ya istediği kadar ağlayabilir. Mağazaya girmeden önce ona bişey alıp almayacağımı anlatıyorum. Kendini bilmeye başladığından beri yapıyorum bunu. En başta diretiyordu ama artık zorlamıyor
0 oy
(254 puan) tarafından
Gitmeden once konusuyorum elbise alacagiz baska bisey isteme oglum diye yada bugun yemek yemeye gidecegiz oyuncak istemek yok diye. Hatta gecen hafta babasina kiyafet almak icin gittik. Konustum oyun alanina girmicez oyuncakta almayacagiz ama dondurma alirim sana dedim  tamam anne dedi  cok sukur sorun yaratmadi alisverisimizi yaptik dondurmamizi gedik evimize geldik:)
tarafından
Kaç aylık yaşında ?
(254 puan) tarafından
45 aylik 3 ay sonra 4 yasina girecek insallah

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 152 göst.
+2 oy
25 cevap 401 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Yasmin65 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 176 göst.