0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde (480 puan) tarafından
Eşim herşeyi benden bekliyor zaten biri 2 biri 3 yaşında çocuklarım var beni sanki yolda bulmuş herşeyi benim halletmemi bekliyor ev taşıyacağız nakliyeciyi ara eve perdeciyle sen git ustalarla ben muhatap olayım hiç mi kıskanmıyorsun bir de nakliyecilere yemeği annenle sen yaparsın demesin mi annem zaten başka sehirden sadece çocuklara bakmak için gelecek birde ev taşınacak nasıl yemek yapayım durumumuz da iyi dışardan söylersin yemeği dedim beni neden bu kadar yıpratıyor anlamıyorum 

12 Cevaplar

+2 oy
(4,983 puan) tarafından
Baştan alistirmiycaktin bacı 
(4,983 puan) tarafından
Yapmiycaktin canm herkes görevini bilsin
(8,933 puan) tarafından
Aynen baştan nasılsın alisirsa öyle olur
(4,983 puan) tarafından
Valla erkekler kadınlara yüz verince astar istiyorlar diyorlarda kendilerinden haberi yok
Yani şu kadının ustalarla ne işi var
(8,933 puan) tarafından
Erkek zihniyetine akıl sır ermiyor ki
(2,704 puan) tarafından
Ne yapayim mi var kiz basindan boyleymis o basini kopariveririm onun görür gününü:))
-Reklam-
0 oy
(997 puan) tarafından

Bu durumda olsam ben eşime bırakmam otomatikmen. Eşim asla 3 ün 5 in lafını yapmaz ilk bulduğunu alır ilk bulduğu ile anlaşır ondan evin tüm yükü bende ve ben eşime asla bırakmam :D nakliyeciyide ben tutarım yemeği de yaparım :D

(480 puan) tarafından
Maşallah
(997 puan) tarafından
Napayım bacım yoksa ipin ucunu tutamam aha 2 gündür boşa 4.5 TL para harcadı ne aldı bom boş şeyler
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Okurken ruhum daraldi ne bu
(480 puan) tarafından
Valla ben yaşıyorum bir de
0 oy
(758 puan) tarafından
Tıpkı eniştemle ablam gibi .  Herşey ablamda  satılık vurdular ablamın numarasını yazdırmış .. en başından alıştırmayacaktiniz diyorum ablam ben yapmasam yapmaz diyor 
(480 puan) tarafından
Aynen öyle oluyor beklerken zaten tüm nakliyeciler bayrama kadar dolu imiş
0 oy
(209 puan) tarafından
Aynı durumdan muzdaribiz, bugün diyorum dakkam bitmiş inek rahatsız veterineri ara bana diyor şimdi paket yüklerim sen ara beni uğrastirma
(3,451 puan) tarafından
Ay ineğiniz nasıl oldu onu merak ettim ?
(209 puan) tarafından
İyi ilesti onu atlattik şükür bu sefer de kizkinliga geliyor habire döl tutmuyor. iltihabı vardır kesin o yüzden paytarla konuştum ilac yazdı bakalım hele inşallah bu sefer kızgınlığı gelse döl tutar
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ay ablamın ex eşi gibi kız herşeye kendi koşardı çöpe giden 22yılı yanına kaldı tabi
0 oy
(7,951 puan) tarafından
Benimkide çok kıskanç asla beni muhatap etmez 
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Sen herşeye yetistikce tepeme binmeye devam edecek. Biseyleri basarama mesela. Güvenini zedele. Senden daha az şey bekler. 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ahhaaa aynı benim adam :) valla 5 yıllık evliyim 3 yaşında bı oglum var ve perişan oldum bu durumdan herşeye ben çocuğu berbere dahi götür diyor sadece maddi olarak kısıtlaması yok ama zor ya ağırlığı yok hiç 
0 oy
tarafından
Çok basit canm bu yazdıklarını yapmıcaktın eşşekk gbi o yapacaktı
0 oy
(327 puan) tarafından
Sen de izin verme canım sen kendine değer ver
0 oy
tarafından
bizde de oyle anasindan yuz buluyor yapma oglum kendj yapsin der surekli

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,726 göst.