+1 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde (285 puan) tarafından
Kızlar tatile gidiyor musunuz denize daha once gidip memnun kaldığınız yer var mı Balıkesir tarafında olur egede olur

25 Cevaplar

+2 oy
(11,165 puan) tarafından

Benim tek gördüğüm şu birikintisi ineklerin yalağı  :D

-Reklam-
0 oy
(119,139 puan) tarafından
ins gidixez agustoata ege tarafina degil akdenize
0 oy
(8,777 puan) tarafından
Evet tatile gidiyorum bu yıl yatak odasından mutfağa doğru uzun ve geniş Bi tatil yelpazem var deniz için evin dusakabinini doldurup çimecem tabi bebek izin verirse:)))))
tarafından
Ahahhahaha yaaa bende arka odada guneslenecem banyom baya büyük havuz gibi yüzüp yüzüp dururum artık geçen su sesi geldi bi arkamı döndüm kızım banyoda az su birikintisine uzanmış yüzmeye çalışıyor hahahah
(8,777 puan) tarafından
Herkesin tatil planı bu şekilde zaten :)))) olmazsa balkona şişme havuz koyar ordada yuzeriz :))))
tarafından
Bak bu güzel sjsjsj benim balkonlar küçük anca küçük küvet var ona koyuyorum kızı
(8,777 puan) tarafından
En güzel tatil işte hem ucuz hem hijyenik :)))
tarafından
Aynn oyle:))
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Geçen sene bodrum Gümbet e gittik güzeldi 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Tatildeyim kocaelinde
(153 puan) tarafından
Bungalov mu kiraladinz
(9,247 puan) tarafından
Yok apartlar var burda
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Mutfaktadaki çeşmeye birde aşağıya Bodrum'a inerim oh miss jsjsjs
0 oy
(622 puan) tarafından
Ben Fethiye deyim ama tatil kullanmıyoruö:)))) 
(365 puan) tarafından
Haftaya fethiyeye gelcez havalar nasıl orda :) sakaryadan gelicez burda doğru düzgün yazı göremedik daha orasıda aynı mi ya denize falan girebilir miyiz
(622 puan) tarafından
Oldukça sıcak arada bir yagmur var ama yaz yagmuru gelip geçiyo girersiniz denızede:))))
(365 puan) tarafından
Tamam o zaman teşekkür ederim :)
(622 puan) tarafından
Rica ederim :)))))
0 oy
tarafından
Ben tekirdağa gidicem deniz olarak saroza gitmelisin muhteşem bir deniz tertemiz kendi kendine temizleyen denizlerden biri birde Avşa adası altın kum denizi çok güzel 
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Antalya'ya gidecegiz. Akdenjz dusunurseniz adrasan cirali olimpos ve konyaalti plaji, kaş tavsiyemdir size
0 oy
tarafından
Deniz 2 saat uzaklıkta bizim burda var oraya gidiyoruz ☺
0 oy
(1,000 puan) tarafından
O konuda çok şanslıyım heralde Antalya Belek te oturuyorum adım attigim miz yer Sahil 
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Balıkesir Ayvalık Cunda güzel ama benmarmaris bodrum taraflarını seviyorum bu yıl bebisten ötürü gitmicez dayanamaz yola galiba seneye inşallah 
(285 puan) tarafından
Bnmde 2 oğlum var biri 4.5 yaşında diğeri 1.5 biri yola dayanamaz diğeri sürekli deniz istiyor iki çocuk arasında kaldım malesef. Gitsem hasta olacaklar gitmesem büyük çok istiyor
0 oy
tarafından
Mersin Susanoğluna gittik harika 
0 oy
(4,084 puan) tarafından
Pandemiden beri balikesir gureye gdiyiruz adrina termal otele. Cok lux degil ama temiz hijyenik ozellikle pandemide her yarim saatte bir heryer dezenfekteleniyordu sandalyeler masalar tulum giymis calisanlar tarafindan. Tarim ilaci sıkma püskurtme makinasi gbi makinayka. Havuz da klorun dibine vurulmustu belli bir yuzdelik oran varmis hijyen icin o oranin da uzerinde. Havuz dezenfekteleniyordu.  Yemekleri falanda guzel idare edrr yani. Onemli olan temizligi  ve yemekleri benim icin.
0 oy
(4,192 puan) tarafından
Evet her yaz deniz tatiline gideriz. Balikesir Ayvalik/Sarimsakli. Aydin/Didim-Altinkum. Mugla/Marmaris.

Onun haricinde İzmir'deyiz zaten. Cesme ,alacati falan bilinen yerler. İlica sahilide guzel temiz.
(285 puan) tarafından
Balıkesir de herşey dahil çocuklarla gidilebilecek memnun kaldığınız bildiğiniz otel var mi
(4,192 puan) tarafından
Orada ki otelleri pek begenemdim. Oyle luks hersey dahil otel yok neredeyse. Acikcasi cocuklarla gidecekseniz sarimsakli denizini de tavsiye etmem baya soguktu. En sicak zamanda bile cocuklari havuza sokuyolardi.
Didim ve İzmir cocuklar icin daha uygun.
0 oy
tarafından
Yazlıktaym ben tekirdağ şarköydeyim . Geçen sene ölüdeniz manaspark otele gttik çok memnun kaldık
0 oy
(7,663 puan) tarafından

Benim tatilim memleketim her sene değişmez Allah'tan denizi olan bir memleketim var :D Sinop <3

0 oy
(7,879 puan) tarafından
Şuan alaçatıdayım canım 1 ay öncede Ayvalık cunda sarımsaklı gezdim durdum ama alaçatıyı tavsiye ederim 
0 oy
(662 puan) tarafından
Tatil mi oda ne bacım yiyiliyor mu ben hiç gitmemişim bu yaşıma kadar gitmekte istemiyorum ya
0 oy
(899 puan) tarafından
Muğla Milas Ören tavsiye ederim bugün girdik denize çok güzeldi 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,423 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 398 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 349 göst.
16 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde 1Prens Annesi (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 502 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,468 cevap

34,775 kullanıcı

...