0 oy
1,435 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Böle olan var mı tepkiniz ne oluyor görmezlikten mi geliyorsunuz bilinçli bakmasa gözü nefsi kaysa bile 

36 Cevaplar

+12 oy
(1,718 puan) tarafından
Böyle kıskananlar bence tatile gitmesin ya
(544 puan) tarafından
Katılıyorum gerçekten..
(1,766 puan) tarafından
O zman senin eşim baksın
(544 puan) tarafından
Bakmak var bakmak var. Durup sapık gibi dikizlerse tamam kızarsın falan filan ama tatil sonuçta her yer bikinili kadın ve yarı çıplak erkek kaynıyo nasıl bakmayabilirsin çok saçma yani.
(1,718 puan) tarafından
Benim eşimin bakması için tatile gitmemize gerek yok dışarı adım at her yerde böyle giyinen var... napsin dışarı mı çıkmasın adam
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Bir erkekle değil bir adamla evliyim çok şükür.
tarafından
Sana arti verdim helaalll :)
tarafından
Bende verdim helal :) :)
+1 oy
tarafından

Biz bi ara gitmiştik rus kadının biri deniz kenarına uzanmış bikini alti var ustünde de bisey yok ufak taş koymuş gogus uclarina güneşleniyor yuhhh dedim ondan sonra gitmedik denize flaan erkektir göz ucuylada olsa bakar sonucta:angry:

+1 oy
(1,552 puan) tarafından
Biz gittiğimizde otelde falan kalmıyoruz.. Eşim hiç kimsenin olmadığı yerleri tercih ediyor.. Koy gibi yerlere gidiyoruz mesela.. Orda bi aile olduğunu gören kimse de gelmiyor
+1 oy
(1,698 puan) tarafından
İslami oteller tercih ediyoruz eşim hoşlanmaz o tarz giyinen hanımlarla aynı ortamda denize havuza girmekten. Aile plajları oluyor en kötü onda da zaten kadınlar hep haşemalı ya da kapalı mayolu oluyor. Ama birkaç kez gittik baktığını hissetmedim hiç
+1 oy
(2,330 puan) tarafından
Essegin aklına nir karpuz kabuğunu getiriyim ki gitmem olur biter nefis herzamn baak ister biz bile kadın halimize bakiyorsa erkeğe ne kaldı .böyle birşeye ne kapı açarım nede kaldirabilirim
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Öyle birşeye denk gelsem o tatil ona artık tatil olmaz cehennem olur
tarafından
O zaman gıtmıyceksın . O kadr acık sacık ınsanın ıcıne gıtmeyı kabul edıyonuz snrada adamlarn agzından burnundan getırıyonuz. Belkı sanada bı baska erkek bakıyo yada dıyelm kı senn gozun bı baska erkege takıldı esınde bunu gordu o zaman napacaksn  ?
(6,047 puan) tarafından
Ben zaten gozunu kapatsın demiyorum. Ama bilinçli bir şekilde inceleyerek bakarsa tabiki de burnundan getiririm. Ayrıca koca benim koca tatil benim tatil ister zehir ederim istersemde meshebimii genisletiiir amaan tatile gelmişiz baksın bişey olmaz derim. Arkadaş sormus bende ona fikrimi yazmışım. Sen niye atarlaniyorsun ? Kocam senin kadar tepki vermezdi heralde
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bilincli bakmasa niye kizayim dik dik bakarsa kizarim o da bakmaz benim yanimda kolay kolay ama bilmiyorum ya asiri da sakinmiyorum ben :) laf sokarim arada iyi bak diye bakmasa da yapiyom cinslik olsun :D
0 oy
(683 puan) tarafından
Denize gitmiyoruz otele gidersek aile kabinine gidiyoruz gideceğimi de sanmıyorum yani o kadar açık içine sokmam kocamı 
0 oy
tarafından

O genelde karilari görmemezlikten geliyo ben bakip kaliyom genelde :D

tarafından
ye yemin ederim bende öyleyim şimdi diyeceksin her yerde sen ama vallahi ben de bakıp kaliyom
tarafından
Ahahhaha bak gene ortak nokta :)
tarafından
Aynn
0 oy
tarafından
Valla 7 senedir evliyim 6 kere tatile gittim bi yalnışını görmedm ökü.z gbi bi kadını bırak bi erkeğe bile bakmaz 
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Yanında karısı varken neden baksın ki ? 
0 oy
tarafından
Bende bikini giyiyorum heryerim ortada oluyor millete bakcagina bana bakiyor:D
0 oy
(2,014 puan) tarafından
İnsanız sonuçta göz bu istem dışı bakıp çevirir kafasını bem bile bakıyorum :) 
0 oy
tarafından
Bakmıyor canım bende varım yanında niye onlara baksın bana bakıyor :)
0 oy
tarafından
ikimizinde deniz fobisi var ( boğulma fobisi ) daha hiç gitmedik .
0 oy
tarafından

Evet gıttık bende haşema gıydım . Emın ol oralarda acıklara degılde kapalılara daha cok bakıyolar. Hem o nıyetle bakacaksa zaten gıtmesınler ama brn esıme guvenıyorum kafasını kaldırıp baktıgını gormedım baktoysa bıle o nıyetı tasıycak bı ınsan degıl. Ha bırde denıze kadr gıdıyosanız eger onu goze almalısınız bence. Napacanız adamn gozunu baglayıp mı denıze sokacaksınız :D

0 oy
(126 puan) tarafından
Sonuçta denize gidiyorsanız ister istemez sadece eşiniz değil siz bile bakarsınız  bu kadar kıskançsın gitmeyin 
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Kocamı cehennemin ortasına atamam valla ben kadınlar plajına gidince istemsizce bakıyorum gözüm kaynıyor değil ne hatunlar var diye . Denize girene kadar karşına onlarca çıplak çıkıyor bilerek baksan ne bakmasan ne ...
0 oy
tarafından
iyi de adam nereye bakicak her yer bikinili hatun sadece kizlar olsa neyse .. bakmak var bakmak var hepimiz bakiyoruz sonucta

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,478 göst.
22 Kasım 2021 Aile kategorisinde Ayling (8 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 960 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Seher demir (3,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 197 göst.
0 oy
21 cevap 465 göst.
26 Temmuz 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Eliffffff (226 puan) tarafından soruldu

379,716 soru

11,366,848 cevap

34,849 kullanıcı

...