0 oy
1,179 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hanımlar o kadar daraldim ki konuşacak hiç kimse yok olanda anlamıyor zaten eşim beni yanında bı yere götürmeye utaniyor karnım büyüdüğü için bu akşam bı köylümüzün düğünü var ona davetliydik neyse bende sabahtan giyeceğim şeyleri falan hazırladım eşim işten geldi hazırlandı bana dediki 6 yaşında kızım var bu arada dediki kızı hazırla onuda goturecem ben dedim ki bende gelecem o kadar şaşırdı böyle şok geçirdi diyebirim ben öyle söyleyince sen nasıl o karninla düğüne gelecen nasıl gelmeyi düşünüyorsun bu karninla hale bı karnina baksana dedi aynen bu cümleleri kurdu tabi ben yıkıldım o öyle söyleyince karnından mi utaniyorsun kötü bir seymi namussuzluk mu yaptım dedim neyse kızımı giydirdim aldı gitti bende evde tek başımayım 34+ 2 hamileyim bana bı ajil verin beynim Karman corman artık bu adama nasıl davranacagimi nasıl konuşacağını bilmiyorum :'(

39 Cevaplar

+10 oy
(2,587 puan) tarafından
Bu kadar utakilacak biseyse yapmasaymis keşke.  Bazı insanların nesli urememeli ya pes 

Onu da gondermeseydin canım niye gönderdin 
tarafından
O şimdi iyi yapmışsın demiştir hamile ne işi var düğünde diye karfesini bı güzel pohpohlamistir
(58 puan) tarafından
Bende gormceyim egerki kardesim boyle bsi yapsn defol kendin git derim ona gelinin elinde poset gorsem.uyaririm sen al o cocuga bakiyor die yaziklar olsun o görceye zir cahil bunlar
(4,157 puan) tarafından
Aynn bu mal adama cocuk vermisin birtane hata edip ikinciyi neden veriyorsunki.  Ozaman kendi dogursaymis nasi olurmus. Senin yerinde ilsam esimi uollardim kendim kizimi alir esimden on dk sonra ayri cikip gidedism dugunde de farkli masaya otururdum birbirimjzk tanimiyormus gbi yapardim
tarafından
3 kere okudum başlığı yanlış mı okuyorum diye ya
(2,587 puan) tarafından
Maalesef benim çevremde de var bunlardan gozde ya
-Reklam-
+3 oy
tarafından
O bebek nasıl buyuyp dunyaya gelecek. Leylek mi getirecekmiş??? Allahım ne tuhaf insanlar var ya 
+2 oy
(2,393 puan) tarafından
Her geçen gün daha saçma erkekler goruyoruz
+1 oy
(1,404 puan) tarafından
Tovbe tovbe ilk kez duydum boylesini
tarafından
O kadar saçma şeyler yapiyorki artık ne tepki vereceğimi bilmiyorum
+1 oy
tarafından
Yani artık daha ne kadar ***** olabilirler diyorum her postta daha salagini görüyorum karnın ayipsa cocukda yapmasaymis 
+1 oy
(447 puan) tarafından
O işi yaparken utanmamıs da dışarı çıkacağın zaman mı utanmış töbe yarabbim ya
+1 oy
(1,134 puan) tarafından
O bebek karnına el değmeden mi paketlenip yerleşmiş, ne diye utanacakmişsın, madem utanılacak bişe, anası da zamanında utanmış mi sor bakalım
tarafından
Hani bazı erkekler var eşlerinin karnına dokunuyor ikinci gebeliğim eşim asla dokunmadı hamile oldumda eşim utaniyor sanki ben kirliymisim gibi davranıyor hani böyle kirli pis Bir şeye yaklaşınca verilen tepkiyi veriyor
(1,134 puan) tarafından
Kirli olan sen değilsin bacim, o kocan denen adamın zihniyeti
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Utaniyorsa ne diye yapmış ne bekliyirdu acaba karnının çıkmayacağını filanmi sende deseydin doğru bende ******** biri ile dışarda görünmekten utanıyorum diye 
0 oy
(186 puan) tarafından
Ya benmde basıma geldı sayılır cok takılmamak lazım ıyı bısey dememıs ama bende baya 33 34 haftalıktım hanı karnı burnumdayım rahatsız olurum dıye esım sey dedı sen gelme iyice agırlastın dıye  takılma hamılesın bırde tribini atarsın ama
tarafından
Ama eşim beni düşündüğü için demedi dedi ayıp milletin içine koylulerin içine çıkma karnına bı baksana dedi dalga geçer gibi
(847 puan) tarafından
Benimde aklıma şey geldi acaba hamile kadınlar önceden dışarıya çıkınca ayıp gibi gorulurmus ya kadınlar karnını kapatıp bol giyermis ailelerinin yanında eşinde öyle mi düşündü yoksa kilo aldın çirkin sin der gibimi 2. Seçenekler yaziklar olsun
(186 puan) tarafından
Bence bırıncı secenek
tarafından
2. Seçenek maalesef
0 oy
tarafından
Ne kadar saçmalamiş yaparken utanmadı da seni yanında düğüne götürürken mi utanıyor 
0 oy
(740 puan) tarafından
İlk gebeliğinde nasıldı 
tarafından
İlk gebeligimde pek yanımda değil di zaten şehir dışında çalışıyordu
0 oy
(74 puan) tarafından
Aslında senin fiziki özelliğinden ya da karnındaki bebekten utanmamış bazı kesimlerde hamile kadının son haftalarında kalabalık ortamlarda bulunması ayıpsanır ( aaayy karnı burnunda bu halde gelmiş ) diye büyük ihtimalle eşin de o kesimden böyle aptalca cahilce düşünen insanlar maalesef ki hala var sen tatlı canını sıkma beybisi sakin ol karnındaki minige yazık eşinin aile yapısından kaynaklı ki dar görüşle büyütmüşler yazık diyorum sadece yap bi kahve otur balkonda derince nefes al bol bol dinlen 
tarafından
Ama ben çok kırıldım bide çok zoruma gidiyor rabbim nasip etmiş bize çocuk için yanıp tutusanlar var yıllarca tedavi gören var bunun böyle değersiz görmesi beni üzüyor
tarafından
Evet ağrı li
(74 puan) tarafından
Cinsiyeti kız mı bebeginin
tarafından
Yok erkek
(74 puan) tarafından
B.k yemeye derdi neymiş o zaman takma boşver kuzu  sende dogurunca kendini toparlarsin biyerine kulp takarsın canını sıkarsin boşver
0 oy
(3,352 puan) tarafından
Bende gururla geziyorum eşimle birlikde  hiç utanmam 
tarafından
Bende utanmam asla utanılacak bir şey değil rabbimin mucizesi
0 oy
(48,634 puan) tarafından
sisirmeseydi karnini şeyine sahip ciksaydi
0 oy
(482 puan) tarafından
Gerçekten benim eşim bana böyle birşey deseydi çok kirilirdim üstelik hamilesin normal bir durum
0 oy
(2,753 puan) tarafından
benim eşim de karnım büyüdüğünde çıkarmadı ama göze gelmemizden korktuğundan. öyle herkesin görmesini istemezdi. belki seninki de o şekilde düşünüyordur. seni koruyup gözetlemek için. sadece duygularını doğru ifade edemiyor olabilir 
tarafından
Yok hayır keşke öyle olsaydı ama bana diyor ki hadi ben gel dedim sen geldiğin zaman utanmiycakmisin diyor
0 oy
tarafından
Tövbe Allah akıl fikir versin madem utanılacak birseymis ne diye yaptı karnın varsa içinde evladı var içinde tutma söyle kendine dert edeceğine söylen götürmek istedin çocukta karnimdan çıkmıştı utanmadın dimi hiç diye 
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Eşin tam bir neyse 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ne.bicim insanlar var Allah'm yarabbim ya.
0 oy
tarafından
Yaparken utanmiyorda gezince mi utanıyor nerde yaşıyor eşin ya bu çocuğu senin karnına paket yapıp koymadılar. Madem utaniyorsun asla konuşma de çok sinirlendim ya hamile bir insan daha kırılgan olur
tarafından
Konusmasam ne olacak hep böyle aldatıyor kötü davranıyor ben yipraniyoum ağlıyorum üzülüyorum ona hiç bı şey olmuyor ilan hep bana oldu
tarafından
Olan zaten sana oluyor yazık değil mi sana çocuğuna  tepkini fazlasıyla köy nasıl olsa bişey demiyor diye yapıyor bunları nasıl aldatıyor hamile ahalinle terbiyesiz
tarafından
Benim koyacağım tepki ancak ağlarım üzülürüm konuşmam o kadar onunda umrunda olmaz zaten
tarafından
Yapma kendine bunu canım ya bağırıp çağıran olsana gözünü korkutsan
tarafından
Adam zaten ailem yuvam yıkılacak korkusu yokki adamda ha var ha yok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 619 göst.
28 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Aysecik35 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 611 göst.
20 Mart 2023 Aile kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy