0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Hanımlar okuyan varmı hiç yer gök dua Rabbim bilir tabiki okuyup duzelen

2 Cevaplar

0 oy
(7,009 puan) tarafından
Kızım birden bire olmuştu görümcem tanıdık bir hocaya okuttu bayağı etkisi oldu ama hangi sureleri okudu bilmiyorum. 
(7,009 puan) tarafından
Bir ay kadar sürdü sanırım.
(3,055 puan) tarafından
Ya benim oğlumda konuşuyor ama bı kaç cümle başında kekeliyor yada çok heycanlaninca bende tedirgin oldum hani 15 gündür felan var çünkü ondan önce iyidi birden oldu geçicidir umarım ekstra bişey yapmadınız demi bende okuycam okutucam Rabbim izin verirse inşallah kısa sürer bizimkide
(7,009 puan) tarafından
Üstüne gitme canım anlıyorum seni de konuşurken sabırla dinle ve onu düzeltmeye çalışma biliyorum zor ama çocuklarda oluyormuş geçiciymiş yani bi de sürekli onunla konuş masal falan oku telefon televizyon izletme fazla Allahın izniyle geçer.
(3,055 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim çok tedirgindim biraz da olsa şuan rahatladım Rabbimin izniyle inşallah çabucak geçer
(7,009 puan) tarafından
Rica ederim canım içini ferah tut Allahın izniyle geçecek.
-Reklam-
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Belli bir yaşta kekemelik normalmiş. Çocuğun beyni hızlı geliştirmiş vücut buna yetişemediği için kekeleme olurmuş sonra geçermiş. Çok fazla varmış böyle çocuk 
(3,055 puan) tarafından
Ya gerçekten mi bende çok tedirgin oluyorum konuşuyor ama yeni kelimlere gelince çok tıkanıyor belkide ondan elhamdülillah
(1,210 puan) tarafından
Bu şekilde çok çocuk varmış. Hatta burda da vardı galiba birilerinin. Siz çocuğun kelimeleri duzeltmeyin. Mesela o kekeleyerek bişey söylerken onun söyleyeceği şeyi soylemicekmissiniz. Lafını kendisi tamamlamasını beklicekmissiniz. Bol bol kitap okuyup konuşun. Ben öyle olduğunu düşünüyorum. Düzelecektir inşallah

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 255 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Vuslat_vuslat (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 858 göst.