+1 oy
376 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Geçen yıl  eşim kaza yüzünden cezaevine girmişti 5 aylık hamileyken mahkemesine de 10 gün vardı bugün tek başıma kızımı doğurdum pazartesi günü sabah aradığında sesini duyup ağlamıştı orda sana babalar gününün en güzel hediyesini verdim demiştim hayatimin en kotu günüydü en yarım en buruk bugün kızım babasının kucağında birlikte çektim resimlerini sabah onu babam diyerek uyandırdı Allah bizi yalnız bırakmıyor zaman veriyor ama çare de veriyor rabbim beni kapısından çevirmedi ben geçen yıl bana seneye bunlar yaşanacak deseler inanmaz hıçkıra hıçkıra ağlardım derdiniz ne olursa olsun Allah'a sığının elbet verir sabrinizin sonucunu Allah herkesin kalbindekini nasip etsin ❤️

8 Cevaplar

0 oy
(7,050 puan) tarafından
Amin canım benim çok şükür kötü günler geride kalmış hep birlikte nice güzel günleriniz olsun inşallah  ❤
tarafından
Amin canım Allah bidaha yaşatmasın ❤️
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Elhamdülillah benim eşimde geçen yıl bu zamanlar ameliyat olmuştu maddi olarak çökmüştük ama şimdi düzeldik insan sabredince Allah yqrdim ediyor ☺️❤️Rabbım herkesin evine huzur bereket versin inşallah 
tarafından
Allah yardım ediyor eşine çok geçmiş olsun Allah başınızdan eksik etmesin ❤️
0 oy
(6,345 puan) tarafından
☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️
(2,405 puan) tarafından
Kurban olduğum RABBİM hayırlı tez zamanda kavuştursun sizi canım yaaaaa gerçekten çok zor bir durum :(((
(1,059 puan) tarafından
Ah Esma :( Rabbim yar ve yardımcın olsun dayanma gücü versin sabır versin inşallahh canım benim o masum evladının hatrına eşini en yakın en hayırlı zamanda en kolay en güzel şekilde size kavuşmayı nasip etsin bak burda bi sürü insanın duasındasın Rabbim büyük umudunu kaybetme duayla ve sabırla bekle güzel yürekli kadın ❤
tarafından
Esma :( yazarken aklıma sen geldin duam seninle rabbim senin evladını da kavuştursun babasına
(6,345 puan) tarafından
Hani derler ya yaşıyan bilir gerçekten hayatta en çok zorlandığım nokta hastanede doğum yaptığım hâl di sanırım o gün şans eseri arama günüydü ve doğumdan 1-2 saat sonra aradı inanmadı dogurduguma şaka yapıyorsun dedi. Düşünsene doğum yapıyorsun 10 dakika konuşuyorsun hop dahdda konusamiyorssun taa öbür haftaya kadar benim için çok zorlu bir surecti o doğum anlarım
Oğlum şimdi 20 aylık ama sanki artk herşey dahada zorlasiyor ☹️

Allah razı olsun kızlar ☀️
tarafından
Ahhh bana hiç anlatma bile gece doğuma gittim 19 Haziran'da sabah arama gunuydu 10 da arardı dogumdan 5.50 gibi çıktık sabahına aradı inanmadı kandiriyoruz sandı kızım ağlayınca orda hıçkıra hıçkıra ağladı benim evim adliyeye yakın taksiye binip hastaneye gittim 5. Günü hayatımın bir parçası orda bir parçası kucağımda yasadigim en çaresiz andı ya yanındanyoldan  geçiyorum aramızda 50 MT var ama kızımın kokusunu alamiyordu ay yazarken bile ağlıyorum hatirlamk daha istemiyorum ben hepsini unuttum rabbim şeni de kavustursun en çok sana dua edicem
0 oy
tarafından
geçmiş olsun kazadan neden içeri girdi ki
tarafından
Önce ifadesi alınıp bıraktılar karşı taraf hataliydi bayanlardan birinin kafa tasinsa çatlak olunca kamu davasına döndü sadece mahkemeye çıkmasi için 5 ay bekledik mahkemede de serbest kaldı malesef adalet sistemi böyle
0 oy
(829 puan) tarafından
Rabb'im mutluluğunuzu daim eylesin. İnşallah bizde düştüğümüz bu durumdan bir an önce kurtuluruz
tarafından
Amin inşallah sizde refaha erersiniz biran önce
(829 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(697 puan) tarafından
Benim babam bize babalık yapmadı abim yaptı. Abimi hrp baba saydım öyle saygı duydum çok küçük yaşta çok büyük sorumluluklar aldı beni okuttu evlendirdi daha sonra oda ceza evine girdi ben hamile kaldım bir kere hamileliğimi görmedi bebeğim doğdu fotoğrafıyla yetindi bebeğim 2 aylık oldu hala görmedi içim hep buruk kaldı bu yüzden birde bebeğini kaybetmişti anne karnındayken onunda ağırlığı var üzerimizde. Rabbim kimseyi sevdiklerinden uzak bırakmasın 
tarafından
Amin inşallah sizde kavuşursunuz
0 oy
(717 puan) tarafından
Adınıza çok sevindim darsisi esmanin başına inşalah oda bir an önce kavuşur eşine 
tarafından
Evet aklıma ilk o geldi çok iyi anlıyorum hislerini Allah duasını kabul etsin inşallah
(6,345 puan) tarafından
❤️❤️teşekkürler kuzum Allah razı olsun ☀️
tarafından
İnşallah birgün postunu okurum mutluluk paylaştığın kavustuk diye acitigin ❤️
0 oy
(4,702 puan) tarafından
Depremden sonra o kadar cok inaaniyorum ki Rabbim bi sey veriyorsa devami mukafat
tarafından
Evet herşeyin bir sebebi var gerçekten bende bunu 2 sene içinde gördüm başıma geleni felaket sandım oysa rabbim beni korumuş bazı seylerden

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 652 göst.
19 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 287 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,561 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 620 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Vaha03 (310 puan) tarafından soruldu

381,165 soru

11,410,800 cevap

34,951 kullanıcı

...