0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (10,478 puan) tarafından
Var mı kızlar memnun musunuz almaya değer mi 

13 Cevaplar

0 oy
(10,478 puan) tarafından
Kizlarrrrr bı cevaplar mısınız 
(4,141 puan) tarafından
Annem libelle kullanio. Eskiden vardi 15 sene kadar once belki daha da once .O bozuldu sinra iki yada üc sene once falan gene libelle aldi . Ama servisi yok satis yeri yik tere adanaya mi ne gitti servise bikere. . Okadar dyson al dedim istemedi ozamanlar 4 kusurdu dysonlar . Libelleyi 5 e almisti
-Reklam-
0 oy
(173 puan) tarafından
Canım fotoğraf yok!!!
(10,478 puan) tarafından
Foto atmadım da cnm su koltuk halı yıkayan
0 oy
tarafından
Halı koltuk yıkayan mi 
(10,478 puan) tarafından
Evet cnm
tarafından
Ben coook istiyorum :( ama çok pahalı bee
(10,478 puan) tarafından
İnşallah alırsın cnm
0 oy
(207 puan) tarafından
Evet çok çok çok iyi bir süpürge halıları derinlemesine temizliyor yıkama vs ozelligi de olduğu için halı yikatmaya koltuk yikatmaya ayrı bir para vermiyorsunuz ama şuan fiyatları çok uçmuş alma imkanı olanlara tavskye ederim
(10,478 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Alerjimden dolayı aldım mükemmel ötesi tavsiye ederim elim kolum oldu resmen ev ondan önce hiç temiz değilmiş meğersem
(10,478 puan) tarafından
Çok mu ağır cnm ya
0 oy
(1,501 puan) tarafından
İmkanın varsa kesinlikle almalısın parasını sonuna kadar hak ediyor annemin var her gün kullanmaz haftada bir ama kuru süpürdüğü zaman bile abartmıyorum halı yıkanmış gibi parlıyor 
(1,501 puan) tarafından
Hahahahha kız benim annem anlatıyor yıkanmış halıdan çıkan kirden utandım diyodu öyle güzel bişey o
(10,478 puan) tarafından
Vallahi de utandım sabah 3 kere supurdum vallahi
(1,501 puan) tarafından
Ahahahaha o zaman ihlas ile temiz sandığımız kirlere de vedaa :))))))))))))
(10,478 puan) tarafından
Vallahi helal olsun çok iyi
(1,501 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
0 oy
tarafından
Biz çok memnunuz 15 yıllık emektar nerdeyse  bı dovucusu var dillere destan halinin kökünü kaziyo resmen onunla temileynce icimmmn yagalari eriyo vallahi okdr temizliyo ama hiç halı koltukta denemdm ya kendime o konuda guvenemdm ama o iside goruyo tabi zamanında kaynanamgil.simdiki fiyatın yarısının yarisinin yarisna bile almamsti şimdi çok pahali
(10,478 puan) tarafından
Ay teşekkür ederim cnm
0 oy
(60 puan) tarafından
Annem aldı çok güzel tertemiz yapıyor heryeri ama günlük kullanım için asla uygun değil çok ağır haftada 1 yada dip bucak temizlik zamanı anca 
(10,478 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum cnm
0 oy
(119,224 puan) tarafından
ben aldim.merakdan ama sevmedim cok fazla parcalari var tak cimar bi suru is ve cokda agir bi alet
(10,478 puan) tarafından
Ama temizliği nasıl kız
(119,224 puan) tarafından
guzel ama benim gibi parcacikli seylwr sevmiyosan boyle tak cikar falan gicik kaparsin
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Ablam da ve gelinde var. Ablam memnun iyi temizlediği için. Ama bana göre çok ağır günlük zor uğraşamam,  bide sulu bana uymuyor 
(10,478 puan) tarafından
Diğer supurgeden var cnm ben de
0 oy
(1,549 puan) tarafından
Annem kullniyor ck memnun cnm kaç yildr kullniyor
(10,478 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Bence günlük kullanım için hafif bir şey alın
(10,478 puan) tarafından
Bı tane almam lazım cnm günlük var diğer supurgeden
0 oy
(686 puan) tarafından
Yıkamalı makinayı diorsun dimi bir sürü malzemesi var parcalari annem ev onunla haftada bir suprurur bir tane süpürme aparati var büyük halıyı dövüyor resmen sirkeleme görevi görüyor ama halı yıkanmış gibi tertemiz oluyor içinde ne kadar kıl tüy toz varsa alıyor yani güzel suyun içine baktığında bu kır bu halıdan nasıl çıktı dersin yani 
(10,478 puan) tarafından
Ay teşekkür ederim cnm
(686 puan) tarafından
Rica ederim cnm senelik bakımı var birde bilgin olsun filtre değişir bakımı oluyor aliolar geri getiriolar sonra

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 194 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
4 saat önce Diğer kategorisinde Birkullanici00 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 350 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 345 göst.