0 oy
418 göst.
Aile kategorisinde (2,092 puan) tarafından
Eşimle sali günü mahkememiz var boşanma 

Annemlere gelir kalırdım hiç aramazdi hep ben arardim beraberken ne hikmetse şimdi çocuğumda degere bindi bosaniyoruz diye hep müsait olduğun zaman çocuğu gosterirmisin yada video atar misin diyor günlük mutlaka diyor bende sinir oluyorum normalde hiç demezdi şimdi değerli oldu neyse çok tuhaf bende atıyorum da böyle hergun görüntülü arasin göstermekte istemiyorum günü neyse o zaman görsün benimde hayatim olucak

Sizinkilerde böylemi hergun ararlar mi yada ben hep aradinda zorundamiyim göstermek böyle bisey var miii belki bilen bilir

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence eşin çocuğunu ariyarak seninle barışmak istiyor gibi geldi bana, ayrıca ortada büyük sorun yoksa gorussun canım ne olcak oda babası görüş günü harici bence görüp konuşabilir 
(2,092 puan) tarafından
Yok sevmiyor öyle bi yapiya sahip biri değil pek duygu his yoktur aslada adim atmaz taş diyebiliriz :) anladım cnm teşekkürler
tarafından
Canım boşanma nedenin nedir özel değilse, şans verme ihtimalin yokmu
(2,092 puan) tarafından
Yok kendide istemiyor gerçekten şiddetli geçimsizlik hiç kendinin farkinda değil hicbi yaptığıni kabul etmez hata görmez elinde telefon ise gidip gelir benim hicbiseymi görmez maddide manevide sıfır bi insan
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım ozaman çocuğunla mutlu ol:)
(2,092 puan) tarafından
Amiiin inşallah
-Reklam-
0 oy
(696 puan) tarafından
Hak hukuk neder bilmem aranızdaki sorunları cocuklara yansıtmayın cocuğuna zararı yoksa istediği zaman gelsin görsün arasın sen anne isen oda bir baba karı koca ayrılır ama cocukla anne baba ayrılmaz. Benim babam gereksizin biriydi bize şiddeti anneme şiddeti vardı ona rağmen annem bir gün olsun babanızla görüşmüceksiniz demedi 
(2,092 puan) tarafından
Yok görüşmeyeceksin değilde normalde düşkün bi baba zaten değil ayrilinca aramaya başladı yani hergunde arasa gostermeliyim
(696 puan) tarafından
Telefonla değil ama normal görmeye gelmesini söyleyin gerçekten görmek isteyen biri canlı kanlı görmeli
(2,092 puan) tarafından
Yok işte o kafada yapida bi insan değil annemlerde kalirdik o kadar gene gelmezdi simdide çalışıyor vakit bulamaz aslında istese bulur tabi uyuması lazim olduğu için hep bahanesi vardir ayda yilda bir işte böyle bi adam..
(696 puan) tarafından
Babasız büyümek çok zor bişey ben öyle büyüdüm ama anneme iyiki ayrıldınız dedim en azından huzurlu bir evde büyüdüm dedim babam hayırsız bir insandı hala öyle ama annem hiç babasızlığı yaşatmadı bize öyle güçlü durdu ki. Sizde öyle olun çok kolay değil biliyorum bazen size karşı gelicek bazen bağıracak çağıracak ama en sonunda iyiki annem diyecek hayatınız boyunca hep tek başınıza mücadele edeceksiniz ama korkmayın evladınız hep yanınızda olucak evlense bile cocuk sahibi olsa bile... Ben annemi çok seviyorum rabbim başımdan yanımdan eksik etmesin şimdi bende anneyim umarım benim evladımda beni çok sever
(2,092 puan) tarafından
Ah ah inşallah evet çok zor olacak Allahim kolaylık versin
0 oy
(15,244 puan) tarafından
Eşinin olmasa bile çocuğun babasına ihtiyacı var. O yüzden gostermelisin elbette. Cocugunla babası arasındaki bağ hiç kopmamali. Babası ilgilendiği sürece 
(2,092 puan) tarafından
İşte çok ilgili biri degildi ayrilinca şimdi hergun böyle, o hergun aradığı sürece gostermeliyim yani bebeğim 20 aylik 15 günde bir cok uzun sureler bile görmediği için çok farkında değil gibi arayınca oda pek bakmıyor zaten
(15,244 puan) tarafından
Bence istediği sürece göster. Çocuğunun iyiliği için
(2,092 puan) tarafından
Evet en çok ona üzülüyorum zaten hastaneye gittik bi adam çocuklarıyla oyun oynuyordu benimkide gidip benlede oyna der gibi adamin elini tuttu
(15,244 puan) tarafından
Yavrum ya ☹️ işte bu yüzden babasıyla ne kadar yakın olursa o kadar iyi. İnşallah babası da çocuğuna güzelce sahip çıkar
(2,092 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(1,425 puan) tarafından
Kızzz bosanma sebebin ne aniden mi oldu bosanma fikri hani bi ara bilezikle.ilgili konusuyorduk o sendin dimi
(2,092 puan) tarafından
Evet evet bendim yok aniden olmadi anlaşamıyorduk bikere dilekçe verdik mahkemeye gitmedik hep bisekilde devam ettirdim ama boşa sonra gittik tekrar verdik dilekçe bu defada son sanirim sali günüde duruşma işte.
(1,425 puan) tarafından
Anladim hakkinda hayırlısı olsun insallah
0 oy
(435 puan) tarafından
Başlarda böyle olur sonra kendi hayatına dalar aramalar yavaş yavaş azalır bizimki iletişimi kesti 2 aydır aramıyor
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Siz boşanıyorsunuz çocuğunuz değil ve ikisinin de en büyük hakkı birbirini görmek 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Biz bosanmadik ama ayrıldık, ben evden de ayrıldım. Önceden de gün içinde arardı veya foto video isterdi şimdi de arıyor, istiyor. Bana garip gelmiyor o yüzden. Her aradığında gösteriyorum. Kızım baba baba diye tutturunca ben arıyorum. Çocuğa yansitmamaya çalışıyoruz 
0 oy
(119,355 puan) tarafından
acaba senden bisimi bekliyi hanu yol yakinken vazgecelim falanmi diycekde cocugu bahane ediyo varsa kardesin evde esine mesaj yaz bosanma oldukdan snr mahkeme ne zaman gormebe karar verirse o zaman gor daha fazlasi icin arayip mesaj atip israr etme diye gorus gubleri icin falanda ailenden iste kardesin annen veya babanla mubattap olsun
(7,308 puan) tarafından
Lennnn nerdesin sen ben senin için post açayım ortalıkta yoksun puhhhhhhb
(2,092 puan) tarafından
Yok kiz öyle asla demez o dünden razı alışmış rahata onun için olsakta olmasakta farketmez onun için daha iyi ilk dilekçe verdik gitmemistik zaten bu ikinci artik öyle bosanmayalim diye adim atan bi adam da değil malesef
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Normal ya bence psikolojik yani elimde bi tek cocugum kaldi diye dusunuyo olabilir. Video cektiginizde ona da atabilirsiniz. Her gün değil de iki uc gunde bir arayabilir. Açma zorunlulugun yok vicdani bisey bence. Henuz yeniyse durumlar suan hassas olabilir sonrasinda zamanla o da kendi hayatina doner hersey rutine oturur. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 379 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 542 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bucra1409 (3,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 365 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde nehir2020 (806 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 201 göst.