0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar burayla ilgisiz ama eşlerinize sorabilir misiniz yada biliyorsanız siz cevaplayabilir misiniz acaba

Arabamızın bugün debriyaj kablosu koptu yol ortasında

Fren yapamadık tamirciye  kadar durmadan gittik kırmızı ışıklar dahil ama çok yavaş ve 4 lüler yanık şekilde gitti trafik cezası gelir mi gelseydi hemen e devlete düşer miydi bugün 

7 Cevaplar

0 oy
(13,923 puan) tarafından
Ceza gelir büyük ihtimalle ve hemen e devlete düşmez. 
-Reklam-
0 oy
(633 puan) tarafından
Evet ceza gelir canım 
0 oy
tarafından
Var mıydı eds gectıgınız yerlerde
tarafından
2 yerde vardı bir arıza yaptığınız yer zaten diğeri de tamirhaneye gittiğimiz yol üzerinde vardi
tarafından
Eşime sordum dıyor kı eds varsa ceza gelır, nırmalde durup yol yardımı cagırmaları gerekıyordu dıyor
tarafından
O an için bütçemiz yoktu yol yardımı çekici için vs
tarafından
Ceza gelır olmazsa sulh ceza hakımıne savunma yaparlar durumumuz yoktu vs dıye dıyor ama %90 ıptal olmaz ceza dedı, trafık polısı canım o yuzden sordum
tarafından
Sağol canım ya bide şeyi sorsana ne kadar ücret gelir 3 kere geçmiş olsak
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Ben ilk ehliyeti alınca eşim 4 lüleri yakmıştı ben de ışıkta geçsem senin suçsuz olduğunla benim durum aynı olur mu yani MOBESE bunu bilemez hemen de gelmiyor bir kaç güne düşer gelecekse de. İnşaallah gelmez 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Nerde olduğuna bağlı. Her ışıkta falan kamera yok. Hepsinde ceza yok yani. Baksaydınız kamera gözükür dü 
0 oy
(135 puan) tarafından
Dörtlüleri yaktiysanız gelmeyedebilir.
0 oy
(393 puan) tarafından
İstersen kırmızı ışığı dura dura geç sonuçta geçmişsiniz kırmızı ışıkta canım gelir ceza e devlete hemen düşmez itiraz hakkınız var fakat geçerli bi sebep değil maalesef ödetirler o parayı maalesef geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 169 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 149 göst.
22 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 161 göst.
3 Ocak 2022 Aile kategorisinde Ftmdila33 (704 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.