0 oy
160 göst.
Aile kategorisinde (704 puan) tarafından
Kızlar kızım. 2 yaşnda travel sistem artık dar geliyor uygun fiyatlı ucuz iş görecek ama arkaya doğru oturma alanı geniş bi araba tavsiyesi olan var mı. Artk büyüdüğü için pahalı birşey almak istemiyorm ucuz öneriniz varsa alabilirim 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben rival kullanıyorum memnunum sadece üst şemsiye gibi bişey var o küçük geliyo
(704 puan) tarafından
Bakaym. Canım
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Prava marka oneririm tentesi tam kapanır tam yatar bebek baston arabasi
0 oy
tarafından
https://www.civilim.com/baby-force-bf-300-joy-baston-bebek-arabasi-kahverengi

Esimin kuzeni kizina bundan kullaniyo cok memnun ben de bundan almayi dusunuyorum
(704 puan) tarafından
700 e aldm canım güzel beğendim fena değl bnm kız büyük 25 aylık küçük olsa dahada uzun kullanılabilir
tarafından
Benimki 10 aylik canm suan cift yonlu kullaniyorm ama cok buyuk asansor de kucuk oldugu icin sigmiyo esim olmadan cikamiyoruz yani o yuzden boyle pratik hemen açıp kapatabilecegim bisey istiyorum
(704 puan) tarafından
Ama şunu sölim çokta pratik değl bnde öle bekliyordum bnmde travel sistem var 2 yıl kullandm ağır die bıktım. Ama buda öle hadi kucklayp gideym dicek kdr hafif değl ama yinede travel sistemden pratik
tarafından
Internette gordum kadin cocuk kucaginda tek eliyle açıyo tek eliyle kapatiyo cok pratik ama 7 bin miydi neydi cok pahali benim oglum yurumedigi icin kucagimda yani mecbur pratik bisey bakiyorum
(704 puan) tarafından
Aynen var öyle ürünler düğme ile kapanan 2. El alınabilir belki. Bnde isterdm ole bişy olsn ama malesef maddiyat
0 oy
(139 puan) tarafından
4 baby aldım cok güzel

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Haniye_Irmak (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 195 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Haniye_Irmak (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 358 göst.