0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Herkese hayırlı günler birlikteyiz yaşıyoruz kaynanamla bugün gorumcemin mezuniyeti varmış kaynanam kayinbabam oraya gidecek 3 gündür kuru fasulye yiyoruz dünden bir kase kadar kaldı dolaptan tavuk göğsü çıkarıyodum dediki ne yapacaksın sote yapacam akşama dedim akşama eşimle ben varım evde fasulyeyi yiyin dedi 3 günlük fasulyeyi mi yiyelim dedin sinirlendim telefmi olsun dedi yav anne 3 gün olmuş zaten azıcık bişey dedim başladı ben mal mülk kıskandığımdan değil bilmem ne kolaymi kazanılıyor diyor kızları gelir tavuktan ete kadar döker önlerine daha bide yatalak babanemiz var kaynanam bakar bugün sen bakarsın diye bana bırakıp gidiyo ***** karı 

13 Cevaplar

+2 oy
(6,512 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İnadına o tavuğu pişirip yerdim onlarada bir lokma bırakmazdım valla 

Babanneye bı günlük bak bacım Allah rizasi için yoksa kaynanan değmez yani 
-Reklam-
0 oy
(119,499 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
(27 puan) tarafından
Amiiinn
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Ben olsam o tavuğu yemem çöpe atarım
(5,735 puan) tarafından
Kız niye yemesin saçmalama ben olsam hiçte takmam kafama inadına yapar yerim aç kalarak zengin olunmaz kusura bakmasın kimse
(6,512 puan) tarafından
Hafsoş nerdesin  balım merak ettim seni nasılsın
(5,735 puan) tarafından
Burdayım kuzucum biraz kafa dinlemek istedim ailevi sorunlarım vardı şimdi düzeliyor şükür aranızdayım yine :-):-)☺️☺️
(6,512 puan) tarafından
Sorun kimde yokki boşveeerrr hoşgeldin tekrardan o zmn ☺️❤️
(5,735 puan) tarafından
Hoş buldum tekrardan hshsh
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Özel değilse neden berabersiniz? 

Çok ayıp yaptığı insanım yediğine içtiğine de karışılmaz ki 
(27 puan) tarafından
Eşim tek erkek ve babasının sözünden asla çıkmaz maddi durum vs sıkıntımız yok ama ayrılmaz asla
(2,693 puan) tarafından
Tek erkek olması neyi değiştirir ki saçma geliyor böyle şeyler
Evlatlıktan çıkmıyor ayrı evde neticede
(332 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım tek erkek ve ayrı yaşanmazmış. Illa 2 erkek olmali ve büyük olan ayri eve çıkmalı yoksa çürümeli kaynanayla ama o laf çok dogru ev üstüne ev olmaz 1 evde 2 kadın(anne kız haric) asla olmaz mutlaka sorunlar çıkıyor
(1,268 puan) tarafından
Tek erkek iki erkek fasa fiso. Benimki de iki erkek kaç yıl birdik. Şimdi de dubleks. Kardeşi evlenince o ayrıya çıkar ben oldugum yerden devam. Her ailede vardır öyle bir erkek genelde. Kendini feda eder karısını ve öncelikli ailesininin fikirlerini es geçer

Post sahibine gelince çıkar dolaptan bacım. İsraf etme ama kendinden de boş yere kısma
(2,593 puan) tarafından
Ben de kayinpederin yanına geldim ama kaynanam vefat ettiği için. Durumdan asla memnun değilim ama ne yedigim ne ictigime nereye gidip geldiğime gelene gidene asla karisanim yok kayinpeder sabahtan akşama kadar emekli lokali market pazar gezer evde bile yok eve de tok gelir sorarım yine ama yemez bir kahvaltı yapar çıkar  gider ona rağmen ben halimden memnun değilim asla
0 oy
(698 puan) tarafından
Allah ona akıl fikir versin böyleleri yok olsun ya keşke benimkine geçen sebzeleri kendi çocuklarınıh karşına koyuyor Allah'tan birbilk değiliz izne geldim yanına
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Al yap ye bosver yırtsin kendini 
0 oy
(497 puan) tarafından
Ev ev üstüne olmaz. Oluyorsa da herşeyi senin eline bırakacak ağzını açmayacak.  Allah yardım etsin
0 oy
(486 puan) tarafından
6 ay kadar kaynanamla kaldık bi sorunumuz yok ama kaynanamda yemeği cok yapıyo ozellikle fasulyeyi yapıyor.  Kayinbabam bile yilmis artık. Bemde 2 gu  yer 3. Gun asla yemedim ekmek arası biseylwr yaptım esimde ne isterse onu pisirdim. Napim madem aynı evdeyiz oma gore yapsın alla alla. Sende aynı yap kendine a zbisey corba vs yap takma gitsin 
0 oy
(3,145 puan) tarafından
Ben olsam inadına yapar yerdim valla 
0 oy
tarafından
Yav sen böyle yapmaya devam edersen oda böyle yapar. Eşinide senide sindirmişler.

Birlikte kalıyorsunuz orası seninde evin. Çıkar şu tavuğu pişir. Aksamada triplenirse triplensin. Her dediğini kabul etmeyin ya. Okurken ben sinir oluyorum.

Sen kaynanandan ayrı yaşasaydın sana misafirliğe gelseydi önune 3 günlük fasulyeyi mi koyacaktin
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Sen öyle dedi diye o fasulyeye talim edip tavuku geri buzluğa koyarsan laf söyleme hakkını hep bulur sende. Umursamadan bildiğini yapman lazim. Yediğine de karışmasın bi zahmet. Çok isterse kendi yesin 
0 oy
(156 puan) tarafından
Pişir ye o tavuğu Allah aşkına. Zaten birlikte yaşıyon Bi de boğazından mı kıscan 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Cimri insan sevmem hele yemeğe cimriden nefret ederim. Bogaz bu yemeyecegiz de ne yapacagi. Aman yap gitsin yada cik al yenisini 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 370 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 377 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 385 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 368 göst.