0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (11,013 puan) tarafından
Bu gün de ile görüştüm . evet kızamık vakaları görülmeye başlanmış.su an asi takvimine artı bir doz alınmamış ama yakında alınması muhtemel dedi.ne olur dikkat edin .çok bulaşıcı bir hastalıkmis.covid döneminde asi karşıtlığı arttı aileler normal takvim aşılarını bile yaptırmadı artı düzensiz göçmen gelişinden dolayı neredeyse görülmeyen vakalar fırladı dedi doktor.Yakin zamanda aranıp cagirilirmisiz asi için.

İkincisi aileme gidiyorum Allah izin verirse. Annem kahveyi çok sever ona İki büyük paket kahve aldım.arti birde yaptığım reçel ve tursulardan koyacağım .Kardeşime de bir tane üst aldım yeter mi acaba?

1 cevap

+1 oy
(6,762 puan) tarafından
Covid aşılarının insanı öldürmekten başka bir yararını soylermiainiz bana ?
(10,310 puan) tarafından
Kiz covit asisi demiyo. Covit doneminde bebeklere yapilan asilarida yaptirmamis kimse diyo
(6,762 puan) tarafından
Ben de bir aşı karşıtı olarak bunu nasıl covit aşısına bagladinizi merak ediyorum.cunku bu kararım covid aşıyla alakası yok..
(11,013 puan) tarafından
Bir daha okur musunuz acaba? Doktor diyor ki o asinin karşıtlığı ile başladı bu tüm asi karsitligi diyor doktor.
(6,762 puan) tarafından
Okuduğumu anliyabilme kapasitesine sahibim.elhamdullah..

Ama bende diyorum ki ben ve çevremde ki çoğu asi karşıtı arkadaşlarım,akrabalarim covit aşıyla alakalı değil daha çok çocukların fıtratıni bozma üzerine karşıtlık mevcut..

Tabikide covit aşısı çok fazla tetiklemistir ama genel olarak asi karşıtlığı öyle asa covit asiisi böyle oldu biz karşıt olalım diye oluşmuyor bunun en ince ayrıntısına kadar araştırarak oluyorsunuz
(11,013 puan) tarafından
İşte asi karşıtlığı buna sebebp oldu .şu an salgın baslamis.kardesim sağlıkçı abla yoğun bakıma yatan çocuklar oldu ve hepsi asisiz dedi.evet covid aşina bende karşı çıktım.ama yıllarca etkinliği kanıtlanmış ölümleri engelleyen salgınları hastalıkları tarihe gömen asilara da karşıtlığı ben anlamiyorum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 257 göst.
0 oy
2 cevap 64 göst.
29 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
14 Mart 2023 Aile kategorisinde Seymenn (1,042 puan) tarafından soruldu

384,924 soru

11,512,932 cevap

35,174 kullanıcı

...