0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından

Kizlar bebeğime doyamıyorum sürekli ultrason fotoğrafına bakıyorum da bisey dikkatimi çekti çok net görünmüyor ama sizde iyice bi baksanıza bu gördüğüm pipi mi sanki doktor da erkek dedi ama daha erken bi haftadayiz

imageişaretledigim yer iki bacağının arasi

4 Cevaplar

0 oy
(915 puan) tarafından

Kaçıncı hafta da dedi canım özele gidiyorsun sanırım :)

Banada ikili taramada olabilir demişti doktorum sonradan netleştirdi :)

Ultrason aletine göre de değişiyor :)

Çıkıntı varsa erkektir :)

(92 puan) tarafından
Yok canım devlette 11 haftalikken söyledi ben sormadan bu bebek erkek dedi ama ama daha erken diye emin olamadim
(915 puan) tarafından
O zaman biraz daha bekle canım :)
Bazen kordonla da karıştırıyorlarmış ama ama doktorun iyi bir doktorsa belki doğruluğuda olabilir diğer ultrasonunda erkekse net belli olur zaten :)
(92 puan) tarafından
Aynen canim insallah
-Reklam-
0 oy
(92 puan) tarafından

image

Buda tam görüntüsü 
0 oy
(2,393 puan) tarafından
11 haftalik bebekte cinsiyet belli olmaz 
(2,393 puan) tarafından
Aynı Gün mü gittin -_-
(997 puan) tarafından
Genelde aynı gün gidiliyor canım :D bende bir kez devlete gittim 13+2 de bana dediler ki bebeği alıp bir an önce tedaviye başlamamız gerekiyor , kanda idrarda enfeksiyon var bebeği almasak bile kendi düşecek gibi şeyler konuşmuşlardi. Oradan çıktım ve bir daha o hastahanenin önünden bile geçmedim :D
(2,393 puan) tarafından
Bilmiyorum hiç devlete gitmedim // gitmeyi de düşünmüyorum bundan sonra da :) sizde gitmeyin zaten pek hastane seven bi insan değilim ölecek kadar canım yandığında giderim genelde o da korkudan arabadayken iyilesirim hastane nefreti var bende
(9,626 puan) tarafından
Bende tövbeliyim devlet hastanesine,geneli öyle ama özellikle bizim buradaki insana hay.van muamelesi gösteriyo sadece ilk gebeligimde ilk kontrole devlete gittim sonrasında bende yakınından bile geçmedim 2 hamileligimde de başından sonuna doguma kadar özele gittim hatta doğumdan sonraları da çocukların muayenelerine özele devam ettimm eskiden özel lükstü ama şimdi devlet hastaneleri özele zorluyo,şehir içindeki devlet hastanelerinde kesinlikle doktor yok asistan stajyer bozuntularını oturtturmuşlar onlarda burun ucuyla is görüyo
(2,393 puan) tarafından
Evet bence de eskiden lükstü şimdi genelde şirketler zaten özel sağlık sigortası yaptığı için muayene vs 15 tl falan oluyor doktorların çoğu yurt dışına gitti tabi bize böyle uydurduklar kaldı oğlum kizamik oldu hastaligi ne bilemediler el ayak hastaligi dediler saçma sapan ama ağzında yara falan yoktu kel alaka yani kizamik şekeri verdim 2 günde iyileşti kendimizin doktoru olduk sayelerinde
0 oy
(100 puan) tarafından
Küçük haftalarda kız bebeklerin genital organı şişik olabileceğini bu sebeble ,pipi görünümü olabilecegini söylemişti özeldeki doktor .

3 hafta daha sabredin bence %80 yanılabilir bu haftalarda heleki devlet
(92 puan) tarafından
Beklicez artik
(100 puan) tarafından
Doktorlar kemik yapısından tahmin edebiliyor .İşinde çok uzmansa bu haftalarda kemik ve kafa yapısından dogrudur .Ama genitalinden degil
(92 puan) tarafından
Iki hafta sonra tekrar gidicem bakalım hayırlısı işte insan merak ediyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 353 göst.
0 oy
14 cevap 474 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defneyle (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 452 göst.

381,836 soru

11,431,619 cevap