0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Yalnızlık güzel severim ama bazen öyle agır geliyor ki gurbetçi olmak tek başına bir kahve içecek dertleşecek kimsenin olmaması 

8 Cevaplar

0 oy
(119,354 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
hos geldin gurbetteki gelinler dernegine ben dernek baskani sevdos 
(688 puan) tarafından
Nerden katılıyorsunuz acaba yarışmaya :)
-Reklam-
0 oy
(274 puan) tarafından
Aynı dertten muzdaribim 2 ay oldu gurbete geleli 2 küçük cocuk var dışarıya cıkamıyorum tek evdeyim hep dışarı cıkamadığım için yeni insanlarla da tanışamıyorum gerçekten cok zor 
(688 puan) tarafından
Daha çok yeni alışıyor insan ama bazen de keşke diyor
0 oy
(13,047 puan) tarafından

Ay bende bugün o moddayım birde yakın arkadaşlarım buluştu bugün bende grupta resimlere baktım ;)

(688 puan) tarafından
Uzaktan sevmek aşklarin en güzel ı
0 oy
tarafından
Keşke benimde gurbete gitme şansım olsa o kadar bunalıp sıkıldım ki etrafımdaki insanlardan sorma canım ne kurtulabiliyorum ne mesafe koyabiliyorum aşağı sakal yukarı bıyık misali Allah gönlüne ferahlık versin
(688 puan) tarafından
İnanın burnunu sokan buluyor yolunu ama güzel yüzlerini çok görmüyorsunuz o ayrı güzel :)
0 oy
(22 puan) tarafından
Yani durumdayız canim benimde konuşup kahve içecek bi arkadaşım yok maalesef 
(688 puan) tarafından
Eşimin de ailesi uzak olması da iyi arkadaş çevrem hiç yok
(22 puan) tarafından
Kız benimde yok hiç bi kaç komşum vardı depremden dolayı gittiler iyice yanlız kaldım şöyle samimi içten pazarlıklı çıkarcı olmayan bi arkadaş olsa hadi kavhe yapayım gel diyeceğim bi arkadaş olsa iyi olur
(688 puan) tarafından
Evde o kadar sıkıldım ki çocugumu akır gezerim dedim sonra tek onunda tadı olmaz yalnızlık aynı yalnızlık  çıkarcı insan bulmak zor gibi Allah gönlünüze göre bir dost çıkarsın karşına
(22 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ah sen gel bana sor birde ikiz çocuklarla tek başımayım sabahtan akşama kadar hapis hayatı evde geçiyor günüm etrafı topla süpür çamasır bulasık çocukların yemek yeme olayı beni mahfetti zaten zar zor 2 3 lokma alıp gidiyorlar yakınımda annem vs birş olsa çocukları ona bırakıp evi temizlerdim rahat rahat daha bir iş yapamadım ama sabahtan akşama kadar ayaktayım ne iş yaptığımı bende bilmiyorum görünürde bir şey yok çünkğ bakıyorum da sosyal hayat desen sıfır bıktım valla 
(688 puan) tarafından
Ben onu bile yapamıyorum sürekli yapışık yemek bulaşık ancak yapabildiğim:(
0 oy
(22 puan) tarafından
Varmi malatyada oturan 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 204 göst.
0 oy
12 cevap 397 göst.
30 Kasım 2021 Aile kategorisinde Ozlemyyy (190 puan) tarafından soruldu
0 oy