0 oy
86 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Sorum yukarda. 11 temmuzda doğum günü var Özenip Güzel geçmesini istiyorum . Benim doğum günüm kutlanmıyor bende bu yüzden pek önemsemedim başkasının doğum gününü kutlamayı ama bebeğim benim kaderimi yaşamasın benimkine benzetmek istemiyorum. Varsa tavsiyelerinizi alabilirim pasta atıştırmalık hediye giyim fotoğraf ve sarma börek çörek vs... akrabayla mı çevreyle mi kutlasak (hoş ortalıkta pek akraba olan yok ama babasının arkadaş çevresi eşi çocuklarını mı  davet etsem ) yoksa ben babası ve kendi ile hatıra fotoğraf mı çektirsek napabilirim?

2 Cevaplar

0 oy
(10,165 puan) tarafından
Biz oglumun 1 yasini aile icinde yaptik. Biz ablamlar annem. Esimin tarafida kaynimlar kaynanamla kayinpederim bu kadardik. Hediyelik yaptirmadim gereksiz bence. Balon aldik susledik. Bikac yiycek yaptik pasta yaptirdik falan guzel gecti
tarafından
Eşimin bi babası var ve iki kaynım var başka kimse yok benim bunda ailem ve akrabadan kimse yok. Kayınlar gelir mi bilemem onların kafasına nasıl eserse canı isteyince geliyorlar istemeyince umursamıyorlar. O yüzden napacağımı bilemedim onları ayrı çağırsam arkadaşları ayrı mı çağırsam çünkü eşimin kardeşleri arkadaş ortamlarına girmiyorlar iki defa yapmak da zor olur.
-Reklam-
0 oy
(1,720 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
bir yaş doğum günün de görümcemler eşimin dayısınin eşi teyzemler annem babam ablam kutladım konsepti yesildi oğluma işimi yazan yeşil pantolon askılı takım aldım kendime yeşil elbise aldım eşimde beyaz gömlek siyah pantolon giydi☺️

ikinci yaş gününde de oğlum siyah pantolon beyaz gömlek giydi eşim siyah pantolon beyaz gömlek giydi bende siyah beyaz etek üstüne siyah tişört giydim ikramliklar bu şekildeydi ☺️arkadaşlarım eşim ben ve ablamla kutladım ❤️
tarafından
Teşekkürler canım güzel olmuş
(1,720 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 124 göst.
0 oy
24 cevap 263 göst.
0 oy
18 cevap 242 göst.
0 oy