0 oy
534 göst.
Diğer kategorisinde (800 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Zor bıseymıs kızlar Rabbım kımseye yasatmasın

19 Cevaplar

+1 oy
(5,893 puan) tarafından
Mutsuz bir anne baba elinde büyüyen çocuk da pek mutlu sayılmaz. Hiçbir çocuk anne babası ayrılsın istemez ama onların mutsuzluğunu da görmek istemez. Bir de büyüyünce senin için katlandım bu adama lafını duymayı hiç istemez. 
(800 puan) tarafından
Hic bir zaman mutsuzluğumu onlara yansıtmadıö cnm onlar bnm canım ciğerim
(5,893 puan) tarafından
Çok zor bir durum. Çocukları tabii ki düşünmek gerekiyor ama insan da 1 kere geliyor dünyaya o hayatta da değmeyecek bir adama gidiyir ömür, adamda kendinden zannediyor. boşanmayı bile beceremeyen bir milletiz. Oysa herkes medenice boşansa çocuklar da ne annelerinden ne de babalarından ayrı kalır.
(2,091 puan) tarafından
Bugün bosaniuorum Allah'ım hakkimda hayirli olan neyse diye diye gidicem
-Reklam-
+1 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben çocuk için evliliği yürütmeyi doğru bulmuyorum. Anne baba anlaşamıyorsa evde sürekli sorun varsa huzursuz bir ortam varsa bu çocuğa daha çok zarar verir. Ve ben çocuğumu böyle mutsuz sağlıksız anne baba ile büyüteceğime ayrılırdım asıl çocuk için katlanıp ne kendime ne evladıma yazık etmezdim
tarafından
ayrilinca sartlarin nasil olabilecegini kestirebiliyor musunz
(3,830 puan) tarafından
Evet kestirebiliyorum zaten farkındaysanız kendi adıma söyledim ben katlanmazdım diye
tarafından
Evliyken basiniza gelenlerden daha kotu seyler yasamayacaginizin garantisi var mi yanlis anlamayin dusuncenizi merak ediyorum ben daha farkli dusunuyorum yargilamak icin sormuyorum
(3,830 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ne gibi bir şey anlamadım tam olarak ?güvence olarak diyorsanız ailem her türlü arkamda olur eğer olmasalardı kendim zaten çalışan bir kadınım çalıştığım kurumun kreşi var çocuğu kimseye bırakmaya gerek duymam maaşım zaten iyi bekarken aldığım arabam ve birikimim var evlendikten sonra alınan ev ve araba da var maddi olarakta kimseye ihtiyacım yok . Dediğim gibi o yüzden kendi adıma yorum yaptım
+1 oy
(1,447 puan) tarafından
Cok zor allah güc kuvvet versin çocuk icin evlilik sürmez diyolar ama kadın herkezden cok ister bosanmayi ama napsın iste ..
+1 oy
(1,450 puan) tarafından
Emin ol ulkenin %90zaten cocugum icin deyip bircok seye katlaniyor
0 oy
(5,313 puan) tarafından
Öyle zor maalesef. Babasını çok seviyor kıyamıyorum kapı çalsa babam geldi deyip koşuyor telefon çalsa babam mi aradı diyo 
(5,313 puan) tarafından
Allah sanada sabır versin nehir üzücü ama cogu kadın böyle.
tarafından
koca olamayan nasil baba olacak kizlae kandirmayin kendinizi.cocugunu dusunen zaten annesyle iyi gecinir.cocuga iyi davranip karisina kotu davranan bencildir cocuk kendini sevsin diye ugrasyordur.benim kocam da oyle ama ben boyle dusunuyorum iyi baba ve koca olmaz evliysen de ayriysan da basa bela boyle insanlar
(5,313 puan) tarafından
Phatosh Bi yerde haklısın iyi baba önce anneyi sever. Benimki olabildiğince beni tüketti. Çocuğa kendini sevdirmek için elinden geleni yapıyor bu benim işime geliyor bana kocalı yapmadı bari çocuğuma adam gibi baksın.
tarafından
oyle bi dunya yok cocugu seven birlik.olur beraber olur bunun icin gururunu benligini hice sayar anneyi dislayip cocukla bag kurmaya calisan baba kendine calisiyor guya cocuk olarak dusunun annenjzj sevmeyen bi babayi sever misinz uzulur musunz.istediginz herseyi yapsin isterse boss benim icin anneme kotu davraniyorsa aile olamamis demektir aile babasi olamamistir
(5,313 puan) tarafından
Şu an küçük çocuk bunu anca büyüyünce anlar. Haklısın ama hayat işte
0 oy
(189 puan) tarafından
Kız kardeşim sırf çocukları için oturuyor zaten herkes bir çok şeyi evlatları için çekiyor anamin yerinde olsam babamı iki daka cemezdim babam.cok gadar bir adamdi gençken anam hep bizim için sustu herşeye şimdi çok sikur düzeldi tabi bazı şeylere sabretmek zaman vermek gerekiyor bence
(800 puan) tarafından
Aynen valla oyle kardesım cocuklarımız için hersey
0 oy
tarafından
Benim annem var 28 senedir ceken ama cocukları için susan ben cekemedim cocuk içinde olsa boşandım evli kalarak cocugu daha cok yıpratacaktım
0 oy
(7,922 puan) tarafından
Bende bazı şeyler yaşadım malesef, bosanicakdik aileler karıştı ailem istemedi çocukda küçüktü hep basima kaktilar baktım bosanincada mutlu olamicam hep aile baskısı gorucem biz sana böyle dedik şöyle dedik baslicaklar hep hayatıma mudahele edicekler çekemem oyuzden şans verdim ama bazen çok bosanmayi düşündüğüm oldu ama hergun tatsızlık cikmiyo kavga etmeyiz ama genel olarak etkileniyorsun tabi eski yasadiklarin aklina gelince filan.. benimki cocuklada pek ilgilenmiyor sorsan sürekli çalışıyor yoğun kafaisni kaldıramıyor bana diyor sürekli ne bekliyorsun benden şu bu...
0 oy
tarafından
ben de onlardan biriyim coxuklar icin cok uzuluyorum bazen kendme kiziyorum neden cocuklarima boyle bi baba sectim diye.
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Çocuğum için devam ediyorum ona kıyamıyorum ama iyilik mi yapıyorim bilmiyorum evde hep gergin huzursuz bir ortam bir saat sessizlik olursa iki saat de kavga bağrış çığrış ben oğlum için sustukça duymazdan geldikçe kendini haklı sanıp iyice saçmalıyor hep yüksek sesle bağırır gibi konuşuyor ben duymazdan geldikçe çocuğun yanında hakaret aşağılama ne dersen var malesef ki devam etmek zorundayım oğluma yansıtmamaya çalışıyorum ama çocuklar ***** değil ki  :((
0 oy
(623 puan) tarafından
Yasıyoruz ama bide yasayana sor 
0 oy
(156 puan) tarafından
Çocuk için sürdürülebilir ama ortama bağlı bence. Eşler birbirini sevmesede evde hır hür bağrış yoksa adam çocuğuyla ilgileniyorsa katlanılabilir ama sürekli kavganın olduğu bir ortamsa boşanmak çocuk için çok daha iyi
0 oy
(2,411 puan) tarafından
Cocuk icin evlilik yurutulmeyecegini ben annemde gordum. Kazanci, meslegi evi oldugu halde yillarca bizim icin katlandi. Sonuc kanser ve psikolojik rahatsizliklar. Hos babam merhametlidiir vs ama bunu anneme yapmazdi gencken. Simdi kiymet bildi ama annem o kadar sey yasadi bilse ne olur anneme bize unutturabilir mi? Bizde unutmus gibi yapiyoruz.
0 oy
tarafından
Çocuklarım için o adama katlaniyorum yoksa bı dk bile durmazdim gidecek yerim yok yine giderdim ama arkamda kimsem yok
0 oy
(797 puan) tarafından
Evet ben aldatıldım ve maalesef mecbur kabul edip yerime oturdum ama tabi surundurdum tövbeler ettirdim ne fayda bende güven bitti bikere defalarca kez boşanmak istedim ama yapamadım işim yok elimde meslek yok kapıdan çıkınca gidebilecek yer yok çünkü gitsem ailem AA biz rezil olduk aaa elalem onu der bunu der diye beni yiyip bitirirler belkide çocuğum birçok şeye mahrum kalacak desemki kocam kötü biri değil çok ilgili bir baba herşeyi çocuğudur hep kendinden ödün verir biz yiyelim biz gezelim biz rahatta olalım diye çocuğum babasını bukadar severken babası ona bukadar duskunken nasıl öyle bişey yapabilirim bişey istesem asla ikiletmez gel gör ki bende güven yok sürekli şüphe içindeyim ve bu ister istemez tatsizliga sebep oluyor çok üzgünüm çok yorgunum keşke hiç yaşanmamış olsaydı 
0 oy
(704 puan) tarafından
Çocuklar küçükse çok kötü bir durum yoksa ortada anne baba katlanmali çocuğunu büyütmeyi bence
0 oy
(360 puan) tarafından
Ablama diyorum çocuklar için en tehlikeli şey varsa dünyada babası diye sorumsuz ilgissiz böyle büyümesin hiç sağlıklı değil ilerde birer serseri yetiştiriyosun dedim benim fikrim mutsuz bir yerde çocukta mutsuz sonuçta ayrıldıginizda çocuğundan da ayrilmiyo kendinde eziyet etme dünyaya bir daha gelmiceksin sende bı anne kuzususun unutma
0 oy
(1,128 puan) tarafından
Yani ayrı anne babanın evladı olarak şunu söyleyebilirim annem bizim için gitmeyen bir evliliği yıllarca sürdürdü ve ne oldu biliyor musunuz mutsuz bir yuva mutsuz çocuklar üniversiteye geçtiğim dönem artık yürütemediler ve ayrıldılar ama babam o kadar sorumsuz bir insandı ki biz 2kardeş onlar ayrılınca yaşattıkları travmadan dolayı destek aldık annem ayrılırken llk söylediğim şuydu mutsuz bir evliliği neden yaşattın bize ayrıldığında biz huzurlu olabiliyorsk neden bu huzuru geç yaşadık annemin bana göre bu hayattaki en büyük suçu bizim için gitmeyen bir evliliği sürdürmesiydi ne kadar çabalarsanız çabalayın mutsuz bir evlilik mutsuz bir çocuktur değiştiremezsiniz gücünüz varsa çocuğunuzla konuşup karar vermek en doğrusu
0 oy
(31 puan) tarafından
Çok yakın tanıdığım var. Ne yazık ki eşlerin birbirine sevgisi, saygısı bittiği için birbirlerine tahammül edemeyip sürekli tartışma yaşıyorlar. Çocuğa birbirlerini kötülüyorlar çocuk şu an psikolojik destek alıyor. Doktor da çocuğun bundan etkilendiğini söylüyor. 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 826 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 357 göst.
18 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.
3 Ocak 2023 Aile kategorisinde Yni.anne (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 424 göst.