0 oy
155 göst.
Aile kategorisinde (10,029 puan) tarafından

Simdi bunu serince aklima geldi. Kullanan varmi :) 

image

image

Bu pike takimi esimin sunnetliginden :D kayinvalidem getirmisti evlenirken. Kayniminkinide eltime vermis. Istersen kullanirsin demisti bende cok seviyorum boyle seyleri :) 

image

Buda bizim bebekligimizden battaniye severek oglumada kullandim kizimada kullaniyorum :)

image

image

Bu kundagida annem bize yapmis kendisi :) daha biseyler varda hurcta yukarda :) 

Sizinde varmi atin bakalim 

14 Cevaplar

+1 oy
(48,668 puan) tarafından
herseyim duruyo desem abartmam heralde ☺️
-Reklam-
0 oy
(5,946 puan) tarafından
Ben 3.cocuk olduğumdan özel bir şey pek olmamış, kalanları da annem yengeme falan vermiş:) bir çocuk battaniyesi var. Kaynanam saklamış, onları kullanacam ama bebeğimde:)
0 oy
tarafından
Benim de var ama hepsi köyde :) bayram da köye gidince bende oğluma kullanıcam ♥️
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Tulumum var benim :)
0 oy
(984 puan) tarafından
Evett annem sağ olsun saklamış battaniyemi ve Bi kaç çamaşırını. Kızıma giydirdim biraz. Battaniyeyi hâlâ kullanıyoruz
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Şuan fotoğraf çekemem ama benimde tulumum , elbisem,berem birde süveterim var ☺️
0 oy
(1,782 puan) tarafından
Annemin ördüğü battaniye var . Bana örmüş sonra 2 kardeşimi daha büyütmüş onunla . Bana verdi 3 çocuğumda kullandım şimdide 4. Ye hamileyim hastane çantama koydum.. görseniz daha yeni örülmüş ve hiç kullanılmamış gibi .. ipin kalitesi ve örenle alakalı galiba ..
0 oy
(12,620 puan) tarafından
kayın annem saklamiş eşimin battaniye, ayakkabiları

benim varsada ülkede
0 oy
(738 puan) tarafından
Bebekligime dair tek bir fotom bile yok ki . Kaldı ki eşya vs olsun :D 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Valla babaannem kilitli sandıktan çıkardı doğum yapınca kiyafwtletimi yeşil elbisem ı vermeye kalktı diyorum bebeğim erkek bu elbiseyi napcam olsun dursun diyor du neyse valla öyle battaniye falan var annende ilk doğdum gün daha doğrusu 5.5 aylık dünyaya geldim 3 ay küvezde kalmişım eve ilk geldiğimde sevdiği nevresim takımını getirdi foroğrafımda var hatta onlarla onu kullandım oğlumda 
0 oy
(3,473 puan) tarafından
Bebeklik resmim bile yok 
(10,029 puan) tarafından
Aa neden kiz kac yasindasinki
(3,473 puan) tarafından
29 yaşındayım 2. Çocuğum ablama fotoğraf makinesi bulmuşlar da bana bulupta çekmemişler:))
(10,029 puan) tarafından
Kiz heleee 1 tane ceker insan :)
(3,473 puan) tarafından
Yazıklar olsun:)
0 oy
(8,255 puan) tarafından
Evet var hatta bu pikelerin sarısı ama annem vermiyor hala saklıyor inat :) 
0 oy
(3,400 puan) tarafından
2 tane battaniyem 1 tulumum 1 pijama takımim 1 ust kazagım vardi annem getirdi giydirdim bende battaniyemi hala kullaniyorum oglen oturdugum odada uyuyor onu orterim ustune
0 oy
tarafından
Coook var hepsi şuan annemin yanında 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 435 göst.
29 Kasım 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 374 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ruyam98 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 715 göst.