+1 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından

Şu çatala kaşığa dişlerini degdirip yemek yerken  ses çıkartıyorlar ya aglayasim geliyor sizin varmı böyle garip gıcık olduğunuz şeyler :)))

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biri yanımda sürekli burun çektiği zaman yumruk atasim geliyor nedense :)
(1,988 puan) tarafından
Ay sen beni yumruk manyağı yaparsın o zaman
tarafından
Off sümüklü musun yoksa sen :)
(1,988 puan) tarafından
Alerjigim ben evde toz tanesi olsun akar burnum su gibi kocama ninni gibi geliyo benim burun çekmem
tarafından
Şuan bile sinir oldum sana hele öyle fiş fiş cekenleri ayrı bir hirpalayasim geliyor :D
(1,988 puan) tarafından
Parçala beni pakize
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Birinin oksurmesi sanırım küçükken babam çok öksürürdu ya da kızdigini öksürerek belli ederdi. Yoksa öksürmeye niye kıl kapayim ki
(57 puan) tarafından
Benim babamda öyle yerdi ben küçükken ondan kaldı herhalde bendede
0 oy
(1,381 puan) tarafından

Çayı karıştırırken o çıkan ses:ermm:

0 oy
(2,969 puan) tarafından

Yanimda tirnak törpüsü yapilmasi beni benden alir. Telefon titremesi beynimi cizirdatiyor.:ermm:

0 oy
(985 puan) tarafından
Ulu orta geyirmek hayattan soğutuyor beni. Birde burun karıştırmak.
(57 puan) tarafından
Ayy evet bide öyleleride var :))
0 oy
tarafından
Aşşırı aşşırı derece de gözünün ucuyla bakan insanlara sinir oluyorum. Yani bişey demese bile göz ucuyla bakan insanlara çok sinir oluyorum 
(57 puan) tarafından
Evet bide o var :)))
tarafından
Yani dikiyo gözünü bide ucuyla bakıyor. Hayır ne alaka dön önüne. Bi ara birisi yine öyle baktı baktı önünden geçerken yediğim simitten aldım kucağına attım al canın çekti galiba diye. S,alak ya
tarafından
Ya bide sevmiyorum ya çekiyorum sanırım:Ddd
(57 puan) tarafından
bidahada bakmaz bence kimseye :)))
tarafından
Ay bakmasın canım ayıp bişey zaten :Dd
0 oy
tarafından

Çok var anlatmayayim en nefret ettiğim misafirliğe gittiğim evlerin çoğunun tuvaletinde terlik yok bu durumdan nefret ediyorum ama tuvsletimi de tutamıyorum :D Eve gelir gelmez direkt duş alırım 

tarafından
Ne bileyim canım yaa en son gittiğim evde banyoyu salon gibi suslemisler paspas vardı yerde terlik yoktu:))) hatta ev sahibine terlik sordum :D
tarafından
Kız banyoda terlik ne alakaya duşakabinin içi tamamda birde normal tuvelette terlik yokmhydu
tarafından
Valla yoktu canım çoraplarımı dışarıda çıkardım öyle girdim klozete oturdum:)) çıktıktan sonra ayaklarımı ıslak mendille silip çoraplarımı giydim :)) hatta evin torunu ayyy bu abla çok temiz dedi:))) dedim içimden ben normalim anormal olan siz :)))
(5,108 puan) tarafından
Banyoda zaten paspas olmaz mı canım bende terlik de var :) sürekli yıkarım banyomu ve paspaslarımı
Alaturka tuvalet için söylüyorsun zannettim ilk önce ))
tarafından
Ben kullanmıyorum canım hiç hijyenik gelmiyor bana
0 oy
(7,026 puan) tarafından
Anaaaa deme kız ben onu farkında olmadan yapıyorum eşim kaşığı yeme diye gülüyor  :D
0 oy
(308 puan) tarafından
Sesli Bi şekilde sakız çiğnenmesinden ve yemekte ağız hareketlerinin sesi o insanın kafasını duvardan duvara vurasım geliyor :D
(57 puan) tarafından
İşte biseyde diyemiyorum ya bende yemek yerken yapanlara  içim içimi yiyor :))
(308 puan) tarafından
Vala söylüyorum asla çekinmem :D
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Arkadaşımın benim yanımdayken uzun uzun telefonda sohbet etmesi bu durumdan hiç hoşlanmıyorum
(57 puan) tarafından
Valla bende öyleydim sonradan umursamıyorum isterse sabaha kadar konuşsunlar
(5,108 puan) tarafından
Ben umursuyorum canım ya böyle yapan bir arkadaşım vardı hakkını helal et dedi ediyorum dedim ama hoşlanmadığımı açıkça söyledim, sanki o ortamda ben yokmuşum gibi oluyor. Ben bir yerde oturuyorsam biri aradığı zaman konuşmayı kısa tutup hemen kapatırım
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Öksürük özellikle ağzı açık oksurenler. Çocuklar yaptığında daha çok. Bir de sakız çiğnemek
0 oy
(2,281 puan) tarafından

Dış gicirdatmak yanimda biri yapinca deli oluyorum o an ağzının ortasına vurup dişlerini dokesim geliyo:sick:

(1,009 puan) tarafından
Bende nefret ederim amcam ve kizi gece uyurken yapardi soylemistim suan benim kizim yapiyor gece uyandiriyirum valla yapma diye
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Burun cekme sesi, agiz sipirdatma sesi, boyle biyere vura vura ritim tutarlar yaa heehh ellerini kirasim geliyor o an :) birde kocamin horultusuna :) 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Kahverengi kagitli kitaplar dokunurken cok huylaniyorum bide kagit kesmesinden korkuyorum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
islak elin kurulanmamasi.omrumun yarisi o an gider:/
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Ayakları yere sürtmeleri biri önünde kaşınmasi el öpmek iyyyy içim bir tuaf oldu ya 
0 oy
(803 puan) tarafından
Yanımda birinin o.surması :)
0 oy
tarafından
Ağız şapırdılması neffret ederm 
0 oy
(3,352 puan) tarafından
Kayınbabam ağzını şapşap yapa yapa yiyor yemeği bazen ogurerek kalkıyorum herkes hamilelikten sanıyor:D eşim anlıyor gıcık gıcık gülüyor
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Takma dişi olan insanın yanımda şakır şukur oynaması bide yemekte ağız sapırtisi kalkar giderim o masadan iyy

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 473 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,273 göst.
0 oy
34 cevap 1,099 göst.
+1 oy
30 cevap 1,724 göst.

380,076 soru

11,377,757 cevap