0 oy
115 göst.
Aile kategorisinde (790 puan) tarafından
Bugün 15 gün oldu tuvalet eğitiminde çişini söylüyor gece kuru kalkıyor ama kakasını yapmak istemiyor ödülle oyunla olacak iş değil dulcosoft diye bir şurup aldım kayısı suyu zeytinyağı veriyorum bunlars rağmen yapmamak gerekir için elinden geleni yapıyor anne karnım ağrıyor diyor şurup ver diyor gel kaka yap geçecek diyorum yok ağlıyor kaçıyor kabul etmiyor kaka sıkıştırinca uyumak istiyor çok çaresizim beze geri dönsem olmaz ne yapacam bilmiyorum sabahtan beri 10 defa gidiyoruz yapacam diyornl yok yapmiycam diyip kaçırıyor sinirlerim boşaldı artık oturdum ağladım başına gelen yok mu Alalh aşkına bu çocuk mi garip ben bilmiyorum:((

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cunku makat catlafı oldu yapamıyor artık kakası taşlastı ıtemıyor yanı cocuk ınadından degıl kuzum canı acıyor bırebır aynısını ysadım gerı bez taktım bırde makat catlagı tedavısı gorduk
(790 puan) tarafından
Bende sormuyorum ama kendisi peşimde geziyor gidiyoruz yapmıyor kafayı yicem sabahtan beri tuvaletten çıkmaz oldum:(  çişini yapıyor ama onu yapmıyor ilaç bile verdim peki en son nasıl yapıyordu dün akşam artık tutamadi son anda koştur koştur tuvalete koştuk öyle yaptı aşırı stres yaptım
tarafından
Iste ben o donguden konusrak cıktım, ne ıstersın bez takalım mı dedım ben bebek degılım dedı en basta sonra kakanı beze yapabılırsın annecım bazen olur bebekler yapmaz sadeve dedım, suan çişi tuvalete kakayı beze yapıyor, akışına bırakman lazım canım ınan bak sadeve makat catlagı varsa krem kullanman lazım o cok onemlı
(790 puan) tarafından
Çatlak yok bence çünkü yaparken bir acı falan olmuyor yumuşak yapyor şurup sayesinde bez bağlasam bu seferde ona alışmaZ mi iyice
tarafından
Ya işte kuzum bence sence olarak nıtelendırme benım kızımda 5 catlak vardı ayrı yerden, catlak yoksa gun ıcınde geldıgınde sureklı tutmaması lazım, kı en son dayanamayıp ılacın etkısıyle yapmıs zaten,bez konusunda da onyargılı olma cocukla ınatlasılmıyo
(790 puan) tarafından
On yargı değil de sonuçta çişini öğrendi gece de yapmıyor altına bezi bağlarsam sar baştan olacak çişini yine beze yapmaya başlar alışacak diyorlar bende şaşırdım
-Reklam-
0 oy
(72 puan) tarafından
Daha önce bezdeyken görmedikleri için görünce korkuyorlar büyük tuvaletlerinden hemen hemen her çocukta oluyor zamanla alışıyor konuşarak anlatmaya çalışın normal WC ye yaptiriyorsaniz ayy pıt pıt düşüyor bak hadi su dokulem gitsin sen dök istersen felan deyince eğleniyor klozet e yaptiriyorsaniz çocuk aparatları var ondan alın oturup yaparken görmesini engelliyor korkmuyor 
(790 puan) tarafından
Yok işte kabul etmiyor sabahtan beri 50 defa gidip geliyoruz tuvalete artık sinirlerim boşaldı oturdum ağladım kaç gündür böyle
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Bezini lazımlığa koymayı denedin mi belki öyle daha rahat yapar 
(790 puan) tarafından
Bezi görürse takmak ister

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 272 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,358 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 753 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 100 göst.
0 oy
1 cevap 87 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...