0 oy
632 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,149 puan) tarafından
Benim oglum yumurtalı seyleri artik yemiyor 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Patates veriyorum bazen haşlama bazen kızartma. Pekmez veriyorum ekmeğe sürüp. Börek yapmissam ondan veriyorum 
tarafından
Cocuklara da hak veriyorum bende yumurta hiç sevmem napsinlar hergun yenmiyor. :)
(238 puan) tarafından
Vallaha benn çooooook.seviyorum hatta geçen akşam.5 tane haşladım.rafadan kızlarıda.akdim yanıma sofrayı serdim.bir ekmek.bir yumurta tıkadım.daha ayriyeten iki.tane daha haşladım.doymadi.bebimkiler birde  gorsen tarzan gibiler hiç kilo.almazlar kızım bazlama pişirip yüzünü.skcak.sicak.yaoglayip yemeyi çok.sever arasında.peynir koydurur
(3,149 puan) tarafından
Maşallah her eve böyle çocuk lazım
(238 puan) tarafından
Insallah seninkinde boğazlı olur:))))
(1,374 puan) tarafından
Kız sen nerelisin metak ettim?Tatlı tatlı anlattın diyetteyim zaten :)
-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından
Kaç yaşında canım çorbasını.hic.ihmal.etme şehrine çorbası mercimek.corbasi kahvaltıda.da.verirdim aklıma.gekmesi.suan başka.kucukse unuttum ne yersem.ekmege bandirip.verirodim melemen falan 
(3,149 puan) tarafından
9,5 aylık canım şuan
(238 puan) tarafından
Maşallah baya büyümüş istediğini ver çok yağlı olamayan çorbalar mesela kemik.hasla eti iyice pissin yumuşacık sok ağzına yutsun arabası yap.bikiyirsan çorbasıyla bandır hamuru sok agzina:)))
(3,149 puan) tarafından
Kız naptın ;))) iki gündür biz yuta yuta hamur gibi olduk evet çorbasını daha bugün yaptım onu çok seviyor içine tel şehriye ekliyorum baya severek içiyor
(238 puan) tarafından
Ne.olacak.kiz ucundan azıcık.al.hamur çorbayaysa.bandir yutsun benim.kiz.oyke.alisti 9.yaşında şimdi.nasil.yuyar hamuru lop diye:)))
(3,149 puan) tarafından
Maşallah alışmak lazım tabi
0 oy
(748 puan) tarafından
Kaç aylık oğlun 
(3,149 puan) tarafından
Şuan onları h8c yemiyor iste
(748 puan) tarafından
Çilbirt denedin mi hiç
(3,149 puan) tarafından
Yok denemedim valla
(748 puan) tarafından
Dene yer belki birazda kendine kalmış bişey hergün farklı bişeyler dene birinden birini yer
(3,149 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(180 puan) tarafından
Pankek yapıp verebilirsin canım 
(3,149 puan) tarafından
Hiç sevmedi yaptım birkaç kez
(180 puan) tarafından
Hmmm anladım canım
0 oy
tarafından
yogurda pekmez karistirip.verwbilirsin canim ... sabah kahvalrida seviyor cocuklar .. 
tarafından
benim oglum da yumurtadan baska bisey yemiyor bu yuzden.yunurtayi bazeen hasliyorum.bazen ispanakla.kavuruyorum bazen soganla kavuriyorum omllet yapiyorum oyle yiyor ... pekmez ve yogurt ilk once tadina bakmak istemeedi.ama dikkatini baska bi yere cevirdim.agzina koydum.hemen .. zaten tadini alinca artik.kendi kendine yedi tadi tatli olinca seviyorl cocuklar .... bu arada benim oglum 2,5 yasinda
(3,149 puan) tarafından
Seninki artık abi olmuş masallah
tarafından
:)))evet .. abi olacak yasa geldi ... ve kiz kardesini bekliyoruz hayirlisiyla 20 gun ...
(3,149 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
tarafından
amin allah razi.olsun allh hepimizin tardimcisi olsun isnrallah ..:)
0 oy
tarafından
ilk haslanmis yumurta veriyodum peynirle peynirden tiksindi bende tavada yapiyorum peynirli o zaman yiyor. salcali yumurta yaoiyorum salcayi cok seviyor krep yiyor patates kizartmasi ne varsa kahvaltiya yunurtali ekmek 
(3,149 puan) tarafından
Aynen kuzum bende haşlamış yumurtayı meyve ile peynirle yada veriyordum ağzını açmıyor omleti sebzeli yaptım bu ara diste çıkarıyor istemiyor değişik yapayım diyorum fikir bulamıyorum
tarafından
ara ver canim baski yapma yogurt corbasninin icine koy oylede alir vitaminini
(3,149 puan) tarafından
Sağol canım öyle yapacağım artık
0 oy
(501 puan) tarafından
Avokado yumurta peynir veriyorum sbhlari benm kizim da 9.5 aylik 
(3,149 puan) tarafından
Benimki de rutin şekilde öyleydi ama artık yemiyor
0 oy
tarafından
Menemen kıymalı veya soganli yumurta pankek
(3,149 puan) tarafından
Valla bizde menemen dışında hepsini verdim artik yemiyor dış çıkarıyor ondan mi acaba bilmiyorum
tarafından
Boğazi agriyo olabukir şimdi benm başıma geldi de yemek yemedi agliyodu bir de asi da oldu ateş yaptı vs derjen boğaz holu enfeksyonu geciriyomus meger
(3,149 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Sırf kahvaltı öğününe alışsın diye hiç bişey yemezse çorba verdiğim bile oluyor 1 aydır yumurta yemıyor 2 ay her sabah verdim cok güzeldi bi hasta oldu düzen bozuldu
(3,149 puan) tarafından
Sabah çorba verdikten sonra öğlen ve akşam nasıl devam ettiniz neler yedi mesela
(2,047 puan) tarafından
Öğlen de kabak havuc irmik püresi veriyorum mesela, bi uyku daha yapıyo kalkıncada yoğurt veriyorum aksam da yerse yiyor yemezse yemıyor bu her zaman böyle olmuyor tabi bazen yoğurdu yatarkem verıyorum öğlen corba vs. Değişiyo canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 214 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 178 göst.
31 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
27 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 257 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı

...