0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar kaç tane yumurta yer yer mı yada ekmek yiyor mu öğünlerde birde

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kahvalti da tam bugday ekmeginden bi dilim ve bi yumurta ama genelde omlet tarzi sever. Her sabah muhakkak yogurt veririm. 
-Reklam-
0 oy
(582 puan) tarafından
Haşlanmış yumurta yemiyor peynirli omlet yiyor ekmekte yanında reçel pekmez falan varsa yer
tarafından
Maşallah ne.guzel kaç kilo
0 oy
tarafından
Bir adet yumurta biraz  domatesli salatalık  5 adet zeytin kibrit kutusu kadar peynir yediriyorum.  
tarafından
Benimki asla zeytin yemiyo tadını bilmiyo bile verince hemen kusmaya kalkiyo domates de hiç yemedi yemiyooo
tarafından
Hmmm  bazende zeytin sucuk peynirli karışık omlet yaparıma tam buğday unu ile piza gibi oluyor seviyor böyle yedir istersen.
0 oy
tarafından

3 bucuk yasında ekmek haslanmıs yumurta faşan yiyor versen benı de yer maşallah bogaz konusunda yormadı hıc hastayken agzına lokma koymaz yeter kı hissetsin hasta olsun yatar kalır orda ne kalkar ne oynar ne bısey yer surat 5 karış köşe yastıgı gibi yattıgı yerde masum masum durur  :D

tarafından
Maşallah maşallah allah nazardan korusun canım ne güzel ya.benimki yemekle hiç işi yok hasta.etti beni sınır hastasi
tarafından
Kaç kilo
tarafından
Yedıgı kadarda hareketlı kuzum sadece yemek yemeye oturuyor desem yeri var 17.5-19 arası gıdıp gelıyor bıkac haftadır boyu 106 cm
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Yumurtalı ekmek ister 1 dilim yer ama kızarmış ekmeğe tereyağ sürünce daha çok yiyor haşlanmış yumurtanın sadece beyazini yer
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Seni bilem yer süper mario") benimkiler pankek çok seviyor ben genelde pankek yaparım yapmadigim zamanlarda yağda yumurta yaparım ekmek arasına koyarım onu yer 6-3 ve 1 yaşında 3 yavrucağım var 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ekimde 3 yasina girecek 2 tane bile yedigi okuyor salata donates zeytin peynur pekmez biz ne yersek yiyo hepsini ama gorenler zsyf dyo boyu uzun braz ee yiyo diyorum her seyi dahs ne yapablrmki
0 oy
tarafından
Temmuzda 3 yaş olacak yumurta da ekmek de yer..beyazını daha çok yiyor sarısını fazla sevmiyor bazen bırakıyor
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Benim oglum her ikisini de yer yumurta 2 tane bile yedigi oluyor. Ekmegi de zeytin yağına banipta yer:D 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 633 göst.
0 oy
7 cevap 1,990 göst.
18 Şubat 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 466 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu