+1 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (1,056 puan) tarafından
Bu adamdan bıktım 3 yaşındaki kızımi babaannesi de kalmaya izin vermedim diye küstü 

11 Cevaplar

0 oy
(3,490 puan) tarafından
Ben 8 aylik oğlumu vermemiştim diye bana tokat atmıştı 
(3,490 puan) tarafından
Ben sırf kocam yüzünden bırakmak istemiyorum
(997 puan) tarafından
Eşime  "kızımız 8 aylık anneme bırakır mısın" diye sordum. Annesi sensin karar senin diye cevap verdi. Sonra yorumunuzu okudum "o adam salakmi akşama kadar o mu bakıyor çocuğa kendi kendine karar veriyor" diye cevap verdi
(3,490 puan) tarafından
Çocuk doğduktan sonra eşim kafayı sıyırdı sürekli çocuğu ailesine sevdirip onlara yapıştırma derdinde
(997 puan) tarafından
Allah kolaylık versin bacım sana eğer kaynanana güveniyorsan esirgeme çocuğu onlardan. Herif yüzünden onlar çekmesin cezasını
(3,490 puan) tarafından
Yok her gün görüyorlar zaten sadece kucagimdan çekip bensiz götürmek istemesine sinirlendim
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bende olsam izin vermezdim 
(1,056 puan) tarafından
Birde çocuğumu korkutuyorlar kötü şeyler öğretiyorlar eşimde bunu biliyor
(3,823 puan) tarafından
Öyle kelime öğretenle yan yana getirmem eşimde getirmez.
Kızım 3 yaşında l.an demeyi öğrenmiş ikimiz de unutturmaya çalışıyoruz
(1,056 puan) tarafından
İşte benimkine ne dediler bilmiyorum bıçağı almış sizi kesicem diye dolandı evde
(3,823 puan) tarafından
Yok artık o ne öyle
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Gecen gordum kusen erkekte kadinlik hormonu yuksek oluyormus
(6,233 puan) tarafından
Hahahahshshsh
(537 puan) tarafından
Ciddi misin kız benim kocada var o zaman o hormondan
(1,450 puan) tarafından
Valla ben de sasirdim.ama.oyleymis
(1,056 puan) tarafından
Tövbe yarabbim
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Kaynanan kendi yapsın temelli yaşasin. 

Senin bebeden ne istiyo daha bebek ya kalsın demmesi yanlıs zaten kocanda trıp atcak şey bulamamıs bunu bahane etmis.
(1,056 puan) tarafından
Kaynanaya kalsa hep birlikte orda kalacağız bıktırdılar iyice
0 oy
(497 puan) tarafından

Eşinize evladinizi  ozlediginizi sabah kalkınca onu görmezsen aglayacagini vs söyle yanımdan ayrilsin istemiyorum de. Benimkide 2 saat göndermedim diye tavır yaptı da lafı yedi düzeldi 4 aylık bebem :ermm: 

(1,056 puan) tarafından
Kalmak istemezdi normalde halası söylemis bence ben sen burda kal bir yere gidip geleceğim dediğimde ağlardı normalde
(497 puan) tarafından
Kimseye güvenip çocuğumu bırakmayı düşünmüyorum allah kaza bela vermesin inşallah hep yanımda olsun bir kaç kere ben dip köşe temizlik yaparken bahane ettiler tersledim ben nere oğlum oraya diye diyoki ben demiyom ama ben nereye oğlum oraya diye diyo. Dedim al götür benim için problem bile değil dedim -_-
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Kızdığı yere buz koysun. Bunda küsülecek bir şey yok bence
(1,056 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ya çocuk gece olunca mutlaka annesini ister aglar durmazki  bu nasıl bir mantiktir
(1,056 puan) tarafından
Yani birde kötü şeyler öğretiyorlar sonra ben unutturacagim diye neler çekiyorum
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Küsmek ne yaa valla erkeklere hiç yakistirmiyorum
(1,056 puan) tarafından
İşte herşeye küser
0 oy
(5,071 puan) tarafından
3 yaşındaki çocuk niye annesi babası olmadan babaannesinde kalsın ki? Babaanneler kendi çocukları sanıyor galiba. Bırak küssün
(1,056 puan) tarafından
İşte kötü şeyler öğretiyorlar birde halası demiş herhalde yoksa kalmak istemezdi ben sen kal dediğim de ağlardı gideceğim diye
0 oy
tarafından
Erkeklerinde ay başı dönemi oluyor bence ona denk gelmiş kalmak zorunda mı acaba o senin cocugun
(1,056 puan) tarafından
Kız kendi de biliyorum bana hak veriyor normalde şimdi onlar kıymete bindi niyeyse
tarafından
Su kaynana ya söylesene çok merakliysa bitane yapsın ömür boyu kalsın. Benim oğlum da üç yaşındayken babannede annemde kalmak ister di yollardim ama asla kötü şeyler görmedim çünkü iki ailede kötü şeyler öğretmez
(1,056 puan) tarafından
Ben doğum yaptığımda mecbur bir iki gün kaldı bıçakla seni keserim diye dolanıyordu evde hatta kaynana varken de yaptı ben dedim bunu nerden ogrendin kaynanada güldü sinsi sinsi kimden öğrendin diye bide sürekli markete goturuyorlar eve gelince marker diye beni durdurmuyor
tarafından
Gerizekalı mi bu kadın ya küçücük çocuk ya kardeşine bir zarar verse sinsi sinsi gulucek mi . Benim annem tv dizi bile izlemeyin der savaş sahnelerini.yemin ederim çocuk değil şu ikinci şahıslar insanı yıpratıyor
0 oy
tarafından
Kuserse küssun boşver iyi yapmissjn
(1,056 puan) tarafından
Kuzum kötü şeyler öğretiyorlar sonra ben unutturacagim diye neler çekiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 346 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 815 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 343 göst.
22 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 174 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2801 (124 puan) tarafından soruldu

380,992 soru

11,405,966 cevap

34,944 kullanıcı

...