0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Sabah 1.yumurta salatalik ekmek sosis.

2. Balı krep ve papatya cayı

3. Popara (Bulgarostan yöresel bebek kahvaltısı). 4. Süt corbası veya Süt karıştırması

Öğlen:  sıcak yemek ispanak yemeği evee ne pişiyorsa.

Akşam: et balık pilav ne pişiyorsa o yemek yani yine

Yatmadan önce : sütlü biskuvi muzlu veya yoğurt

Ara öğunler muz elma üzüm kraker veriyorum bazen simit gibi danone falan ... sizce iyimi ???

21 aylik 11 bucuk kilo boyu 83 cm

1 cevap

0 oy
tarafından
Bunların hepsini yiyormu günlük canım benim oğlum bayada kilolu ama yarısini yemez bunların gerçi doğum şekline göre kilosu öyle devam etti sabah iki yumurta yaptım birini yedi yarım bardak süt ve yarım kepek ekmeği öğlen yediremedim arada 4 saat uyudu şimdi uyandı iki köfteyi zor yedirdim birazdanda kiraz kavun yoğurt falan vereceğim 
(7 puan) tarafından
Yiyor süt iciyor mu oğlum benimki malesef icmiyorb13 14 aylıken anne sütünü kendisi braktı benimkisi yerinde durmaz aktif cok birde geçe sütü devam ederse o zamanea yemezler cnm kilosu iyise dert etmene gerek yok evet yiyor bazende yememezlik yapiyor tabiki ama genelde yiyor
(7 puan) tarafından
Kahvaktilar 1 2 3 4 yani mesela bugun 1 numarayi yedi yarin 2 hepsini birden yemiyor :DD
tarafından
Haa tamam  şimdi oldu canım ,Yarım veya bir  bardak anca içiyor canım gün boyu başka içmez  benimkide yerinde durmuyor aslında
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 101 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde BirAnne23 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
17 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
9 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...