0 oy
428 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
...............

18 Cevaplar

0 oy
(3,052 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Anne olmak demek. Tüm hayatın boyunca öğrendiğin doğrularını çürütüp yapmam dediğin bı çok şeyi yaptırıp zaman zaman seni insanlıkdan çıkarıp sabır sınırlarını sonuna kadar zorlayan, bütün hayatını abluka altına almasına rağmen yine de çoğu zaman memnun olmayan bir varlıkla yaşadığın çok büyük bir aşk:) 
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Evet bebekler çok tatlı:)ama berbat kelimesi hiç hoşuma gitmedi,evet bebek bakmak çok zor ama öyle deme bence:wassat:

0 oy
(119,342 puan) tarafından
bacim bu bunalim ilk okula ladar surecek 3 bucuk yillik tecrubeme dayanarakdan soyluyorum ☺️☺️
(626 puan) tarafından
7  yasinda oglum 1 yasinda kizim var her gun omrumden 1 gun yerine 1 hafta falan eksiliyor sanki sinir krizlerine giriyorum en az gunde 3 5 kere alisirsiniz bisey olmaz :)
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bu senin anneliginin iyi yada kotu olmasindan kaynakli bir durum degil öncelikle bunu kendine telkin et bu bir donem ve sen lohusasin gececek bir dönem sabirli olmak lazım 
0 oy
tarafından
Yeni mi doğum yaptın canım ☺
0 oy
tarafından
Öyle deme bacı ne demek istediğimi çok çok anlıyorum ama şükür et ki sağlıklı bu günlerde geçecek büyüdüğünde o senin en yakın arkadaşın olacak kim bilir
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Cocuk olunca zaten her türlü ona göre yaşanıyor hayat anca 9 yaşında rahatlama gelir
0 oy
(1,646 puan) tarafından
Bende öyleydim inan ilk çocuğum da anneliğe hic hazır değilmişim şimdi 2. Çocuk 6 aylık oldu cok şükür huc zorlanmadım anne olmak için bir zman varmış sadece oğlumun en güzel anlarında zorlandığım için hatırlamıyorum hiç bu durum üzüyor beni o yüzden sende geçecek bugünler diye düşün ve her halini aklına kazımaya çalış ilerde üzülme benim gibi  Allah kolaylık versin ins
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Çok normal şeyler yaşıyorsun ne kadarlık bebeğin 
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Hepimiz aynıyız bu seninle ilgili bı durum değil 3 4 yaşlarına gelince birlikte gezmeye filan gidersiniz arkadaş olmaya başlar o zaman az da olsa rahatlarsın bende çok dedim bunları ben olmasam da bakarlar nasıl olsa bile dedim sen düşün halimi sürekli ağlayan 15 dk uyuyup uyanan bir bebeğim vardı inan seni çok iyi anlıyorum geceleri oturup ağlardım niye böyle benim çocuğum diye bebeklik dönemi ayrı zordu şimdi büyüdü 3 yaşında yine zor hiç durmuyor sürekli bı bagris cagrisiz ama bebeklik döneminden daha iyi en azından ne istediğini söylüyor ve 2. Çocuğu dusunmuyorum düşünemiyorum hiç yüreğim kalmadı rabbim acılarını göstermesin sağlığı yerinde engeli yok bazen oylelerini görünce de ağlıyorum ne kadar sukursuzum diye ama insanız robot değil hepimiz yoruluyoruz herşeye yetisemiyoruz günün tadını çıkarmaya çalış o gunler bir daha gelmeyecek havalar ısındı al dışarı çık sende nefes al sen stresli oldukça onlarda daha çok ağlıyor 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Sabırlı ol canım benim bebeğin büyüdükçe bunlarda azalacak Rabbim yardımcın olsun anne olmak zor benim bebeğimde çok zor bir bebekti öyle böyle büyüdü 
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Ne kadarlık kuzum bebegin yeni galiba daha
0 oy
(163 puan) tarafından
Niye uyumuyor.  
0 oy
(488 puan) tarafından
Aynı psikolojideyiz malesef eşimizden tam destek görsek böyle olmaz bence ama onlar dönüyor g*tlerini hadi bakım uyumaya aha çocuk yine uyandi
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Eskileri düşünüyorum böyle durumda 4 5 çocuk evde makinalar yok bebeklere bez   yok elde yıkama var 

geneli ard arda çocuklar 
0 oy
(499 puan) tarafından

Yeni doğum yaptığımda aynı şeyi bende düşünüyorduk hatta sayiklamisim bile ben nasıl bakcam poskolojim bozuluyo diye 

Ama şimdi 6 aylık oldu bazı nedenlerden dolayı emzirmeyi bıraktım gece sadece 2 3 defa kalkıyor mamasını iciriyorum çok şükür tekrar uyuyor nazar değmesin tuhh maşallah yeni yeni rahat ediyorum:D

0 oy
(48,690 puan) tarafından
insan anne olunca kendisini unutuyo keyif yapmak yemek yemek ozellikke tuvalet ve duş lükse giriyo aglayip abartmaya gerek yok kabullenmek en güzeli 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Iki kizim var ikiside küçük aralarında 15 ay var ben napim öleyim ozman buyucekler sonunda stres etme bu kadar şükret sağlıklı çocuklarımız var 

İlgili bir soru bulunamadı

380,096 soru

11,378,741 cevap

34,864 kullanıcı

...