0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından

Çocuğunuzu memeden ayirdiktan sonra

1.  göğsünüzde ki sut ne zaman bitti şişlik ne zamn indi? 
  2. Gogusleriniz eski boyutuna ne zamn geldi yada geldi mi ? 
  3. Dostinex kullandınız mı?
  4. Boş gözüküp sıkınca gelmesi durumu yaşandı mi bu süreç ne kadar sürdü?

6 Cevaplar

0 oy
(12,650 puan) tarafından
1 yaşında kestım

4.5 günde ağrı geçtı

hamileyim ilac kullanmadım

oyle durum olmadı

allah kolaylık versin
(12,650 puan) tarafından
evet canım
(2,393 puan) tarafından
Kaç gün oldu acaba
(12,650 puan) tarafından
iki gün sonra bi ay olacak ama on gün sonra eskiye döndu , herkesin vücudu farkli unutmamak lazım
(2,393 puan) tarafından
Biliyorum benim iki gün sonra bayağı bi indi bugün 4. Gün
(12,650 puan) tarafından
başta zorlar tabii 3cu gün çok şiştı çok az sağdım baktım rahatlama yok sağmadım bi daha sicak suya girdim bi tek. Sadece gece emıyordu benim kız sanırım o yüzden de hemen geçtı
-Reklam-
0 oy
(4,178 puan) tarafından
Kasim 10 da kestim nerdeyse yaza kadar sıktıkca sut geldi kizimda. 22 aylikken kestim emzirmeyi yani aslinda sutumde baya azalmisti. Hic bise kullanmadim agri sizi olmadi bir anda kestim gece gunduz. Ama sıktikca geldi aut. Aylarca. 

Oglani 16 aylikken kescem insallh uc ay sonra ozaman nasil

Olur bilmiyorum  busefer agri yapabilir daha erken diye 
(4,178 puan) tarafından
Eski biyuta gelmedi sönük balonumsu oldu. Suan yine iri gogsum. Ama su emzirme olayi bitsin yeterki kuculsun goguslerim . Sarkmasina raziyim kuculsun istiyorum
(2,393 puan) tarafından
Bende kuculdun istiyorum hiç sevmem büyük göğüs tiksiniyorum :(
(10,045 puan) tarafından
Kiz niye o kadar erken kesiyosun kiyamam
(4,178 puan) tarafından
Ya benim kiz inanilmaz bagimliydi . 22 aylikken günde sadece tek ogun corba yiyodu emmekten frsat kalmiyodu yemek yemeye. 22. Ayda kestim. Ama cik gec kalmisim kesince bunu farkettim. Gece gunduz emiodu inanilmaz bagimliydi.on cck emzirmis kadar emzirdim kizimi ve okadar befret ettimki bu emzirme olayindan gic sevmiyor hic istemiyorum. Lincleyecekler belki ama zorla sabrediyorum daha oglum dogmadan nezamana kadar emziririm tarihi bile kafamda belliydi mecnuriyetten emziriyorum mahrum kalmasin diye hic sevmiyorum emzirme olayini. Oglumda bagimli olmasin yoksa kafayi yerim tahammulum kalmadi. Bikac gundur de ek gdayi reddedip yapisik meme emmek istio. Bu gidisatin sonu eziyet:) bagimlilik olusmadan biran once kurtulmak istiyorum bu cendereden
0 oy
(2,450 puan) tarafından

1. Ben azaltarak biraktirmistim oglumu o yuzden sislik olmadi hic. 27 aylik birakti.

2. Gogusler kuculuyor ama asla o dipdiri hali olmuyor bunu bil :) benimkiler sarkmadi ama tabi o dirilikte olmadi.

3. Ilac kullanmadim.

4. Evet sut geliyordu 2 aya yakin surdu. Tam hatirlamiyorum 3 sene olmus :) 
(2,393 puan) tarafından
Benim ilk iki gün çok şişti şimdi daha az ağrımiyor artık kuculsun istiyorum hiç sevmem büyük göğüs nefret ederim :/ ne kadar sürede küçülür acaba :(
(2,450 puan) tarafından
Kiz elalem buyuk gogus ister silikon taktirir sen dogal nimeti istemiyosun :D isin sakasi tabi :) ben tam hatirlamiyorum dedigim gibi 3 sene oldu ama sut cekilince toparlanir.
(2,393 puan) tarafından
Yok ya iğrenç bence hele de yazın büyük göğüs nefret bisey ben minik avuç içi kadar seviyorum :D
Koşuyorsun lambur lambur löpür löpür jöle gibi :×
0 oy
(891 puan) tarafından
2gundur kesmisim 1buuck yaşında.gogusler hiç sismedi demkki dolu değiller 
(2,393 puan) tarafından
Aaa entteresanmis bu da
(891 puan) tarafından
İlk oğlumda da öyleydi ağrı sızı olmazdı.cunku boş yere emiyor.eskisi gibi dolu degiller.ama arkadaşım ağrıdan hastanelik olmuştu.
(2,393 puan) tarafından
Arkadaşına sorabilir misin eski haline ne kadar zamanda döndü
(891 puan) tarafından
Eski haline dönmüyor ya benmkiler emzirirken nasılsa sonrda aynı şekilde kaldı yani.sorarim ama zaten iki yil olmadan yine hamile kalmıştı
0 oy
(566 puan) tarafından
1 buçuk yaşındaydı mecburiyetten kestim 

1 ve 2 . Sorunun cewap ; 1 bucuk haftada oldu 

İlaç kullanmadim sadece hergun duşta ve agridigi zamn masaj yapıyordum son soruyu kaç gün SONRA olduğuna dikkat etmedim
(2,393 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♡
(566 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
23 aylıkken kestim 

Eski boyutuna geldi çok şükür ☺

Süt bir hafta falan vardı çok şişti canim yandı onu da hemen atlattım ama kendim müdahale ettim 

Dostinex ne bilmiyorum ama kullanmadım ☺

Şuan hala sikinca geliyor ama sarı Süt geliyor ☺
(2,393 puan) tarafından
Eski boyutuna ne zamn ulaştı
tarafından
Memeden kestikten 1 ay sonra falan zaten benimkiler çok büyük değil orta yani ☺

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 32 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 672 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Selvi (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 452 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 612 göst.
11 Mart 2020 Aile kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu

380,099 soru

11,378,845 cevap

34,864 kullanıcı

...