0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar 3 hafta önceydi gene kavga çıktı bundaj. Biz depremdeyiz babamlarla kalıyoruz. Bugün ben dışardaydm kız kardeşim yapmış yemeği ki ben 5 aydr burdayım ilk defa bize yemej yapti yemeği az yapmış yemek bitti eşim smdi gelmiş benle kavga ediyor. neden o aç kalmış eşek gibi çalışıyormus ben aslında aradim dedim sen disarda ye diye. Tamam dedi bende rahattm nerden bilim aç olduğunu. Sordum şunu yapım bunu yapim bana bağırdı çağırdı gene . Ben yapmadım yemeği dedim az yapmış bitti dedim deseydin yemedim diye ben sana yemek yapardım dedim kendine vurdu sinirindn sen git tok yat ben acim dedi bağırdı çağırdı yattı bende smdi çorba kaynatym pilav var yesin ama geçen ki kavga dada bu böyle yaptı gene yemek bitmişti. Gece Makarna yaptım kaldırdı tabakla beraber bahçeye attı onda 

13 Cevaplar

+6 oy
(423 puan) tarafından
Yani bence huyunu biliyorsan daha öncede oldu diyorsun yemeğini ayır önceden yani ailende hiç mi demiyor işten gelecek açtır yemek ayırın diye çok saçma basit sebepler yüzünden tartışmaya ne gerek var 
(699 puan) tarafından
Eşime de bunu demeye çalışıyorum su saat ye yemek yapıyorum yani derdin ne daha uzatma ama şimdi dön lastiği gibi çekiyor
(423 puan) tarafından
Bidaha bence sen tedbirini al dışarda ye desen bile ayır baktın yine aynı şeyi yapıyor vur agzina kaşığı susar
-Reklam-
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Zıkkımın kökünü ye deseydin bu ne canim cocuk gibi ac olan adam kuru ekmekte yer 
(699 puan) tarafından
Hayır efendim o eşek gibi çalışıyormus aç kalmamış ben eşeğim diyor bu saatte kadar açmış yeseydi Koca adam söyle dışardan ye yani
(1,798 puan) tarafından
Yani bence senin canını sıkmak istemiş
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Manyak mi yemegi atıyor ac kalsa ölmez ya peynir ekmek yesin sende huyunu biliyorsan yemeğini ayır yani onceden
(699 puan) tarafından
Kız 5 yıldır evliyim adamın psikolojisi depremdn sonra iyice boka sardı
(5,240 puan) tarafından
Napcan etkilenmiş bide eviniz ayrıydısa ailenle kalmak belki zor geliyordur stres olmuştur yemeğini o yesede yemesede sen 1 tabak ayır siz yemeden  cnm
0 oy
(2,594 puan) tarafından
Bir an da yıkılan binalara binlerce ölen insanlara şahit olduğunuz halde birbirinize sıkı sıkı sarılmak varken bu eziyet niye. Rabbim her şeyin hayırlısını versin. 
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Yuh ya söylemişsin de dışarı ye diye ne diye aç aç geliyor hadi geldin neden önüne yemek konduğunda yemiyorsun
(699 puan) tarafından
Öküz desem hayvana hareket olur. Bu adam depremden sonra canıma doyurdu beni
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Aşağılık kompleksi var senin kocanin. Kavgaya huzursuzluğa yer arıyor 

Bu sesleri ailrn duyuyor mu onlar ne diyor 
(699 puan) tarafından
Yemin ederim var
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kocan için babanlarla kalman hiç iyi bir fikir değil belli ki bunun ezikligini yaşıyor yemek olmayışı da kötü neden yani daha önce de olmamış adam aşırı bir tepkj verdiğine göre gerçekten çok açmış yani kardeşin cimri galiba onca insana n den az yemek yapıyor sen neden yapmıyorsun madem az olduğunu gördün çekiniyorsun galiba yani bir an önce kendi evinize çıkın bence böyle olmaz 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Normal bence ya sifirdan herseyi yapmaya calisiyosa agresif olabilir bu durumda da en yakinini kirar. Ne olacak nasil olacak diye cok takiyodur belki ya da calistigi yerde eziliyodur sana anlatmiyodur. Bide disardan yemek soylemek iyi bisey yiyeceksen pahali artik. Dandik biseyle de adam doymaz. Para biriktirmeye de calisiyo olabilir. Yani suan ordaki herkes o ortami goren yasayan herkes hakli bence erkeklerin isi biraz daha zor hatta gecinmek açısından. Sen yemek ayır ayirmazsan da yemek biterse esin gelmeden yemek yap ona adamin takintisi demekki
0 oy
(3,037 puan) tarafından
Belli ki ev kalabalık niye yemeği öyle gıdım gıdım yapıyorsunuz ki. Eşin olayı büyütmüş ama bı yerde de haklı yani. Evdekiler mi cimri bence ufakdan çıtlat dünya insanız fazla olsun ziyan olmaz bugün olmasa yarın yenir de. Yani benim anlamadığım böyle kalabalık evlerde dolapda her zaman yemek bulunması lazım. Yemek kültürü mu farklı bilemedim. Ben anneme şimdi gitsem dolapdakilerle bi sofra kurar 3-5 insan da doyar. 
0 oy
tarafından
tokum desene gene de yemek bulundur demek ki takintili bu konuda
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Her halükarda ayırmalısın bence gerçekten işten geliyr yorgun düşünmelsn bnce yenmezse dolap var aç koy nolck 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Koskaca adam eli ayagi yok mu kirsin iki yumurta yesin. Ne cok tantana yapmis
0 oy
(91 puan) tarafından
Benim kaynanam yemeğini yedir kocana ondan sonra vur sırtına öldür der :))) canım sen önce yemek yedirmen lazım huyunu biliyosun erkeklerin kalbine giden yol gırtlağından geçer diye boşuna dememişler benimkide yemek yemediği zaman çok sinirli oluyo inan ağzımı dahi açmıyorum 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 375 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 771 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,627 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde 3mhnads (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.