0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından
Kızlar burda bı kaç post açmıştım gürültü yapan komşumla.ilgili

Neyse eşim eşiyle karşılaşmis adam ayakta uyuyomuş uykusuzluktan

Başlamış konuşmaya onların üst katına yeni kiracı taşınmış çocuğu çok gürültü ses yapıyomus defalarca kapılarına gitmişler konuşmuşlar yok

İşte dedi Benim oğlum saat 8 de uyuyo onlarda ses yapinca korkuyo sesten yatmiyo diye ( bu arada karısına aynısını demiştim)

İşte adam gene dolmuştu eşime yazdı tekrar eee dedim etme bulma dünyası ben boşuna demiyodum şimdi başlarına geldi ya anlamışlardir beni ben gündüz karışmam etmem yıksın döksün evi amaaaa sabahın 7 8 de kalkıp özellikle diğer odaya gitmeyip.yatak odasından ses yapmasına karşıydim üstelik sabah Sabah elektrik süpürgesini açıyodu Allaha revami bu o kadar rahatsızlık verdi Şimdi beni anlıyodur 

Beni yanlış anlıyodu hep sadece dediğim şey şu Sabah o saatlerde kalkıp ses yapma hafta sonu da öyle eşi vardiyalı çalıştigi için görmüyo ama evde olunca karı ses yapmiyo.adami gönderiyo sonra başlıyo.ses yapmaya karşı komşumada bı kaç defa söylemiştim sesten dolayı kadın dikkat ediyo ama düşman gibi değiliz ama üst komşu bana düşman kesilmiş kendi bilir başa gelmeden anlamaz insanoğlu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 306 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Dilankaya (941 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 398 göst.
21 Temmuz 2022 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 857 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 310 göst.
24 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu

378,394 soru

11,326,155 cevap

34,778 kullanıcı

...