+1 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
Bu ismi çok seviyorum ikinci kızım olcak sizce nasıl iki isim olsun dedim önüne veya arkasına bi isim ne olabilir? Bu arada ailem beğenmiyor Müjgan ismini bi tek kardeşim destekliyor. Eşim istersen koyarız dedi.. Henüz net değil ama artık bi isimi olsun istiyorum 21 haftalığım  yardım etmek isteyen hanımlar fikirlerinizi almak isterim♥️

26 Cevaplar

+4 oy
(1,236 puan) tarafından
Canım yanlış anlamada sanki 40 yaşında doğacak gibi müjgan ismi güzel değil bence 
(137 puan) tarafından
Estağfurullah Teşekkür ederim canım
(1,236 puan) tarafından
Daha yeni ve güzel isimler koyabilirsin canım
(137 puan) tarafından
İnşallah içime sinecek bi isim bulurum sagol canım
-Reklam-
+2 oy
(3,497 puan) tarafından
Biraz naftalinli ama bana zarif geliyor simdiki anlamsiz isimlerden guzel aslinda.
(137 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yıllardır sevdiğim bi isim ama herkes bebeğe gitmez diyip duruyor bu sebepten acaba pişman olur muyum diye düşünüyorum çok olumsuz yorumlar aldığım için, ama hala da çok seviyorum
(3,497 puan) tarafından
İçine sinmemis belli ki canim biz ne desekte ona gore karar verme biraz daha araştir istersen ha bu isme de iki iism gitmez olursa tek guzel olur agir biraz
(137 puan) tarafından
Aslında çok sindi ama ailem pek beğenmedi araştırıyorum bakalım canım dediğin gibi tek daha mantıklı heralde
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Ben sevmiyorum bu tarz yesilcam dizilerinden çıkmış gibi olan isimleri ama tabi ki senin çocuğun olduğu için içinize de siniyorsa koyun 
(137 puan) tarafından
Teşekkür ederim fikriniz için tabii zevk meselesi
0 oy
(119,287 puan) tarafından
anne ismi yaa el kadar bebekde hos durmaz
(137 puan) tarafından
:) hep de bebek kalmıcak ama teşekkür ederim fikriniz için
0 oy
(4,390 puan) tarafından
ben çok sevdiğim herhangi bir şeyi fikir olarak sormam açıkçası =) sadece uygularım 
(137 puan) tarafından
İnşallah ben de öyle yapabilirim canım, genelde çevreden söylenenler den hiç bi zaman kendi kararımı kendin veremedim inşallah bu sefer ben istedim ben karar verdim diyebilirim
0 oy
(15,196 puan) tarafından
Ben beğendim. Hem klasik hem de kulağa hoş geliyor. Hem de herkeste olan bir isim değil. Kibar da. Bence tek başına daha iyi. 2. Bir isme gerek yok 
(137 puan) tarafından
Yaa çok teşekkür ederim çok nadir insan beğeniyor mutlu oldum şimdi ♥️
(15,196 puan) tarafından
İnsanlara fikrini sormak çok mantıklı değil böyle konularda. Sen çok seviyorsan illa begenmeyenler çıkınca modun düşebilir. Bı kaç isim arasknda kalınca sorsan oylama yapsan neyse. Ama burda illa ki olumsuz şeyler diyecek birileri çıkar. Ki çıkmış da. Ben de.modern isimleri pek beğenmiyorum. Lina Asel Linda falan filan komik geliyor bana. O yüzden sen kendi zevkine göre koy gitsin
(137 puan) tarafından
Çok sagol canım çok haklısın inşallah gönlüme göre olur Allah razı olsun
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Eğer şimdi vazgeçersen çocuğun ilerde sana anneee adımı niye Müjgan koydun diye ağlanmaz:D özellikle ergenlikte .. 
(137 puan) tarafından
O kadar kötü diyorsunuz yani teşekkür ederim fikriniz için:)
0 oy
(703 puan) tarafından
Canım şimdi Müjgan su falan koyacak degılsın yeteri kadar agır ve eskı bır ısım zaten bebek ıcın hos degil ama 20 yi geçince hoş durur ben olsam koymam koyarsan da oynama tek koy 
(137 puan) tarafından
Yok su falan değil de kuranda geçen yanda anlamı güzel bi isim olsun istedim ilk kızıma öyle yaptım hayırlısı olsun canım çok sağol
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Aile büyüklerinden biri değilse ve manevi değeri yoksa koyma canım ya ileride begenmez cok eski bir isim
(137 puan) tarafından
Değil canım, sadece hoşuma gidiyor hayırlısı bakalım
0 oy
(2,761 puan) tarafından
yani tabi zevk meselesi ama bebeğime müjgan denmesi hiç hoşuma gitmezdi. anlamı ne peki :)
(137 puan) tarafından
Kirpik demek. Yanına anlamı güzel bi isim eklemek istedim ama kararsızım olumsuz yorumlar gelince
(2,761 puan) tarafından
gözüm çocuğun hayata 2-0 geri de baslar sen söylenişi güzel anlamı daha güzel bir isim bul :)
(137 puan) tarafından
Düşünüyoruz bakalım:)
0 oy
(829 puan) tarafından
Bence güzel değil ya. Yinede siz bilirsiniz tabi
(137 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Bence gayet güzel Müjgan ismi illa abuk subuk moda diye söylenmesi zor isim koymak zorunda değiliz benimde kızım olucak nasipse annemin adını koycam Tayibe Deniz  kimne düşünürse düşünsün banane benim çocuğum sonuçta:)) 
(137 puan) tarafından
Sağol canım dürüstlüğün için Tayibe hiç duymamıştım Deniz ile değişik bi isim olmuş bu arada Deniz ismini bende severim ♥️
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bana da hoş gelmedi 
(137 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(10,506 puan) tarafından
Yanlış anlama cnm ama bebeğe hiç olmuyor ya bilemedim sonra pişman olursun gibi geliyor 
(137 puan) tarafından
Estağfurullah canım
(10,506 puan) tarafından
Ağır cnm isim kendin bilin tabiii
(137 puan) tarafından
Sagolasın cnm:)
0 oy
(3,365 puan) tarafından
Çok ağır bir isim  hale  şimdiki  bebeğe konulacak kadar ağır bir isim  cnm
(137 puan) tarafından
Teşekkürler cnm
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Bende sevemedim canım malesef ... bebek ismi gibi değil daha yetişkinler için bir isim sanki
(137 puan) tarafından
Anlamı kelime anlamı kirpik demek canım, o yüzden çok anlamı yok vazgeçmeli miyim
(3,826 puan) tarafından
Elbette ki hep bebek kalmayacak, büyüyecek.  Ama bebek olarak doğacağı için büyüyüp yetişkin bir birey oluncaya kadar geçen süre için bence biraz olgun bir isim.  Bu benim düşüncem karar yine sizin .
(137 puan) tarafından
Çok sağolun düşüneceğim inşallah
(3,826 puan) tarafından
Sağlıkla kucaklayın
(137 puan) tarafından
Amiin inşallah
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Çok kadinsi olgun bir isim geldi bana
(137 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum
0 oy
(993 puan) tarafından
Severim klasik isim benim için güzel :) müjganım güzel kızım diye seslendim çok hoş geliyor kulağa  
(137 puan) tarafından
Yaa çok sevindim şimdi ♥️
(993 puan) tarafından
Evlat senin seslenince içine en çok hangi isim hosuna gidecekse onu koy bence sağlıkla doğsun inşallah kızımın adı elif küçüklüğümden beri hayalimdi kızım olursa elif koyarım diye koydumda elifim demek bile benim için mutluluk sebebi ❤️
(137 puan) tarafından
Yaa çok güzel Elif ismi ni de düşünmedim değil ♥️ en güzelini yapmışsınız sağlıkla büyütün kızınızı  Allah razı olsun canım güzel yorumun için
(993 puan) tarafından
Amin amin Allah hepinizden razı olsun sağlıklı büyüsün pamuk sekerlerimiz
(137 puan) tarafından
Amiin canım inşallah ♥️
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Kusura bakma ama çok eski bir isim hiç sevmem
(137 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Çok güzel bir isim ben oğlumun oyuncak aslaninin adı :) yani sevdiğim isimleri oyuncaklara koyuyoruz;) 
(137 puan) tarafından
Yaa ne kadar güzel böyle nadir de olsa olumlu şeyler duyunca mutlu oluyorum teşekkür ederim canım güzel yorumun için :) ♥️
(3,053 puan) tarafından
Ben teşekkür ederim cânım:)( ˘ ³˘)♥

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 346 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde & (137 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 171 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Esramzrk (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 163 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Kizannesiadayi (1 puan) tarafından soruldu