0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (497 puan) tarafından

Oğlumun doğumunda kordon dolanması yüzünden acil sezeryana alındım ve oğlumu göremeden dokunamadan kuvezde yattı 6 gün. O orda yatarken karşıma " doğum anında hemşirelerin bebeği annenin kokusunu aldırması ilk temas çok önemli güvenli bağlanma için " filan filan yazılar çıktı .. hundur hüngür ağlamıştım. Oğlum şimdi 4 aylık ve ben bu yazıyı ortasına kadar okuyup gene aynı hüngür hüngür

ağladım... 

Eşim elimden alıp yazıyı okudu ve kahkaha atmaya başladı sonunu oku sonunu diye 8-) :angel:..

Benim gibi eğer şuan yaşayan varsa asla üzülmeyin.  Siz onun annesi bitanesi ilk aŞkısıniz boşa ağlamışım :D

image

7 Cevaplar

0 oy
(3,466 puan) tarafından

Öğrendiği duyduğu her şeyin afedersin b*kunu cikaran bi milletiz vesselam :) önüne gelen aile danişmani,uyku danismani,emzirme danismani,bilmem ne bilmem nesi oluverdi bir anda diploma ,yeterlilik,pedagoji desen hak getire bu sosyal medya sınırlandırılamaz bir bilgi çöplüğü halinde şu an bir çogu da boyle karamsarlik pompalayan hesaplar guzel tiye alinmis :) üzgün,korkak,mutsuz,endişeli yeni anneler olmasa hangi psikologlarin cebi dolacak ver korkuyu endiseyi yetemedigini hisseden koşsun vallahi hic kimseyi dinlemeden sadece neşeli ve mutlu olmaya odaklansak anneligimizin tadini cikarirdik cocuklarimiz da daha pozitif ve huzurlu olurdu hissettiklerini cok iyi anliyorum kismen ben de yasadim oyle seyler :/

(497 puan) tarafından
Allah yasatmasin birdaha bacım evlatlarımıza saglikli uzun ömür versin rabbim
-Reklam-
0 oy
(13,889 puan) tarafından
O kadar haklı ki bide bunları düşünüp kendinizi üzmeyin 
(497 puan) tarafından
Evet ben yaptım siz yapmayın diye paylaştım eminim çoktur böyle hisseden lohusaligimda gorseydim  o  kadar ağlamazdım:)
0 oy
(767 puan) tarafından
Yalnız değilsin dert arkadaşım al bendende okadar aynı durum bizimkide kordon sarkmasından sonra acil sezeryan sonrasındada yine ayni sekil 1 hafta kuvez ilk gordugumde kuvezin icersinde hungur hungur aglamistim bende. Annem annem diye.  
(497 puan) tarafından
En cok tüylerimi diken diken olayı da aynı kuvezde ilk görünce yaşamıştım. Eşim sürekli gider süt götürürdü ona sa gösterirlermiş 1 dakika filan. Hiç gözünü açmaz öyle yatarmış ben 6. Günü gördüm kuveze dokunur dokunmaz gözünü açtı eşim bağırdı aa gözünü açtı diye ben ağlamaktan sonradan gördüm. Allah evlatlarımıza sağlıklı uzun ömür versin bidaha yasatmasin rabbim
0 oy
(8,993 puan) tarafından
Bende 7 gün oğlumu hiç görmedim kucağıma almadım hem solunum sıkıntısı vardı hem pandemi başiydi. Bende çok ağladım çok üzüldüm ama şuan 3 yaş her dakka  asko kuşkoyuz aşkım canım annmler öpücükler opmeden dokunmadan uyumamalar :D zamanında agladogim şeylere şimdi gülüyorum 
(497 puan) tarafından
Ne güzel inşallah bizde öyle oluruz :))
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Bence de saçma bi düşünce baglamazmis pehh acikinca karnını sen doyuruyorsun uykusu gelince sen uyutuyorsun bezini kakasını sen degisiyorsun onunla oyun sen oynuyorsun yoldan geçen birine mi bağlanacak sana baglanmayacak da :D
(497 puan) tarafından
Sonradan böyle düşünuluyo işte lohusayken hiç mantik diye bisey olmuyo :D
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Sen buna inanıp bıda ağladın mı kıyamam ya  38 gün  göremedim  gördüğüm an    bağlandı wc bile gidemiyorum  。・:*:・(✿◕3◕)❤
(497 puan) tarafından
Hemde ne ağlamak insan çok korkuyo beni sevmez diye :)
0 oy
(1,897 puan) tarafından

Öyle pis dert etmiştim ki kendime bunu. İlk temas olmadı bebeğim beni kabullenmez diye. Ay şimdi peşimi bıraksın diye gözünün içine bakiyorum :D

(497 puan) tarafından
Hahahaahah :D

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 240 göst.
0 oy
3 cevap 80 göst.
9 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 316 göst.
3 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 118 göst.
18 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde N.n (61 puan) tarafından soruldu

378,830 soru

11,339,303 cevap

34,803 kullanıcı

...