0 oy
315 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (83 puan) tarafından
Sezeryan dogum olacakmış doğumum nasip olursa 

Nasıl bir pijama alsam  rahat ederim kaç gün hastanede yatiliyor bilgi verir misiniz

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Elbise olandan mutlaka al bak ikinci doğumum oldu 3 gün önce yine elbise giydim aşırı rahat ettim pijama da aldım tabi 

Beyaz sabahlikla bi takım almıştım trendyoldan 
(7,791 puan) tarafından
Aynen elbise olan evde de çok iyi oluyo cnm onu dugmeli al emzirirken de kolay oluyo
tarafından
Elbisede rahat ediyormsn hani emzirmede nasıl oluyor birde yatarken toplanır diye almamıştım ben :(
(7,791 puan) tarafından
Onu dugmeli alirsan emzirmeye kolay yatarkenn toplaniyo ama dikis yerin rahat ediyo fyzeltirsun hem sorun olmaz zaten surekki wc ye gifiyosun ilk gun serumlar ve bol sivi tukettigin icin elbise kolay oluyo
tarafından
Arkadaşın dediği gibi onu düğmeli alın diz altı sabahlikla bi takım almıştım çok işime yaradı kesinlikle alın
(7,791 puan) tarafından
Bn bi tane daga alsaydim dedim dusunnki makineye atar atmaz kurusa da giysem diyodum :D ki ucuzdu 15-20 lira bi sey :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağlık bakanligi 2 gun diyor bu senin hakkın erken taburcu etmek isterlerse kalmak istedigini soyleyebilirsin.ben dedim doktoruma kalmak iatiyorum diye. Ozel hastaneydi ve aşırı sicaktı ince yumuşak önden dugmeli pantolon bluz  tipinde pijama al bana 4 takim zor yetti terledim surekli sirtina da muhakkak bir hirka vs al
(83 puan) tarafından
Çok ağrı oluyomu kaç dikiş  vardi
tarafından
Benimki estetik dikişti ip gibi degil yapistirma gibi 13 cm vardı cok aci cektim ben türlü türlü anlamadimda neyin sancısıydi bu kadar
(83 puan) tarafından
Yaa ne kadar ağrı çektiniz
tarafından
Bana rahim toparlasin diye iki poset suni sanci gibi birsey verdiler 6 saat geberdim. Birde sonrasinda dikisim acimadi ama ben hep sanci cektim aci cektim normal dogursam 1 gun cekerdim ben 15 gun kendime gelemedim
(83 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Ben bi gece yattım üst için düğmeli almıştım çok rahat oldu altı da normal pijama takımı yani iki tane aldım yanıma terledim degistirdim sabahına ikisini de kullandım 
(83 puan) tarafından
Dikişe denk gelmiyor demi pijama alti
(1,506 puan) tarafından
Yok canım gelmiyor elbise de rahat olur bi pijama takımı bi elbise al lavaboda pijama bi tık zor oluyor elbise rahat olur ben kapalıyım diye eşim sağın solun kalkarken açılır diye aldirmadi
tarafından
Bende tesettürlüym elbiseyi toplanır diye almadm :(
(1,506 puan) tarafından
Eşim de öyle dedi ben daha rahat olur diye düşünmüştüm sedyeye inip çıkarken ağrıdan dolayı zor olurdu
0 oy
(530 puan) tarafından
1 gece kaldım canım üstü Gül düğmeli pijama takımı aldım polar aldım ama doğumdan sonra üşüyordum
(83 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Pijama fark etmez ama sezeryan kilodu al
(83 puan) tarafından
Ismi öyle mi geciyo
(7,768 puan) tarafından
Evet kuzum
(83 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(980 puan) tarafından
Sakın alt üst takım alma cnm. Elbisee gibi olanlardan al. Ben ondan almıştım çünkü ebe doğumdan önce sezeryan olacaksın lastikli pijama giyemezsin elbise pijama al demişti sağolsun çok doğru takım da almıştım giyemedim. Hatta mutlaka düğmeli olsun emzirirken rahat edersin. Ben Pentiden almıştım pijamalarımı
(83 puan) tarafından
Anladim
0 oy
(27 puan) tarafından
Zenne den aldım çok memnunum. Önü düğmeli pijama takımı 
(83 puan) tarafından
Tamammm
(27 puan) tarafından
Tamammm❤️
0 oy
(341 puan) tarafından
Kuzum ben gaz cikaramadigim icin 2 gun kaldim pijama takimin gomlikli pijama takimi olsun bebegim kesinlikle bide gazinin cikmasi icin bol bol hosaf su ve kimyon tuket nescafe de olur hem nesface nadkozu attirir zaten bol bol yuru canimsin geçmiş olsun inşallah
0 oy
(413 puan) tarafından

image

image

image

ikinci sezaryenim ben bunları aldım 
(83 puan) tarafından
Güzelmis
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Canım hastane için etekli pijamalardan tavsiye ederim 
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Geçen hafta çarşamba sezeryan oldum elbise giyilmiyor alma sakın kısa kollu önü düğmeli yada emzirme özellikli bir takım al kesinlikle olabildiğince yüksek bel ve geniş al birde uzun kollu al takım olarak yeter 1 tanede yedek alt al derim kanama çok olursa diye. Ben hastanede resmen piştim sıcaktan pişman oldum kısa kollu atlet falan almadığıma 
0 oy
(775 puan) tarafından
Elbise iki tane al canım sezeryan çıkışı giydiriyorlar ve kan oluyor degistiriyosun bide normal takım al eve giderken kaç gün yatmam senin durumuna göre mesela afedersin büyük tuvaletini ve gazını çabuk atarsan 1 gece yatiriyolar ve ayaklarininkarnina çeke çeke yürümeye çalış çabuk ayaklaniyosun öyle Rabbım kolay doğumlar nasip etsin yavrunu sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 
0 oy
tarafından
Pantolon kazak aldim ama pismanim aldigima xunku sezeryan yerine degiyordu agiriyordu bide pantolonda dardi resmen pantolonu asagi kadar indiriyordum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
9 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
0 oy
6 cevap 79 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 241 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Neslihan11_11 (35 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...