0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (1,718 puan) tarafından
İyi akşamlar 

Yaklaşık 4 yaşında oğlum dün öğlen sünnet oldu üzerine hiç birşey giymiyor gece bez bağladım bardak kapatarak sabah geri açtım ağlıyor açıyor diye gün içinde sünnet yeri hep açık sizce böyle bir sorun olur mu iyişlemesinde ne yapmalıym tecrübesi olanlar yardımcı olursa sevinirim 

7 Cevaplar

0 oy
(1,718 puan) tarafından

En İyi Cevap
Fikri olan yok mu ?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla benimkide dört yasin da yaptık ilk gün korktu ağladı yerinden kalkmadinsina kapak taktım kilot giydirdim krem sürerken ağladı derken geçti bir haftaya
(1,718 puan) tarafından
Bizim de ilk gün çok güzeldi sünnet den çıkınca bile hiç ağlamadı çok uysaldı bugün biraz mız mız oturmuyor yavaş yürüyor bez bardak falan koydurmuyo
tarafından
Farkında on yüzden korkuyolar
0 oy
tarafından
Sarı kantaron yağı ise yariyormus canım kuzenimin ogluda sünnet olduğunda sürmüş ayrıca batikonla temizlemiş açık olması iyiymiş bende bu sene sünnet ettirmek istiyorum acaba komple mi uyudu
(1,718 puan) tarafından
Bizede bir krem verdiler günde 1 kez sürülecek diye evet hep açık geziyor evin içinde giydiremiuorum
Birde evet tamamen uyuttular
tarafından
Benim büyük oğlum beş yaşına giricekte asla uyutmadan durmaz çünkü devlet yapar mı acaba siz özelde mi oldunuz
(1,718 puan) tarafından
Yok şehir hastanesinde oldu evet devlet hastanesi canm çok kolay geçti hiç  ayrılmadı yanımdan sünnet esnası yanmdan aldılar 15 dakika içinde narkozlu halde geldi yanıma yarm saat içinde de kendine geldi
tarafından
Bende İstanbul'da şehir hastanesi düşünüyordum canım iyi oldu çok sağol ama bize randevu çok demişlerdi geçen sene.
(1,718 puan) tarafından
Rica ederim canm ne dmeek evet ben de bu randevuyu 3 4 ay önce alabildim kışın gitmiştim bana şubat ayına kadar dolu randevular dediler sonra şubat gibi gittim hazirn ayına aldm artk
0 oy
(486 puan) tarafından
2 ve 6 yaş arası sünnet yaşı değildi çünkü çocuğu psikolojik yönden etkiliceği için doktorlar önermiyorlar diye biliyorum bende oğlumu daha gecen hafta yaptırdım bir yaşında 
tarafından
Abim sünnet olduğunda 13 yaşında falandı:D hatırlayınca hala gülüyorum
(2,393 puan) tarafından
Benim doktor da öyle dedi 9 yas idealmis ilk bir yaş yapılmaz ise ,konuşarak yaptırın dedi kendi oğlunu da 9 yaşında sunnet yaptirmis
tarafından
Yeğenim de 8 9 yaşlarındaydı daha krem sürmeden bağırıyordu acıdı diye :) ama geçti hemen bir haftaya bana kalırsa doğmaz doğmaz yapılıp gitmeli bildikleri zaman daha zor
(2,393 puan) tarafından
Evet ama insan annelik derdine düşüyor ilk çocukta tecrubesizlikten sunnet işlerini unutuyor ben 40 i çıkmadan yaptırırım diyordum sarılık ti oğlum unutuldu gitti sunnet işi
tarafından
İnşallah kolay geçer canım kız demesi kolay oğlum olsa bende afallarim :D
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Nerde yaptırdın canım benim oglanda 4e girecek şuan hamileyim doğumdan önce yaptırsam diyorum ama hastaneler yapıyor mu pek onermiyorlar diye biliyorum 
(1,718 puan) tarafından
Devlet hastanesi canm şehir hastanesi yani doktorlar öneriyormu bilmiyorum ama bizim doktor birşey demedi
(7,258 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(794 puan) tarafından
Bnde pteai yaptrdim cnm 15 aylik bnmki tabi kapatiyor   yas araligi yuzunden yapabilir
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Ben dört buçuk aylıkken yaptırdım erken sünnet çok kolay oluyor ☺️ bilgim yok bacım umarım tez zamanda iyileşir ❤️damat olduğunu da görün inş ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 200 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 199 göst.
0 oy
0 cevap 77 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Dobby (9 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 126 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu