+1 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gelin biraz sohbet edelim hadi:) Kızlar eşim görevde bilenleriniz vardır. Ne kadar güçlü olsam da çalışma şartları onun yaşadığı hayat bambaşka olunca için için mahvoluyorum ben. Normal aileler gibi akşam bir araya gelip neşeli akşam yemeklerimiz, anne baba saatimiz, düğün bayram heyecanımız... kısacası yok böyle heyecanlarımız. Akşam olup çocuklar uyuyunca balkona çıkıp komşumuzun arabasını seyrediyorum eşiminkiyle aynı renk aynı model biraz da olsa iyi geliyor. Komik gelebilir ama bana iyi geliyor gerçekten:)))Sizin var mı kendinize yaptığınız böyle küçük motivasyonlar. Bu arada gülüp dalga geçecek olanınız varsa şu an kaldıramam. Neden yazdım bilmiyorum ama konuşmaya çok ihtiyacım var...

16 Cevaplar

0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bende genelde camdan gökyüzünü izlerim o gecenin karanligi falan beni motive eder 
tarafından
Gecenin gerçekten huzur veren dinlendiren bir yanı var. Hele ki gök yüzünde yıldızlar varsa çok daha güzel oluyor gerçekten.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya zor ayrı kalmak eşimde bı iş var gidecem.diyor napaeim giderse bilmiyorum

Hiç bişey olmasa bile onun varlığı güç kuvvet veriyo
tarafından
Konu ayrı kalmak değil inan ki. Çok ağır geliyor bazı şeyler
tarafından
Ayrı kaldığın için ağır geliyor iste
0 oy
(6,353 puan) tarafından
Yok sanırım tek avundugum en kısa sürede gelmesi inşallah 
tarafından
İnşallah tez zamanda hayırlısıyla
0 oy
(7,183 puan) tarafından
Aynı sayılırız ve kuşum benimkine 15 gün gece 15 gün gunduzcalisiyo ve hergun 12 saat mesai 2 saat yolu var eve gelir yemeğini yer direk uyur 10 dk görürüz geceye gidincede gündüze gidince de ben temizliğe sardım çocuğa sardım hava güzelse çocuğu alıp dışarı çıkarıyorum 2 3 komşu görürsem konuşuyorum iyi geliyo hava kötüyse çocukla oyun oynuyoruz temizlik yapıyorum bol bol çare yok yapcak hiç bişey yok napalim nasip 
tarafından
Evde olması bile çok büyük nimettir senin ve çocukların için eminim.
(7,183 puan) tarafından
Tabi hele gece evdeyse en azından rahat uyuyorum
0 oy
(624 puan) tarafından
Bende camdan ışıgı yanan evleri izlerim keske onlardan birinde olsaydım derim 
0 oy
(81 puan) tarafından
Dedikodu canim beni en iyi motivasyon eden
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Canim motive eder mi bilmem ama 10 cümleyi gecmeyen muhabbetlerdense uzakta olup bol muhabbetli olmak kadar guzeli yok inan. 
0 oy
(4,268 puan) tarafından
Ben  bunaldigim zaman. Klozetin kapagini kapatip ustune oturum bos bos fayanslari  dusakabindr leke varsa yarin burayi silerim falan kafamdan sala.k sacma dusunceler gecerek bis bos tek basima durmak beni resetlio . Cocuklardan kacabildigim en yakin yer evdeki tubalet ikinci en yakin yer binadaki spor salonu. Kafami resetleyip tek basima kalmanin huzurunu anca bu iki yerde yasayabiliorum
0 oy
tarafından
Nebileyim canm zor herkesin herseyin derdi bambaşka işte... elbette var olmaz mı sıkıntılar... ama inan ki tek yaptığım bazen hicbisey bile düşünmek istemiyorum boş bis bakıyorum öyle biyere nere gelirse duvar olur dışarı olur nebilim içtiğim kahve bile olur öylece izlerim boş boş. Sonra Allah tan feraha çıkarmasını isterim içimden geçiririm... Allah herkesin gönlündekini hayırlısıyla versin inşallah... ama benim artık umudum kalmıyor sanki. Biseyleri istedikçe daha da tersi oluyor... Ne bilim vardır diyorum bunda da bi hayır...
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Moralim bozaksa kulaklikla son ses birkac parca dinlerim ama kulaklik olmasi zorunlu:) ve öyle duygusal sarkilar degil. Mesela bir iki yil once 'yaxsi olar' diye bir sarkiya takmistim ama nasil motive oluyordum antamam. Baktiginda asla tarzim olmayan bir sarki:)
0 oy
(12,732 puan) tarafından
ailem ülkede malum görmüyorum görmek de istemiyorum açıkçası

annemi özledim alıyorum bi buket kaynanama gidiyorum sağ olsun aratmıyor zaten 

hiç akrabam yok burda haliyle belki de bu yuzden ama harbiden sevgi dolular eşimin ailesine çok bağlandım şimdi bile buradayım

sıkı kardeşleri görünce bi iç çekmiyorum değil kiz kardeşim geldı geçen gelmez olaydı çok pişman oldum
0 oy
(224 puan) tarafından
Öyle düşündüğüm gbi bir hayatım yok yemek yerken boğazıma duzuluyor suratım aşık hep mutsuzum daha masaya otur oturmaz başlıyor ben dışarı cikican geliş saati 2-3 ben uyuyor oluyorum tabiki ihtiyacını karşılamak için yaklaşır sadece onun dışında ben yalnızım oğlumla elbet onunda yalnız kalacağı günler gelir 
0 oy
(582 puan) tarafından

Balkonun tam karşısında kocaman heybetli bir çam ağacı var,  onu izliyorum uzun uzun,  iyi geliyor bana. 

Çok bunalırsam orman var yürüyüşe gidiyorum, papağan, martı, kumru, güvercin,  sigircik dolu içi bir sürü, onlara dünden kalan ekmekleri veriyorum, suluklarini dolduruyorum. Sonra çimlere oturup onları izliyorum.

O da rahatlatmaz ise 1 sigara yakıyorum yanına da kahve, benim motivasyon tamam :)

0 oy
(4,998 puan) tarafından
Kıyamam sana ya. Benimde baİ sıkıntılarım var gün içerisinde çok koşuştrym evin içinde akşam bu saatler oldu iki küçük bebeğim var onlara bakıp avunuyorum  saatlerce baktığım olmuş 
0 oy
(7,830 puan) tarafından

Abosum kiyamam sana :(

Bendenruzgarli havada cami acip yuzume esen esinti beni cok rahatlatir esliginde sigaram kolam olacak ammmaaa

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Gecenin sessizliği en huzur bulduğum şey 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 448 göst.
3 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 209 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,434 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 472 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı