0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
Kızlar selam. Ben mi çok hassasım bilmiyorum ama bu konuda hassasım. Asla yediğim içtiğim şeyleri paylaşmam paylaştığım tek şey içtiğim bir Türk kahvesi olur en fazla çünkü o an cani çekip alamayan yapamayan bir çok insan olur diye paylaşmayı sevmem keza şuan hamileyim . Bu konuda hassas olduğumu da yakın çevrem arkadaşlarım bilir ama bir arkadasim var ben kendime çok yakın görüyorum onu ama o suekli benimle yarış halinde ne alırsan aynısını alır ne pisirirsem aynısını pisirir ben pek fazla onemsemedim ama üç dört gün önce bizdeydi bir yiyecek hakkında konuşuyorduk ben hiç tadina bakmadım o yiyeceğin o yemiş çok ballandıra ballandıra da anlattı. Canım çekti açıkçası ama belli etmedim. Bugün de gezmeye gitmiş ve o bana ballandıra ballandıra anlattığı şeyi atmış hikayesine. Zaten tadına hiç bakmadım ama öyle lezzetli gözüküyordu ki ağzımın suyu aktı resmen bu bana yapılan bir ayıp olarak düşünüyorum çok paylaşmak isteniyorsa bence hamile olanları durumu iyi olmayanları gizleyerek paylaşmak gerektiğini düşünüyorum ben gecenin bir yarısı eşim evde yok evimde şuan malzeme de yok nasıl yapabilirim çok hassas bir konu bence. Sizin de fikrinizi merak ediyorum 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok haklisin canim herkes evinde ne zikkimlaniyorsa zikkimlansin paylasmanin anlami ne
(98 puan) tarafından
Yani canım diyelim çok istedi paylaşmayı mesela ben olsam özel durumu olan insanları gizlerim yani ekstra cani çekebilecek olan hamileler maddi durumundan haberdar olduğum kişileri vesaire
-Reklam-
0 oy
(8,120 puan) tarafından
Ben paylasiyorum rahatsiz olan kisitlar
0 oy
(4,052 puan) tarafından
Yediğin şeyi biri görüp ikram etmediğin de o yiyecek hastalık yaparmış. O nedenle eski toprak insanlar ikram etmek için ısrar ederler. İnsanlar sürekli ruhen ve bedenen hasta biraz düşünmeli bence. Nöbette gecenin 3ü biri bir yiyecek paylaşmış. Ben çok yemeğe düşkün biri değilim ama onu gördüm kokusu burnuma geldi. Anneme anlattım yaptı kadın yedim. Ya gecenin 3ünde nereden bulayım. Kul hakkı. 
(98 puan) tarafından
O kadar haklısin ki canım bende o an gördüğüm zaman mümkün değil ne dışarda bulabilirdim ne evde yapabilirdim malzemem olmadii için ben böyle şeylere çok dikkat ederim herkes de bilir karşımdaki de bana saygı duysun isterim
0 oy
(2,703 puan) tarafından
İsi meslegi bu değilse görgüsüzlük bence. Hele yaz geldi cay cay cay kahve kahve kahve yok piknik yok mangal gina geliyo. Hele bide masayi çekip arkadaslarla bes cayi keyfi filan sanki arkadasi kısırla pogaca sacma slak seyler. Bazi aekadaslarimi sirf bu yuzden takipten çıktım ya da kisitlamaya aldim ben. 
(98 puan) tarafından
Vallahi bende kısıtlamaya alicam canım görmek zorunda değilim ya evet herkesin kendi hesabı evet istediğini paylaşmakta özgür ama biraz insanlık namına düşünmesi gerekiyor karşımdakinin canı veker mi alabilir mi diye

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 633 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 680 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 882 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,934 puan) tarafından soruldu

385,216 soru

11,519,930 cevap