0 oy
630 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar sosyal medyayi ne sıklıkla kullanırsınız? Her aninizi paylasir misiniz? Yani bi yere gidince bisey yiyince bi olay olunca vs ben kendime bakiyorum da en son 1.5 ay önce paylasim yapmisim o da yildonumumuzdu ondan onceki paylasimim 1 yil once. Bi arkadasimin paylasimini gordum bebek kiyafetine esini etiketlemis 2021 e baba olmaya hazir misin yazmis Rabbim insallah kucagina almayi da nasip eder herkes istedigini paylasmakta ozgur ama mesela ben 34 haftalik hamileyim yakin cevrem dışında kimse bilmiyo hamile oldugumu yani orda burda paylasmadim ne bileyim bi bana mi tuhaf geliyo boyle seyler acaba

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben paylaşmam ama herkesin yaşam tarzı farklı bana uygun değil öyle her şeyi paylaşmak hele yeme içme olayına tamamen karşıyım kul  hakkı 
tarafından
Evet kesinlikle oyle
-Reklam-
0 oy
(879 puan) tarafından
Paylaşmam kesinlikle herşeyi çok arada canım isterse 
tarafından
Zaten bi yere gidemiyoruz paylascak biseyimiz de kalmadi
(879 puan) tarafından
Aynen öyle ben girtigim yeri paylaşmam arada eşimle felan paylaşırım genelde
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Yok paylasmam zaten kullanmiyorum:D

tarafından
Whatsapp icin de olabilir bu sorum :D
(1,297 puan) tarafından
Yok ordada paylasmam sadece kizimi atarim :D
0 oy
tarafından
Canım bende senin gibiyim gerek duymuyorum özelim bana ait herkese göstermek zorunda değilim  hem attım diyelim özenip üzülen insanlar çok var o yüzden 
tarafından
Kesinlikle oyle zaten cok yakin bi arkadasim var 10 yildir cocuklari olmuyo onca tedavi ilac vs bi turlu nasip olmadi ben nerdeyse dogum yapcm ama ona uzulur diye soyleyemedim hamile oldugumu :(
tarafından
En doğrusunu yapıyorsun cnm valla her insanın imkanı bir değildir malesef
tarafından
Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah
tarafından
Aminn cnmmm aminnn
0 oy
(289 puan) tarafından

Biz özel günlerde yada şehir dışına gezmeye gittiysek paylaşıyoruz ona bile dünya laf yiyoruz herşeyi atiyosunuz die :ermm:

(289 puan) tarafından
Kız o zman da biz sizi bulamıyoruz engellemişsin diye trip yiyoruz :) en son esimin amcası babama şikayet etmişti çok resim atiyor die atığım resimde eşimle cocugumla beraber :)
tarafından
Ay onlar da abartmis yani :D
(289 puan) tarafından
:) :D valla esimde haber yolladı ailemi ister paylaşırım ister paylaşmam kime ne die
tarafından
Oh iyi yapmis :D
tarafından
Cnm bende öyle yapıyorum eşim paylaşma diyodu soruyorum öylesine diyodu bigun bana paylaşma benimkiler söyleniyor laf ediyo dedi bende baktım harbiden öyle huzurum bozuluyor paylasmiyorum eşimle her yere gidiyorum ama paylasmiyorum
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Dini paylaşımlar dışında paylaşım yapmam zaten eşimle ortak hesaptır o hiç paylaşmaazzz 
tarafından
Benim esimle ayri ama ikimiz de paylasmayiz
(1,431 puan) tarafından
Yani o hiç paylaşmaz ben sadece dini paylaşımlar dışında paylaşım yapmam
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Yani bu tercih meselesi, mesela yemek tarzi seyler paylasmam ama cok nadir biyere gidersek, kitap okurken kahve icerken vs paylasim yaparim
tarafından
Nadir paylasimlar goze batmiyo zaten hem arada iyi oluyo ama bazilari var ki gunde 40 tane paylasim yapiyo onlar sinir bozucu oluyo
(2,020 puan) tarafından
Dedigim gibi tercih meselesi
tarafından
Aynen oyle herkesin kafa yapisi farkli sonucta
0 oy
(14,029 puan) tarafından
Çok nadir paylaşırım bende herseyi paylaşmayı uygun bulmuyorum 
tarafından
Aynen ben de senin gibi dusunuyorum
0 oy
(347 puan) tarafından
paylaşmam hiç sevmem 
tarafından
Ben cok nadir paylasirim ozel gunlerde vs
0 oy
(4,543 puan) tarafından
Sosyal medya kullanmıyorum WhatsApp da da pek durum atmam
tarafından
Benim de varla yok arasi zaten senede bir paylasim yapiyorum :)
0 oy
tarafından
Eskidendi onlar bence artık tadı kalmadı 
tarafından
Ben yilda bir paylasim yapiyorum desem yeri yani
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Paylaşmiyorum malesef.
tarafından
Her gun paylasim yapar misin mesela
(3,921 puan) tarafından
Kahve sunum severim onu atarm
tarafından
Kahve sunumlari benim de hosuma gidiyo ama tek icmeyi sevmiyorum o yuzden yapmiyorum :)
(3,921 puan) tarafından
Bende eşimle genelde oluyo :) komşum geliyo arada öyle iste
tarafından
Esim icse keske kahve icer icmez kusuyo istemede bile zorla icti :D
0 oy
tarafından
Sadece vatsap kullanıyorum bırak hayatını kendi fotomu bile paylaşmam. Insanlar benim hayatımı görünce elime ne geçicek:)
tarafından
Aynen oyle ben de oyle dusunuyorum beni disarda cocukla goren sen ne ara hamile kaldin da cocugun oldu diyecek :D
tarafından
En iyisi gözlerden uzak olmak ;)
tarafından
Aynen oyle bagimli olmak iyi bisey degil bence
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sosyal medyam yok bi vasap var onada atmam bi güzel söz olursa paylaşırım yoksa atmam
tarafından
Bende bi whatsapp bi instagram var ikisine de ayda yilda bir paylasim yaparim
0 oy
tarafından
Sosyal medya kullanmıyoruz çok şükür 
tarafından
Bende bi whatsapp bi instagram var ikisine de ayda yilda bir paylasim yaparim
tarafından
Bende wp  de yok bip var orada da durum yapılmıyor zaten millet kudurdu afedersin s...... bku bile paylaşır oldu
tarafından
Hahahah dogru tespit bak bu :D
0 oy
tarafından
Hiçbir şey paylaşmam. Olan var olmayan var. Çok yakın çevrem tek kayıtlı olduğu için whatsapta kızımın tatlı minnoş bazen komik fotoğraflarını paylaşırdim ama sonra bir arkadaşımın uğraşsa da çocuğu olmadığını öğrendim. Herkesten saklıyormus ve çok üzüldüm. Paylaşımımi görüp azıcık iç cektiyse diye diye mahvoldum bı daha hiç paylaşmadim. 
tarafından
Benim de 10 yildir tum tedavilere ragmen cocugu olmayan bi arkadasim var hala hamile oldugumu bilmiyo bu konularda cok hassasim kimsenin benim yuzunden kalbi kirilsin istemem
tarafından
Aynen öyle. Yemek paylasmiyoruz tatil paylasmiyoruz ama düşünmüyoruz esimizle yan yana mutlu bir fotoğraf bile evliliği kötü giden bir insanı uzebilir. Hala hassas kalan insanları görmek çok güzel ama. En doğrusu da bu bence
tarafından
Ben de oyle dusunuyorum ama paylasana da bisey diyemiyorum herkesin kendi tercihi
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Her kesin huylaeı farklı canm ... Sana tuaf gelen ina normal sana normal gelen ona tuaf gele bilir ... Ama bende kullanmıyorum,eşim izin veemiyor (
tarafından
Orasi oyle tabi paylasan insan normal oldugunu dusunmese zaten paylasmaz herkesin bakis acisi farkli iste
(1,661 puan) tarafından
Öyle kuzum
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Burda bazi kisilerin her anını paylaştığını görüyorum:)))

Komik geliyor tabi tercih 
tarafından
Tabi tercih meselesi saygi duymak lazim ama bazilari cidden abartiyo :)
(7,654 puan) tarafından
Gülüp geciyorum Görgüsüzlük kelimesinin fotograf hallerini atanlari:)))
tarafından
Hahaaha Allah seni :)
0 oy
tarafından
Wp yok 

İnsta sildim 

Face zaten kullanmıyoruz 
tarafından
En guzeli
0 oy
tarafından
Üniversite zamanlarımda paylaşırdım yani 4 5 sene öncesi. Ama evlilik iş hayatı , hamilelik ve paşamın hayatımıza katılması ile beraber hayata bakışım ve duruşum değişti elbette. Eşim sosyal medya kullanmaz benim kullanmama karşı çıkmaz fakat biryerde fotoğraf çektiğim zaman özellikle yemekse sosyal medyaya atma diye hatırlatır. Kullandığım hic bir yerde hamile tek bir pozum yok. Bebeğimi de sanırım 1 kez paylaştım. Ama bazı arkadaşlarım var aldıklarını yediklerini yaptıklarını göstermek için belki 20 tane story atıyorlar. Rahatsız oluyorsam görüp eleştirmek yerine takipten çıkıyorum. Kimsenin özeline mudahele hakkım yok ama kendi kendi mi de rahatsız hissetmek istemiyorum.
tarafından
Ben de elestirmiyorum ama zirt pirt paylasim yaptiklarinda sessize aliyorum gormemek icin bazen gercekten sinir bozucu oluyo herkesin tercih meselesi tabi isteyen istedigini yapar ama abartmak disardan hos gorunmuyo yani
tarafından
Kesinlikle. Ama bazıları da böyle mutlu oluyor. Çok gördüm hic mutlu olmadıkları halde mutluluk pozlarını. Yada onlara ait olmayan markalar ile hava atanları. Yapı meselesi işte:)
tarafından
Ay o en tehlikelisi iste ya

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,062 göst.
14 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 378 göst.
0 oy
28 cevap 671 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 875 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,906 puan) tarafından soruldu

379,421 soru

11,357,336 cevap

34,835 kullanıcı

...