0 oy
94 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (159 puan) tarafından
Arkadaşlar, hem oto koltuğu hem baston bebek arabası arıyorum bildiğiniz kullandığınız memnun kaldığınız markalar varsa yazar misiniz rica etsem

Bir kaç da kriterim var AMA"" kullandığınızdan memnunsaniz kritere takilmaniza gerek yok""ayrica satmak isterseniz de görüşebiliriz 2.ele karşı değilim

Oto koltuğu- 360° donebilen yatabilen

Baston bebek arabası- yatabilen 30+ taşıyabilen 

5 Cevaplar

0 oy
(2,393 puan) tarafından
360 °dönen koltuklar çok onerilmiyor bi kaç ay kullanılabiliniyor boyu uzadığı için bebeğin.. Benim oto koltuğu casual memnunum 

Bebek arabam da kraft cockpit uçak çok kulladigimizdan verimli oluyor çok hafif ve açıp kapamasi tek el ile bi el de cocuk varken acabiliyorsun (baston değil benim ki ayrıca baston bebek arabası da çok güvenli birsey değil ona da dikkat et) 
(2,226 puan) tarafından
Neden güvenli değil
(2,393 puan) tarafından
cocuk zipladiginda üzerinde otururken dusebilir
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bizim oto koltuğu gezen bebe, 360 dönebilir 3 pozisyonlu falan memnunum ama o dönme kısmını hiç kullanmadım daha büyük alsaydım diye düşünüyorum. Gerçi şimdi bir bebeğim daha oldu, oğluma büyük alıp bu elindekini de kızıma kullanırım. 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Kabin boy bebek arabamız var Hamilton R1 çok memnunuz
0 oy
tarafından

eger cok kucuk degilse yukseltici al benim ki chicco olmasi lazim suan evde duruyor ama evde degilim yoksa satabilirdim:D ama soyle birdey sabit degil de donen daha mantikli

0 oy
(11 puan) tarafından
Tripper markalı oto koltuğu kullanıyoruz 3 kademeli ve kendinden yüksek çok rahat, kızım 11 aylık sorunsuz bir şekilde yolculuk yapıyoruz 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
0 oy
5 cevap 70 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 162 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu