0 oy
704 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar eşlerinizle nerde nasıl tanıştınız biz pubg mobileden tanıştık 1 buçuk senelik evliyiz :D

50 Cevaplar

0 oy
(755 puan) tarafından
Biri bugün Bi post açmıştı kocasi karikatür atmıştı:D o aklıma geldi beni sana kim tavsiye etti diyor kadin ne bileyim düşmanım coktu diyor  adam öyle iste :D
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Annesiyle teyzem vesile oldu :)) biri bende bekar oglan var demis biri bende bekar yegen var demis oyle boyle dört senelik evliyiz çok şükür 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Akrabayiz biz gerçi o güne kadar onu görmemiştim ama neyse velhasıl babası biz birbirimizi görmeden babamdan istemiş tanıştırdı oyle
0 oy
(2,132 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gazi Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi Z19 sınıfı :) 
0 oy
tarafından
düzenlendi

Görücü usulü, 5 dk. Görüşme, 4 gün sonra evlendik, şuan 33 haftalık hamileyim:woot:

0 oy
(281 puan) tarafından
Abimin kınasında görmüştük birbirimizi şimdide 5 yıllık evliyiz 
0 oy
(1,089 puan) tarafından
İnstagram dan tanıştık 6 ay içinde Nisan düğün oldu :) meğer ayni liseden mezun olmuşz benden 1 yas büyük ama ben asla lisede hatırlamıyorum onu arkadaşlarını bile biliyorum lisedeki ama kendisini asla hatırlamıyorum oda beni hatırlamıyor :) şimdi senedr evliyz 1 yaşında kızımız var
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Esimin enistesiyle benim enistem tanisiyorlar hatta esim enistemin uzaktan akrabasi oluyo enistesi enisteme sormus akli basinda bi kiz geziyoruz diye enistemde baldizim var demis ben ozamn unideydim kabuletmedim daha sonra uni bitti aradan2 sene kadar gecti yine ayni muhabbet olmus ablam bana hastaneye geliyorlar dedi  sonra esim benim calistigim hastaneye geldi orda oturup tanistik ilk goruste asik olduk ikimizde birbirimizi begendik 4 ay kadar konustuk bu sefer benim ailem kabul etmiyor esim  bi taraftan agliyo ben bitaraftan  daha sonra ailemi bisekilde ikna ettik 4 ayda nisanli kaldik 3 senedirde evliyiz1buçuk  yasinda oğlum var :)

0 oy
(2,454 puan) tarafından
On sene once kiz arkadasimin ailesiyle birlikte tatile gitmistik, orda katildigimuz tekne turunda tanistik :)
0 oy
(489 puan) tarafından
Ben dondurmacıda çalışıyordum onun da tayini benim memlekete çıkmış geldiği ilk sene iki arkadaşıyla birlikte gelirlerdi dondurma yerlerdi bende herkese olduğu gibi hoşgeldiniz beş gittiniz der uğurlardım ama eşimden için de ay ne kadar tatlı sıfatı var derdim içten içe ☺️tabi amacım evlilik falan değildi zamanla sık sık ve tek gelmeye başladı uzun zamanın sonunda konuşmaya başladık arkadaşça sonra işler değişti birden ciddiye bindi ben anlamadan dedim ben evlilik düşünmüyorum demekki büyük konuşmuycan şimdi evliyiz bı de 9 aylik kızımız var ☺️ çok şükür ilk günki gibi bazı durumlar hariç hiç değişmedi Allah bozmasın ♥️

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 399 göst.
+1 oy
26 cevap 612 göst.
0 oy
55 cevap 658 göst.
+1 oy
60 cevap 642 göst.

380,161 soru

11,380,696 cevap

34,871 kullanıcı