0 oy
394 göst.
Aile kategorisinde (133 puan) tarafından
Sayet bwn zamninda buyuk konusmusum sosyal medya üzerinden evlenilmez dedim ve üzerinden 4 yıl geçti azar üzerinden tanıştık 

22 Cevaplar

0 oy
(54 puan) tarafından

Eşimle arkadaş ortamında tanıştım o zaman konuştuğum biri vardı askerdeydi eşim için de dünyada ikimiz kalsak yine bakmam ben ona demiştim o zamanlar 2 hafta önce evlilik yıl dönümümüzdü 8 yıl bitirdik ve 2 çocuğumuz var kesinlikle büyük konuşmamak gerek kesin ve net yani :D:D

(133 puan) tarafından
Aynen oyle gulum bizde 4. Seneye grdik Bir de dedim ki asker biriyle asla olmaz onunla mı uğraşacağım Hah ağzıma esek arisi soka Şu an bir tane de oğlum var yanımda Allah'ım sen büyüksün gerisini biliyorsun
(54 puan) tarafından
Valla :) bakmam dediğim adamı görmezsem uyuyamıyorum şimdi reva mı :) seninki de askermiş kız ne güzel size bağışlasın inşallah Allah'ım askerlerimizi esirgesin
(133 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oyle gulumde 4 yildir toplasan 100 gecmez yanyana gelisimiz asiri ozledim evde sesi yok bi gwliyo sesi oluyo her gittidiginde istmsizcw agliyom onuda aglatyom tabi askerimizw allahim zeval vermesin Zor ama ne bileyim sanki yalniz olecekmisim gbi geliuo Beni yanina alamiyo ha deyince gelemiyo vlla zor gulum Sana bir şey itiraf edeyim mi oğluma doğum yaptığında eşim yanımdaydı oğlum dünyaya getirdim 2. gün apar topar mesleği yaptığı yeri çağırdılar ve çocuk iki günlükken bırakıp gitti çocuğum 6 aylık oldu o da zar zor izinleri yok 10 gnluk dye geldi 4 .gunde gwri cagrdilar şu anda Ne oldu Şu an oğlum 9 aylık Bu ayın sonunda gelecek gibi izinler kitlenmiş sen anla artık yani Yok halde beklemwk zor yorucu ozlemek o bambaska bisi onsuzluk daha bi zor
(54 puan) tarafından
İşin zor canım Allah yardımcın olsun asker eşi olmak kolay değil
-Reklam-
0 oy
(557 puan) tarafından
Biz zaten aynı köyde yaşıyoruz ama hiç konuşmuşlugum falan yoktu annesine söylemiş eğer beni evlendirmek istiyosan tek bi kız var aklımda o olur yoksa kalsın biraz daha evlenmem demiş sonra da instagramdan bana yazdı ben ağlıyorum anneme söyle annesine babasına bize gelip gidip durmasınlar evlenmem almam ben onu falan diye çünkü güvenmiyorum eşim çok yakışıklı çünkü maşallah:))) sonra işte konuştukça güvendim üç yıldır evliyiz bir buçuk yaşında bir kızım var 
(133 puan) tarafından
Masallah kuzum ne guzel azcik kotu baslamia ama guzellesmis hikayeniz cnm bi omue mutlu olun inASallah
0 oy
(692 puan) tarafından
Benim şehrimde eğitimdeydi instagram uzeri tanıştık görüştük 1 yıl sevgili 5 Ay sözlü 1 yıl nişanlı kaldık sjsjs sonra da evlendik 1 nisanda 3 yıl bitecek❤
(133 puan) tarafından
Masallah gulum size bizimki mart 12 aile tanismasi 13 mart nisan 19 Mart nikah ve 2021 dugun oldu kuzum esimin gorevnden otueu hizli oldu herseyimjz
(692 puan) tarafından
Benim 1 sene ailem vermedi nisandan bi kaç ay sonra düğün olacakti o zaman da göreve gitti maalesef 1 sene nişanlı kaldık☺çok şükür kavuştuk Rabbım ayırmasın inşallah ❤
0 oy
(645 puan) tarafından
Komşumun evinde tanıştık komşum da dayısı oluyor kuzeni arkadaşım eşimin teyzesi görmüş 2 ay eşimin kuzeni arkadaşıma söylemişler kiz çekinmiş benden sonra da bir araya getirdiler ilk gün haberim olmadı ama biseyler dönüyordu insan hissediyor şuan 2 yıla yaklaştı evliyiz bir tane de 7 aylık oğlum var 
(133 puan) tarafından
Nasip işte Ta nerden nereye misafirliğe gittiğin yerden güzel şeyleri vesile olmuş Kız ne kadar güzel
(645 puan) tarafından
Aynen öyle öncesinde daha küçükken denk gelmişiz kaynanam kanserden vefat etti uvey babam ds oyle ailesiyle annem konuşmuş hastanede
0 oy
tarafından
Ben de swarm üzerinden tanıştım eşim profil fotografıma vurulmuş mesaj attı sonra Instagram'da konuştuk sonra telefon 1 ay sonra da yüz yüze görüştük 2 yıl sevgili 1 yıl nişanlı şimdi 3 yıllık evliyiz bir de 7 aylık kızımız var şükür aklıma her geldiğinde swarm yüklediğim güne şükrediyorum
(133 puan) tarafından
Kız ben de azar üzerinden daniatiydım eşimle senin hayata benzemiş benim yaşantım bizim Tek farkımız Bizimki aniden bir hafta içinde oldu hani NIKAHTOR nişandır istemedir
tarafından
Sevgililik dönemi ne kadar sürdü sizin :) bizim düğün pandemi yüzünden uzadı biraz
0 oy
(350 puan) tarafından
Facebook'tan tanıştık. 2016 yılında. 8 ay konuştuk sonra yüz yüze görüştük. 2 hafta sonra nişanimiz oldu 10 ay nişanlı kaldık 6 yıldır evliyim cnm :D
(133 puan) tarafından
Hep böyle güzel anlar kalıyor demI kolay kolay silip atamayacağınız anlar allaj mutlulugunuzu daim etsin gulum
(350 puan) tarafından
Amin cümlemizin canım inşallah.
0 oy
(9,503 puan) tarafından
Azarda ne insanlar vardı arkadaşlarımdan biliyordum. Büyük cesaret vallahi
(133 puan) tarafından
Vardı da zaten bizim tanışmamız da bir garipti ya kollarımızla tanıştık onun koluyla Ben tanıştım benim kolumlada da o tanisti Yani normal yüzümüzü göstermeye gerek yok Çünkü az çok insanlar biraz abazalıkta üstü çıktığı için şu anda eşim Şansıma iyi geldi denk geldik yani şu azar bizi neleri getirdi ya dedim İyi ki yani olmuş Hani bir şeyler yapabilmişiz becermişiz diye yani güzel Buralara Kadar gelebilmesi zorluğu da bir de görevi de sıkıntıliydı hani sen düşün artık şu an sosyal medya var mı dersen yok Asla Aşırı kıskanç bir eşim var
0 oy
(11,166 puan) tarafından

Bizim eve pvc takmaya gelmişti sonra fareden eklemiş vs. Amca oğlumun yanında çalışıyordu tabi bide  :)

Kaynanayla yakın oturulmaz köy olmaz demiştim ama gitcez yakın zamanda

(133 puan) tarafından
Nasip işi görüyorsun değil mi Nereden nereye Sen eşya taktırmaya diye cağırıyorsun Allah'ın hikmeti Onun da gönlü sana kayıyor ve çok garip güzel bir şey değil mi aslında ya
(11,166 puan) tarafından
Evet canım yani normalde benim okulum vardı ve o gün gitmemiştim eşim de o gün geldi öncesinde abisi gelmişti iş için hatta beni demiş daha eşim görmeden tabi eşim kabul etmemismis
0 oy
tarafından
Rehberlik yaparken otele tatile gelmişti ilk görüşte sanırım her ikimizde bağlandık bir ay sonra sevgili olduk adımıZi böle bilmeden aynı karede olduğumuz fotoğraf var o resme her baktığımda diyorum adını bile bilmediğim ama heyecan duyduğum adam şimdi kızımın babası 5 sene sevgili kaldik 1 yıl nişanlı 1 yıldır da evliyim 7 senemiz oldu çok şükür 
(133 puan) tarafından
Şükür gülüm buna ne diyeyim böyle her böyle şeyin ardına zorluğunu attiktan sonra güzellik çıkıyor ya bir mucize Yani ben eşime mucizem diyorum çocuğum da aynı şekil bayağı bir sıkıntının üzerine çocuğum olduğu için hani onlar benim ciidden herseylerim
tarafından
Evet bende şükrediyorum eşim ve kızım için rabbim ayırmasın kimseyi
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Ama lütfen şuan goy giyim sırası değil. Burda sürekli içimizin kararması lazım komplo teorileri kurmamız lazım deprem olacakmış diye insanalri panik atak yapmamız lazım kafa dağılsın bir şey asla paylasamazsin cunkubizim aksimize depreme uzulemler var. Biz neden uzulelim ki sonuçta bu ülke bizim ülkemiz değil olenler de vatandaşımız değil. (!) (!) (!)
(133 puan) tarafından
Gulum oylede napayim pskoloji olarak bitigim bu depremden oturu hiraz kafa dagitalim dedim sende sert cksmak ywrine dzgnce deseydin ya hem itamlarin yalnis
(8,553 puan) tarafından
Bu nasl bi saygısızlıktır ha
(1,089 puan) tarafından
Canım ben burda kinaye yaptım böyle söyleyenler varya onlardan ötürü
(8,553 puan) tarafından
Haa iyi bari dedim bu nasıl bi icini kusma seklidir.  Hakkını helal et canm hassas dönemdeyiz ülkece
(133 puan) tarafından
Biliyom gulumde ozenden yazabilrdin gulum
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Hastanede beraber çalışırken tanıştık farklı birimlerdeydik ben onlara yardıma gitmiştim orda birbirimize yakıştırmışlar benimde dikkatimi cekmişti bi şekilde oldu elhamdülillah iyiki de olmuş 
(133 puan) tarafından
Ne guzel masallah kuzum benim
0 oy
(245 puan) tarafından
Tatilde tanıştık.benden bayaa uzakta olmasına rağmen resmen filmlerdeki gibi zoom oldu. İlk gördüğüm anda ben bununla evlenicem dedim. Daha 16 yaşımdaydım:) o zamana kadar Asla kuaförle evlenmem diyordum. 1 yıl eşimin peşinde koştum. Şuan evliliğimizin 7. Yılı. Ama Allahdan kuaförlüğü bıraktı evlenmeden❤️
(133 puan) tarafından
Ay kız güldürdün beni ne kadar güzel azıcık kıskançlık seziyorum sanki
(245 puan) tarafından
Hemde çoook kıskancım canım.  Birde çevremdeki kuaförler hep eşinden boşanıyo. O yüzden hep kuaförle evlenmekten çekinmiştim :)
0 oy
(4,612 puan) tarafından
Hastanede tanistik o beni taniyormus ben onu tanimiyordum bi gun dosya gelmesi lazimdi acili aradim ark mesut acti teli tamam getiriyorum dedi asansor açıldı bi de bu cikti dosyan bumu diye evet dedim gitti hemen ark gittim dedim ben acilde bir oglan gordum onla evlenecm dedim sevgilimden hemen ayrildim o gun geceye kadar bulamadim sonra gece 3.42de geldi elinde kahve cikolata bir kahvenin kirk yil hatri olsun cikolata da agziminzin tadi olsun dedi suanda 2yasinda kizimiz var ama gorevde simdi cok dertliyim cok ozledim
(1,925 puan) tarafından
Sevgilimden hemen ayrıldımmı
(4,612 puan) tarafından
evett
(133 puan) tarafından
Kızcem Seninki de bir garipmiş kız Bir Oğlana bırakıp ötekini geçmek ama gene güzel Nasıp isi bu Demek ki olmuşKi bugün olmazsa belki yarın başka bir yere de olacaktı başka bir şey olacaktı bunu da şükür gulum
0 oy
(78 puan) tarafından

Lise aşkım olur kendisi :)

(133 puan) tarafından
Vav Bayağı iyiydi  öyle biri geldi ki hayatıma Öyle bir renklendirdi ki o kişi varlığını bin kere şükrettim diyebilirim
0 oy
(8,276 puan) tarafından
Benim dersane arkadasım onun üniversitede tanıştığı biri sayesinde oldu. İkimiz ayrı sehırlerdeydık arkadasıma dedim ki benim kanka bana cocuk ayarlamaya calısıyo dedim cunku o ara 3 yıllık sevgılımden ayrılmıştım. Bu arksdaşımda dediki ben senin sevgili istediğini bilmiyodum dedi öylede bi isteğim yoktu ama tutturdu ille bak biri var mutlaka tanış et dedi aynı anda eşime de yazıyomus felan. Ikımıze de bana guven numaranı vereyım eğer begenmezsenız arkadas kalırsınız demiş ve aksam üzeri bana yazdı eşim bi gün msjlastık 2. Gün telefonda konustuk sesi ipek gibiydi vuruldum resmen 13.gün yüz yüze tanıstık aramızdaki o çekimi anlatamam size midemde kelebekler uçuşuyor 2011 den bu yana beraberiz bir kız cocugumuz var evleneli 9 yıl oldu
0 oy
tarafından
Kesinlikle büyük konuşmamak gerek. Ben bizim köyü hiç sevmezdim asla o köyden biriyle evlenmem derdim. Tatil amaçlı ilk defa köye geldim ailemle, çok uzaktan akrabayız amcamın tarlasında çalışıyormuş su bagliyomus bende kuyunun orda oturuyordum İstanbul'da büyümüş kızım ne bileyim oradan sulandigini , kalkar misiniz hanimefendi su sulamam lazım dedi öyle ilk tanistik sonra sosyal medya üzerinden konuşmaya başladık. 1.5 senedir evliyiz 2.5 senedirde tanisiyoruz
0 oy
(8,553 puan) tarafından

Görücü usulu. Hic tanışmıyoduk.  Yengesi aracılığıyla <3

0 oy
(8,975 puan) tarafından

Feysbuk feysbuk hergun aradım durdum :D aslında aynı semtteydik çok kez görmüş beni bir kaç arkadaşimdan numarami bulmaya çalışmış kimse vermeyince faceden yazmış ben uzun bir süre yanitlamadim. 2015 yılında taniştik 2017 de sozlendik 2018 de  nişanlandik 2019 evlendik 2 oğlumuz var 

0 oy
(17,651 puan) tarafından
Annemin akrabasıydı düğünde gördü beni ekledi zaten tanıyodum ama uzaktan 
0 oy
(2,599 puan) tarafından
Görücü usulü canim ben daha önce Nisan attım. 3 ay üzerine... Snra eşim kız arıyormuş nereye girmişse olmamış işyerinde bı abiye demiş abi kız arıyoruz ama olmuyor falan filan önceden nisanlandigim oglann babasını bunn abi dediği adam taniyormus. Duymuş olayı beni demiş bı kız var çok temiz ama bı Nisan attı istiyorsan ona git eşimin de kafasına yatmış bana geldi.. konuştuk nasipte varmış 3.5 yıldır evliyim 1.5 yas kızım var . Eşimle konuştuktan snra bana bı resim attı. Eşim daha önce bnm oturduğum yerde bim de çalışmış alışveriş yapıyordun eşimden kasiyerdi tanıdım söyledim ama eşim beni tanımadı annemi tanıdı ☺️

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 485 göst.
0 oy
39 cevap 852 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde Nur... (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 930 göst.
10 Şubat 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu

378,339 soru

11,324,361 cevap

34,775 kullanıcı