0 oy
168 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

İyi akşamlar kızlar biraz araştırdım ama çok işe yarar gibi geldi yatakta yanıma koymaya vs. sizce almak gerek mi? Çok lazım olmadıkça her şeyi de almayı doğru bulmuyorum eğer sizler öneriyorsanız alacağım :)

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vallahi benim çok işime yaramıştı canim tavsiye ederim ☺
-Reklam-
0 oy
(11,165 puan) tarafından

Ben almadım iyiki de almadım uyuyan bi bebek değildi  :D

0 oy
tarafından
İlk 3 4 ay çok kullanışlı koltukta falan bile rahatça yatırıyorum düşmüyor 
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Ben almadım onun yerine reflü yatağı almıştım sürekli onu kullandım ama ablam almıştı o da sürekli onu kullandı bana kalırsa iki arasından reflü yatağını öneririm sana 
0 oy
(886 puan) tarafından
Reflu yatagi daha kullanışlı olur babynest aldim altını doldurup yükseltiyorum bir nevi reflu yatağına çeviriyorum 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Benim için baya kullanışlıydı valla bir yere giderken bile yanımda götürürdüm kızım yatardı bence almalısın rahat edersin
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Çok kullanışlı benim için ya. Arabamiza koyuyorum annemlere gelip giderken veya köye giderken yatırıyorum uyuyor rahat rahat. İyi ki almışım 1 buçuk yaşında hala kullanıyorum.
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ben su canta olanlarindan almayi dusunuyorum hem bi yere gidince yatagini yadirgamamis olur umay bebek miydi neydi onun var cantali egimli filan reflu icin ondan dusunuyorum
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Bence gereksiz cabım reflü yatağı kullandık 3 ay onda yattı yanımda yatakta yatsa bile aynı işlev zaten o da yatak o da reflü yatağı daha gerekli bence 
0 oy
tarafından
Babynest almis kullanmis biri olarak söylüyorum kesinlikle reflü yatagi almalisin. Onu babymest olarqk kullanabilirsin ama diğerini reflu yatagi yapamiyorsun . Ozellikle cocuk ilk zamanlar surekli sut icip yatiyor ve kusmalarun cok olabildigi dönem 
0 oy
(2,155 puan) tarafından
Bana göre gerekli birde reflü yatagida baya işime yaradı 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Vallahi ben almayacaktım da bizim burda bit pazarı orda orda buldum çok uygun fiyata temizdi hemde alıp güzelce yıkadım işime yarar diye düşünüyorum 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ben çok kullandım canım. Beşiğin içinde oturma odasında vs
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bende 2 cocugumda almadim bunda bi heves aldim kullanisli olur diye düşünüyorum yanimda yatarken 4 yasinda oğlumda bende yatıyor birde arabada vs giderken yatırırım rahat olur diye aldim 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 255 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Anne1234 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 338 göst.
13 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Linasu (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 384 göst.
4 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seriscim (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.

378,291 soru

11,322,794 cevap

34,773 kullanıcı

...